Szumańska Julia

Rocznik: 2003
Dziecko starsze
Trener: Tomek Marzec/Kasia Marzec

Data wstąpienia
2010-01-21
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2003
Suma punktów
650.00
Liczba startów
78
Ranking-miejsce
114
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
2 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
3 18 9.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
4 23 7.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
5 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
6 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
7 22 7.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
8 23 7.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
9 29 6.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
10 28 6.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankignu
11 8 9.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
12 8 9.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankignu
13 20 8.00 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankignu
14 18 9.00 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankignu
15 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
16 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
17 8 9.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
18 8 9.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
19 10 7.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
20 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
21 7 10.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24 dsq 0.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
25 10 7.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
26 12 6.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
27 12 6.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
29 10 7.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
30
8
9.50 NPM IV eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
31
7
10.50 NPM III eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
32
24
7.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankignu
33
26
6.50 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
34
9
14.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
35
28
6.00 XXVII Liga MOZN VII edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
36
24
7.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
37
13
11.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankignu
38
15
10.50 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
39
36
5.50 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankignu
40
15
10.50 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankignu
41
6
6.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
42 3 14.50 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
43
4
13.50 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankignu
44
13
11.50 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
45
8
5.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
46
13
6.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47
8
9.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48
7
10.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
49
9
8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
50
9
8.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
51
7
10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
52 24 7.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankignu
53
16
10.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankignu
54
14
5.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
55
11
7.00 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankignu
56
25
6.50 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
57
6
6.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
58
4
13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankignu
59
10
7.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankignu
60
18
9.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankignu
61
26
6.50 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
62
19
8.50 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankignu
63
22
7.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
64
14
5.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
65
15
5.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
66 9 4.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
67
14
5.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68
14
5.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
69
13
6.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
70
13
6.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
71
8
9.50 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankignu
72
7
10.50 Narciarski Puchar Mazowsza III Jurgów B Liczone do rankignu
73
9
14.00 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
74
19
8.50 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankignu
75
7
10.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankignu
76 6 11.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
77
16
10.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
78
5
6.50 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankignu
79
16
10.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
80 18 4.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
81 17 4.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
82 7 5.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
83 5 6.50 Zawody obozowe - ferie Presolana C Liczone do rankignu
84 6 6.00 Zawody obozowe - gigant Isolaccia C Liczone do rankignu
85 3 7.50 07 - zawody obozowe Isolaccia C Liczone do rankignu