Kabot Maciej

Data wstąpienia
2006-01-14
Data wygaśnięcia
2012-09-30
Rocznik
1995
Suma punktów
1040.50
Liczba startów
88
Ranking-miejsce
65

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
2 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
3 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
4 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
5 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
6 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
7 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
8 14 11.00 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankignu
9 22 7.00 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
10 23 7.00 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Jurgów A Liczone do rankignu
11 2 16.00 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
12 1 18.00 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankignu
13 30 6.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankignu
14 dnf 0.00 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankignu
15 21 7.50 33 - OOM junior młodszy -supergigant Czarna Góra A Liczone do rankignu
16 20 8.00 34 - OOM junior młodszy - superkombinacja Czarna Góra A Liczone do rankignu
17 16 10.00 32 - OOM junior młodszy - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
18 18 9.00 31 - OOM junior młodszy - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankignu
19 9 14.00 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankignu
20 21 7.50 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankignu
21 2 16.00 10 - NPM - Eliminacja II Krynica B Liczone do rankignu
22 2 16.00 09 - NPM - Eliminacja I Krynica B Liczone do rankignu
23 26 6.50 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankignu
24 19 8.50 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankignu
25 dnf 0.00 02 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
26 18 9.00 01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankignu
27 1 18.00 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
28 2 8.50 01 - zawody obozowe - slalom Stubai C Liczone do rankignu
29 5 12.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
30 2 16.00 06 - WOM - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
31 10 7.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
32 3 14.50 04 - WOM - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
33 3 14.50 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
34 3 14.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
35 17 9.50 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
36 23 7.00 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankignu
37 18 9.00 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankignu
38 21 7.50 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankignu
39 15 10.50 34 - OOM junior młodszy - slalom Ustrzyki A Liczone do rankignu
40 22 7.00 33 - OOM junior młodszy - gigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
41 22 7.00 31 - OOM junior młodszy - supergigant Ustrzyki A Liczone do rankignu
42 15 10.50 32 - OOM junior młodszy - superkombinacja Ustrzyki A Liczone do rankignu
43 1 18.00 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
44 1 18.00 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
45 1 10.00 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankignu
46 13 11.50 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
47 13 11.50 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankignu
48 dnf 0.00 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
49 14 11.00 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankignu
50 27 6.50 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankignu
51 dnf 0.00 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankignu
52 9 14.00 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankignu
53 1 18.00 04 - NPW IV eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
54 3 14.50 03 - NPW III eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
55 31 5.50 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankignu
56 6 17.00 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
57 9 14.00 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
58 4 20.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankignu
59 2 16.00 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankignu
60 4 13.50 06 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
61 5 12.50 09 - WOM - sl.carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankignu
62 2 8.50 04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant Ramsau C Liczone do rankignu
63 10 7.50 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankignu
64 2 16.00 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankignu
65 11 12.50 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
66 dnf 0.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankignu
67 2 16.00 10 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
68 3 14.50 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
69 2 16.00 09 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankignu
70 3 14.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankignu
71 4 13.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
72 2 16.00 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
73 3 14.50 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
74 17 9.50 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
75 16 10.00 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankignu
76 22 7.00 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 Kluszkowce A Liczone do rankignu
77 23 7.00 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 Kluszkowce A Liczone do rankignu
78 8 15.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
79 6 11.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankignu
80 16 10.00 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
81 4 13.50 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankignu
82 2 4.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankignu
83 3 14.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
84 4 13.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankignu
85 6 11.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankignu
86 8 15.00 56-Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
87 4 13.50 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
88 3 14.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
89 23 7.00 54-Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankignu
90 4 13.50 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankignu
91 16 10.00 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankignu
92 6 6.00 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankignu
93 23 7.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankignu