Szeszko Karol

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2009-09-30
Rocznik
1997
Suma punktów
688.50
Liczba startów
66
Ranking-miejsce
107

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 1 10.00 03 - Zawody obozowe - Presolana Presolana C Liczone do rankignu
2 5 12.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
3 35 5.50 55 - Liga Zakopiańska V Kluszkowce A Liczone do rankignu
4 1 10.00 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankignu
5 30 6.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
6 2 16.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
7 18 9.00 56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
8 5 18.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
9 10 7.50 21- Family Cup - finał Niedzica B Liczone do rankignu
10 40 5.50 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
11 3 7.50 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankignu
12 2 8.50 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
13 36 5.50 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
14 24 7.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
15 8 9.50 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankignu
16 13 1.50 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
17 12 3.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankignu
18 11 2.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
19 13 6.00 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
20 2 16.00 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
21 8 9.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
22 8 15.00 56-Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
23 5 18.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
24 7 16.00 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
25 2 23.50 61- Koziołek Matołek - 57 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
26 10 7.50 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
27 7 10.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
28 5 18.50 54-Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
29 4 13.50 21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
30 3 14.50 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankignu
31 6 17.00 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankignu
32 3 7.50 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
33 7 16.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
34 4 20.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
35 1 10.00 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankignu
36 7 10.50 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37 3 21.50 A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant Krynica A Liczone do rankignu
38 24 7.00 A55-Liga Zakopiańska V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
39 6 6.00 C01-Religa Cup - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankignu
40 5 18.50 A61-Koziołek Matołek - 56 Memoriał K. Makuszyńsk. Polana Szymoszkowa A Liczone do rankignu
41 23 7.00 A54-Liga Zakopiańska IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
42 2 8.50 C12-Obóz 02 - Paganella - gigant Paganella,
Włochy
C Liczone do rankignu
43 20 8.00 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankignu
44 11 7.00 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
45 10 7.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
46 15 10.50 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankignu
47 17 9.50 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
48 4 7.00 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankignu
49 7 10.50 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
50 5 12.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
51 19 8.50 Liga Zakopiańska VI eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
52 28 6.00 Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
53 18 4.50 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankignu
54 39 5.50 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
55 19 4.00 II NPW Zakopane B Liczone do rankignu
56 8 15.00 Koziołek Matołek Zakopane A Liczone do rankignu
57 20 4.00 I NPW Zakopane B Liczone do rankignu
58 22 0.50 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
59 28 6.00 Liga Zakopiańska II eliminacja Zakopane A Liczone do rankignu
60 27 6.50 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
61 1 18.00 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
62 1 18.00 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
63 1 18.00 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
64 5 12.50 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
65 6 17.00 Koziołek Matołek 2003 Zakopane A Liczone do rankignu
66 2 8.50 Presolana 2003 Presolana Włochy C Liczone do rankignu
67 33 0.00 Religa Cup 2003 Warszawa C Liczone do rankignu