Duszyńska Hanna
Data wstąpienia
2006-10-06
Data wygaśnięcia
2015-05-31
Rocznik
2002
Suma punktów
315.00
Liczba startów
34
Ranking-miejsce
210
Wyniki - zawodnik
Lp. | Miejsce | Punkty | Nazwa zawodów | Miejsce zawodów | Data | Klasa | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 | 6.50 | MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) | Czarna Góra | A | Liczone do rankingu | |
2 | 11 | 7.00 | NPM II eliminacja | Czarna Góra | B | Liczone do rankingu | |
3 | 10 |
7.50 | NPM I eliminacja | Czarna Góra | B | Liczone do rankingu | |
4 | 11 |
12.50 | Zawody o Puchar Dzieci PZN | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
5 | 4 |
7.00 | Zawody obozowe - Presolana - GS | Presolana, ITA | C | Liczone do rankingu | |
6 | 5 |
12.50 | Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika | Polana Szymoszkowa | B | Liczone do rankingu | |
7 | 13 |
11.50 | XXXVII ZLS w zjazdach | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
8 | 2 | 8.50 | Zawody obozowe - Stubai - GS | Stubai | C | Liczone do rankingu | |
9 | 17 |
4.50 | Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
10 | 11 |
7.00 | XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
11 | 16 |
10.00 | XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS | Grapa - Litwinka | A | Liczone do rankingu | |
12 | 24 |
7.00 | XXV Liga MOZN - GS | Suche koło Poronina | A | Liczone do rankingu | |
13 | 3 |
7.50 | Zawody obozowe | Presolana | C | Liczone do rankingu | |
14 | 23 | 7.00 | XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS | Witów | A | Liczone do rankingu | |
15 | 27 | 6.50 | XXV Liga MOZN - GS | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
16 | 9 | 8.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race | Szczęśliwice | B | Nie liczone do rankingu | |
17 | 9 | 8.50 | XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
18 | 9 | 8.50 | XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
19 | 9 | 8.50 | Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant | Szczęśliwice | B | Nie liczone do rankingu | |
20 | 13 | 11.50 | XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
21 | 28 | 6.00 | XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
22 | 18 | 9.00 | Puchar PZN | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
23 | 4 | 7.00 | Zawody obozowe - ferie | Presolana | C | Liczone do rankingu | |
24 | 15 | 10.50 | XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant | Witów | A | Liczone do rankingu | |
25 | 8 | 15.00 | XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
26 | 4 | 7.00 | Zawody obozowe - gigant | Presolana | C | Liczone do rankingu | |
27 | 7 | 10.50 | NPM - II eliminacja - gigant | Czarna Góra | B | Liczone do rankingu | |
28 | 5 | 12.50 | NPM - I eliminacja - gigant | Czarna Góra | B | Liczone do rankingu | |
29 | 6 | 17.00 | XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant | Witów | A | Liczone do rankingu | |
30 | 3 | 7.50 | Zawody obozowe - gigant | Stubai | C | Liczone do rankingu | |
31 | 2 | 16.00 | 12 - NPM - Eliminacja IV | Białka | B | Liczone do rankingu | |
32 | 5 | 12.50 | 11 - NPM - Eliminacja III | Jurgów | B | Liczone do rankingu | |
33 | 5 | 6.50 | 07 - zawody obozowe | Isolaccia | C | Liczone do rankingu | |
34 | 17 | 9.50 | 53 - Liga Zakopiańska III | Kotelnica | A | Liczone do rankingu | |
35 | 7 | 10.50 | 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
36 | 4 | 7.00 | 04 - Zawody obozowe - Bormio | Bormio | C | Liczone do rankingu |