Strzeszewski Michał

Data wstąpienia
2006-12-12
Data wygaśnięcia
2011-09-30
Rocznik
2000
Suma punktów
756.00
Liczba startów
52
Ranking-miejsce
95

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
2 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
3 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankignu
4 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
5 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
6 3 14.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
7 5 12.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankignu
8 10 13.00 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankignu
9 6 17.00 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankignu
10 1 10.00 Zawody obozowe San Candido C Liczone do rankignu
11 8 15.00 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankignu
12 4 20.00 XXXIV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankignu
13 1 26.00 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankignu
14 1 18.00 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
15 2 16.00 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankignu
16 4 20.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankignu
17 15 10.50 Euro-Ski-Cup - gigant Saalbach A Liczone do rankignu
18 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
19 3 7.50 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankignu
20 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
21 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankignu
22 2 16.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
23 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankignu
24 6 17.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankignu
25 3 14.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankignu
26 4 13.50 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankignu
27 9 14.00 55 - Liga Zakopiańska V Rusiński
Wierch
A Liczone do rankignu
28 14 11.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
29 11 12.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
30 14 11.00 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankignu
31 10 13.00 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankignu
32 13 11.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
33 3 14.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
34 4 13.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankignu
35 2 16.00 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
36 1 18.00 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankignu
37 18 9.00 61- Koziołek Matołek - 59 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
38 1 26.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankignu
39 7 16.00 55 - Liga Zakopiańska V Kotelnica A Liczone do rankignu
40 4 20.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankignu
41 4 20.00 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankignu
42 1 10.00 03 - Zawody obozowe - Presolana Presolana C Liczone do rankignu
43 4 20.00 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankignu
44 1 26.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankignu
45 dnf 0.00 04 - NPW IV eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankignu
46 10 13.00 56 - Liga Zakopiańska VI Małe
Ciche
A Liczone do rankignu
47 8 15.00 55 - Liga Zakopiańska V Kluszkowce A Liczone do rankignu
48 19 8.50 54 - Liga Zakopiańska IV Kotelnica A Liczone do rankignu
49 7 16.00 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
50 9 14.00 52 - Liga Zakopiańska II Długa
Polana
A Liczone do rankignu
51 1 10.00 06 - Zawody obozowe - przedszkole II Zakopane C Liczone do rankignu
52 36 5.50 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankignu
53 2 8.50 05 - Zawody obozowe - przedszkole I Zakopane C Liczone do rankignu