Frelek Joanna

Frelek Joanna

Instruktor Rekreacji specjalizacja narciarstwo alpejskie

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2008-09-30
Rocznik
1989
Suma punktów
450.50
Liczba startów
37
Ranking-miejsce
143
Funkcje
Instruktorzy

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 1 10.00 05-Obóz Capriana - gigant Capriana C Liczone do rankignu
2 1 10.00 C13-Obóz 03 - Tonale - gigant Tonale,
Włochy
C Liczone do rankignu
3 5 12.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankignu
4 5 12.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankignu
5 1 18.00 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankignu
6 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankignu
7 2 16.00 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankignu
8 2 16.00 II NPW Zakopane B Liczone do rankignu
9 2 16.00 I NPW Zakopane B Liczone do rankignu
10 14 11.00 X Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży III dzień Szczyrk A Liczone do rankignu
11 27 6.50 X Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży II dzień Szczyrk A Liczone do rankignu
12 15 10.50 X Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2004 Szczyrk A Liczone do rankignu
13 2 8.50 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
14 15 10.50 Puchar Łysej Góry II dzień Dziwiszów A Liczone do rankignu
15 1 10.00 Family CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankignu
16 18 9.00 Puchar Gondoli II dzień Krynica
Zdrój
A Liczone do rankignu
17 16 10.00 Puchar Gondoli Krynica Zdrój A Liczone do rankignu
18 17 9.50 Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski II dzień Zakopane A Liczone do rankignu
19 22 7.00 Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski Zakopane A Liczone do rankignu
20 1 18.00 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
21 1 18.00 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
22 1 10.00 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankignu
23 10 7.50 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
24 4 13.50 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
25 19 8.50 Puchar Polski WOZN II Kotelnica A Liczone do rankignu
26 20 8.00 Puchar Polski WOZN Zakopane A Liczone do rankignu
27 2 16.00 NPW "DeSki" II eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
28 1 18.00 Family Cup 2003 Warszawa B Liczone do rankignu
29 2 16.00 NPW "DeSki" I eliminacja Zakopane B Liczone do rankignu
30 1 10.00 Tonale - obóz Tonale, Włochy C Liczone do rankignu
31 1 10.00 Tonale 2003 Tonale Włochy C Liczone do rankignu
32 3 7.50 Religa Cup 2003 Warszawa C Liczone do rankignu
33 15 10.50 Liga Młodzików Ustrzyki II Ustrzyki A Liczone do rankignu
34 13 11.50 Liga Młodzików Ustrzyki Ustrzyki A Liczone do rankignu
35 1 18.00 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu
36 1 10.00 Maso Corto Ijesień 2002 Maso
Corto
C Liczone do rankignu
37 1 18.00 I elim. Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankignu