Strzelecka Maria

Data wstąpienia
2003-09-10
Data wygaśnięcia
2012-05-31
Rocznik
1996
Suma punktów
1905.50
Liczba startów
122
Ranking-miejsce
17

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
2 4 20.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankignu
3 7 16.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - slalom Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
4 8 15.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
5 10 13.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
6 4 20.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
7 12 12.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankignu
8 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
9 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
10 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
11 74 9.00 09 - Zawody FIS - supergigant Val d Isere F Liczone do rankignu
12 dnf 0.00 08 - Zawody FIS - slalom Val d Isere F Liczone do rankignu
13 dnf 0.00 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankignu
14 3 21.50 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
15 9 14.00 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Jurgów A Liczone do rankignu
16 16 10.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
17 9 14.00 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankignu
18 5 18.50 33 - OOM junior młodszy -supergigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
19 24 7.00 34 - OOM junior młodszy - superkombinacja Czarna Góra A Liczone do rankignu
20 2 23.50 32 - OOM junior młodszy - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
21 13 11.50 31 - OOM junior młodszy - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
22 11 12.50 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankignu
23 dnf 0.00 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankignu
24 30 9.50 04 - Zawody FIS SKIINTERKRITERIUM - gigant Ricky F Liczone do rankignu
25 23 12.00 03 - Zawody FIS SKIINTERKRITERIUM - slalom Ricky F Liczone do rankignu
26 9 14.00 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankignu
27 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
28 2 23.50 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
29 5 18.50 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
30 3 21.50 02 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
31 dnf 0.00 01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
32 1 18.00 04 - WOM - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
33 23 3.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
34 1 18.00 05 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35 3 14.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
36 24 3.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
37 1 18.00 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
38 3 21.50 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
39 2 23.50 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
40 3 21.50 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
41 2 23.50 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankignu
42 4 20.00 12 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
43 2 23.50 11 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
44 5 18.50 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
45 19 14.00 04 - Zawody FIS - Pokal Loka - gigant Pokal
Loka
F Liczone do rankignu
46 dnf 0.00 03 - Zawody FIS - Pokal Loka - slalom Pokal
Loka
F Liczone do rankignu
47 4 26.50 02 - Zawody FIS - Ricky - gigant Ricky F Liczone do rankignu
48 dnf 0.00 01 - Zawody FIS - Ricky - slalom Ricky F Liczone do rankignu
49 2 23.50 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
50 3 21.50 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
51 3 21.50 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
52 3 21.50 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
53 3 21.50 05 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
54 3 21.50 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
55 2 23.50 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
56 4 20.00 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
57 8 15.00 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
58 dnf 0.00 17 - Zawody FIS - whistlercup - slalom Whistler F Liczone do rankignu
59 25 11.00 17 - Zawody FIS - whistlercup - gigant Whistler F Liczone do rankignu
60 47 9.00 16 - Zawody FIS - whistlercup - kombi Whistler F Liczone do rankignu
61 7 10.50 04 - NPW IV eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
62 dnf 0.00 03 - NPW III eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
63 dnf 0.00 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankignu
64 2 23.50 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
65 4 20.00 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
66 3 21.50 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
67 3 14.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
68 3 21.50 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
69 1 18.00 08 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
70 2 16.00 06 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
71 3 21.50 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankignu
72 4 13.50 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankignu
73 2 16.00 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
74 30 6.00 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankignu
75 4 20.00 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankignu
76 4 20.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
77 5 18.50 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
78 4 20.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
79 5 18.50 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankignu
80 5 18.50 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
81 5 18.50 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
82 3 14.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
83 1 18.00 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
84 2 16.00 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
85 1 18.00 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
86 1 26.00 56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
87 4 20.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
88 3 14.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
89 3 21.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
90 7 16.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
91 2 23.50 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
92 5 18.50 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
93 4 13.50 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankignu
94 3 14.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
95 2 16.00 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
96 3 14.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
97 5 18.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
98 10 13.00 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
99 dnf 0.00 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
100 4 13.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
101 6 17.00 54-Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
102 3 14.50 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankignu
103 22 7.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu
104 13 11.50 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankignu
105 4 13.50 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
106 15 5.00 B04-NPW - IV - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
107 2 16.00 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
108 dnf 0.00 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
109 29 6.00 A56-Liga Zakopiańska VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
110 4 20.00 A55-Liga Zakopiańska V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
111 11 12.50 A54-Liga Zakopiańska IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
112 11 7.00 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
113 11 7.00 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
114 6 17.00 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankignu
115 3 21.50 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
116 3 7.50 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankignu
117 3 14.50 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
118 3 14.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
119 7 16.00 Liga Zakopiańska VI eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
120 7 16.00 Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankignu
121 17 4.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankignu
122 14 5.50 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankignu
123 17 9.50 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
124 15 5.00 II NPW Zakopane B Liczone do rankignu
125 4 20.00 Koziołek Matołek Zakopane A Liczone do rankignu
126 9 14.00 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankignu
127 3 7.50 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankignu
128 12 3.00 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
129 2 8.50 Family CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
130 7 16.00 Liga Zakopiańska II eliminacja Zakopane A Liczone do rankignu
131 7 16.00 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankignu
132 4 13.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
133 7 10.50 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
134 2 8.50 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankignu
135 5 12.50 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu