Bogucka Melania

Rocznik: 2002
Młodzik
Trener: Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2011-10-05
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2002
Suma punktów
1285.00
Liczba startów
108
Ranking-miejsce
48
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 12 12.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
2 9 14.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
3 dnf 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
4 11 12.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankignu
5 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
6 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
7 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
8 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
9 dsq 0.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10 1 18.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
12 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
13 18 9.00 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
14 18 9.00 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
15 16 10.00 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
16 dnf 0.00 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankignu
17 21 7.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
18 17 9.50 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
19 24 7.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
20 16 10.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
21 DNF 0.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
22 DNF 0.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankignu
23 18 9.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
24 DNF 0.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
25 4 13.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
26 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
27 DNF 0.00 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankignu
28 28 6.00 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankignu
29 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
30 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
31 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
32 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
33 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
34 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
36 3 14.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
38 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
39 20 8.00 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankignu
40 16 10.00 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankignu
41 18 9.00 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
42 15 10.50 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
43 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
44 3 14.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
45 16 10.00 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
46 20 8.00 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
47 4 20.00 XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska A Nie liczone do rankingu
48 18 9.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
49 17 9.50 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankignu
50 18 9.00 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
51 21 7.50 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankignu
52 9 8.50 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
53 9 8.50 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
54 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
55 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
56 dnf 0.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
57 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
58 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
59 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
60 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
61 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
62 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
63
27
6.50 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankignu
64
23
7.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankignu
65 22 7.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankignu
66 22 7.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
67 24 7.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankignu
68 8 9.50 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
69
9
8.50 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
70 20 8.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankignu
71 dsq 0.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankignu
72
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
73
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
74
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
75
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
76
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
77 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
78
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
79
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
80
9
14.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
81
7
10.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
82
6
11.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
83
2
16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
84
10
13.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
85
12
12.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankignu
86
13
11.50 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
87
16
10.00 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
88
10
13.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankignu
89
13
11.50 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
90
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
91
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
92
1
10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
93
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
94
5
12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
95
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
96
5
12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
97
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
98
3
14.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankignu
99
13
11.50 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
100
16
10.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankignu
101
13
11.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
102
15
10.50 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankignu
103
22
7.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankignu
104
6
6.00 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankignu
105
12
12.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
106 16 10.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
107 20 8.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
108 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
109 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
110 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
111 dsq 0.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
112 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
113 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
114 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
115 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
116 17 9.50 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
117 20 8.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankignu
118 14 11.00 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
119 10 7.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
120 24 7.00 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
121 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
122 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
123 7 5.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
124 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
125 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu