Zawody obozowe

Sezon
Sezon 2012/2013
Data rozpoczęcia
Data zakończenia
Miejsce zawodów
Presolana
Ranking
Liczone do rankignu
Klasa
Grupy wiekowe
Dzieci
Dzieci Młodsze
Dzieci
Dzieci Starsze
Młodzik
Junior Młodszy

Zawody - zawodnicy

Grupa wiekowa: Dzieci Starsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Dominiewska Joanna 1124 10.00 2002

3
Duszyńska Hanna 1187 7.50 2002

4
Karnkowska Maria 1096 7.00 2001

5
Kułakowska Klaudia 1010 6.50 2001

6
Bogucka Melania 1350 6.00 2002

8
Pacałowska Pola 1221 5.00 2002

9
Tekień Dominika 1108 4.50 2001
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Sosnowski Maksymilian 1129 10.00 2002

2
Biernacki Mikołaj 1228 8.50 2002

6
Poppe Mateusz 1244 6.00 2002

7
Chotkiewicz Paweł 1396 5.50 2001
dsq Czapski Maksymilian 1035 0.00 2002
dsq Zalewski Szymon 1127 0.00 2002
Grupa wiekowa: Młodzik
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Beaupre Zofia 1009 10.00 2000

2
Białasik Klara 1200 8.50 1999

3
Małkowska Anna 1086 7.50 2000

4
Ebenstein Naomi 533 7.00 1999

5
Pasiorowska Julia 1058 6.50 2000

8
Englert Helena 1030 5.00 2000

9
Olszewska Aleksandra 1165 4.50 1999
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

3
Dobrowolski Karol 993 7.50 1999

4
Michieletti Mateusz 1190 7.00 2000
dsq Stefański Igor 1012 0.00 2000
dsq Fischer Wawrzyniec 1225 0.00 1999
Grupa wiekowa: Dzieci
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik
1 Wierzbik Martyna 1307 10.00 2003

5
Szumańska Julia 1286 6.50 2003

6
Rafalska Matylda 1319 6.00 2003
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Ejchart Tadeusz 1184 10.00 2003

2
Król Kosma 1339 8.50 2003

3
Dudziuk Piotr 1387 7.50 2003

4
Bartler Michał 1351 7.00 2003

6
Ciałowicz Antoni 1294 6.00 2004

7
Duszyński Antoni 1234 5.50 2004

9
Bartler Jakub 1352 4.50 2003

13
Sosnowski Mikołaj 1239 2.50 2004

14
Fido Ignacy 1230 2.00 2003
Grupa wiekowa: Junior Młodszy
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

1
Kułakowski Jakub 1016 10.00 1998

2
Gralik Adam 1278 8.50 1997
Grupa wiekowa: Dzieci Młodsze
Płeć: K
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

2
Szumańska Joanna 1240 8.50 2005

3
Wójcik Zofia 1402 7.50 2005
Płeć: M
Miejsce Zawodnik Id_zawodnika Punkty zawodnika Rocznik

5
Bryk Bernard 1383 6.50 2005

10
Hakizimana Antoni 1356 4.00 2005