Pacałowska Pola

Data wstąpienia
2006-04-08
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2002
Suma punktów
679.50
Liczba startów
66
Ranking-miejsce
109

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 7 10.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankignu
2 5 12.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankignu
3 11 7.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
4 11 7.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
5 8 9.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
6 11 7.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
7 11 7.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
8 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
9
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11
20
8.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankignu
12
7
5.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankignu
13
27
6.50 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankignu
14
16
10.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankignu
15
13
6.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
16
9
8.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
17
10
4.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankignu
18
9
8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
19
9
8.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
20
8
9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
21
8
9.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22
4
13.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
23
17
9.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankignu
24
17
9.50 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankignu
25
26
6.50 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankignu
26
8
5.00 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankignu
27 24 7.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankignu
28 23 7.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankignu
29 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
30 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
31 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
32 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankignu
33 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
34 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
35 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
36 8 9.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37 16 10.00 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
38 4 13.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
39 23 7.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
40 25 6.50 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankignu
41 15 10.50 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
42 21 7.50 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
43 6 6.00 Zawody obozowe - ferie Presolana C Liczone do rankignu
44 9 8.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
45 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
46 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
47 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
48 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
49 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
50 5 12.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
51 3 14.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
52 6 17.00 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
53 7 16.00 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
54 5 6.50 Zawody obozowe - gigant Presolana C Liczone do rankignu
55 8 15.00 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
56 10 13.00 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
57 5 12.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
58 7 10.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
59 5 18.50 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
60 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
61 2 16.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
62 11 12.50 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankignu
63 4 13.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
64 10 13.00 58- Koziołek Matołek - 61 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
65 17 9.50 55 - Liga Zakopiańska V Rusiński
Wierch
A Liczone do rankignu
66 19 8.50 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankignu
67 17 9.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
68 6 11.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
69 6 11.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
70 4 7.00 06 - Zawody obozowe - przedszkole 2 Zakopane C Liczone do rankignu