201 |
A |
52-Liga Zakopiańska - II - gigant |
Kaniówka |
|
|
202 |
C |
09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant |
Szczęśliwice |
|
|
203 |
F |
01 - Zawody FIS - Vratna - slalom |
Vratna |
|
|
204 |
F |
02 - Zawody FIS - Vratna - slalom |
Vratna |
|
|
205 |
A |
01 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant |
Krynica |
|
|
206 |
A |
02 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant |
Krynica |
|
|
207 |
C |
03 - Zawody obozowe - Tonale - gigant |
Tonale |
|
|
208 |
C |
02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant |
Presolana |
|
|
209 |
C |
05 - Zawody obozowe - San Lugano - gigant |
San
Lugano |
|
|
210 |
C |
04 - Zawody obozowe - Tonale - slalom |
Tonale |
|
|
211 |
A |
03 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom |
Nosal |
|
|
212 |
A |
30 - OOM junior - gigant |
Kasprowy |
|
|
213 |
A |
04 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom |
Nosal |
|
|
214 |
A |
31 - OOM junior - gigant |
Kasprowy |
|
|
215 |
A |
53 - Liga Zakopiańska - III - gigant |
Długa
Polana |
|
|
216 |
A |
33 - OOM junior - superkombinacja |
Kasprowy |
|
|
217 |
A |
32 - OOM junior - slalom |
Kasprowy |
|
|
218 |
A |
34 - OOM junior młodszy - gigant |
Kasprowy |
|
|
219 |
A |
35 - OOM junior młodszy - supergigant |
Kasprowy |
|
|
220 |
A |
36 - OOM junior młodszy - slalom |
Kasprowy |
|
|
221 |
A |
37 - OOM junior młodszy - superkombinacja |
Kasprowy |
|
|
222 |
B |
02 - NPW I eliminacja - gigant |
Słotwiny |
|
|
223 |
A |
54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant |
Kotelnica |
|
|
224 |
B |
03 - NPW - II eliminacja - gigant |
Słotwiny |
|
|
225 |
C |
05 - Zawody obozowe - przedszkole I |
Zakopane |
|
|
226 |
A |
61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. |
Zakopane |
|
|
227 |
A |
55 - Liga Zakopiańska - V - gigant |
Małe
Ciche |
|
|
228 |
A |
06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 |
Kluszkowce |
|
|
229 |
A |
05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 |
Kluszkowce |
|
|
230 |
A |
07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom |
Kluszkowce |
|
|
231 |
A |
08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom |
Kluszkowce |
|
|
232 |
B |
21- Family Cup - finał |
Niedzica |
|
|
233 |
C |
06 - Zawody obozowe - przedszkole II |
Zakopane |
|
|
234 |
A |
57-Puchar Diabełka - gigant |
Krynica |
|
|
235 |
A |
56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant |
Kluszkowce |
|
|
236 |
B |
04 - NPW - III eliminacja - gigant |
Kasprowy
Wierch |
|
|
237 |
B |
06 - Puchar Rodzinny - gigant |
Kasprowy
Wierch |
|
|
238 |
B |
05 - NPW - IV eliminacja - gigant |
Kasprowy
Wierch |
|
|
239 |
C |
08 - Zawody obozowe - przedszkole IV |
Zakopane |
|
|
240 |
B |
06 - Puchar Rodzinny |
Kasprowy
Wierch |
|
|
241 |
B |
08 - WOM - gigant |
Szczęśliwice |
|
|
242 |
B |
10 - WOM - kombinacja |
Szczęśliwice |
|
|
243 |
B |
07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał |
Szczęśliwice |
|
|
244 |
B |
09 - WOM -slalom |
Szczęśliwice |
|
|
245 |
F |
03 - Zawody FIS - Abetone - gigant |
Abetone |
|
|
246 |
A |
01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant |
Harenda |
|
|
247 |
A |
02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant |
Harenda |
|
|
248 |
A |
03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom |
Harenda |
|
|
249 |
A |
04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant |
Harenda |
|
|
250 |
C |
01 - Zawody obozowe - przedszkole |
Zakopane |
|
|
251 |
A |
05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom |
Jurgów |
|
|
252 |
A |
06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom |
Jurgów |
|
|
253 |
A |
07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom |
Krynica |
|
|
254 |
A |
08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant |
Krynica |
|
|
255 |
A |
51 - Liga Zakopiańska I |
Witów |
|
|
256 |
F |
01 - Zawody FIS - Albrechtice - gigant |
Albrechtice |
|
|
257 |
A |
52 - Liga Zakopiańska II |
Długa
Polana |
|
|
258 |
F |
02 - zawody FIS -Albrechtice - gigant |
Albrechtice |
|
|
259 |
B |
01 - NPW I eliminacja - gigant |
Palenica |
|
|
260 |
F |
03 - Zawody FIS - Albrechtice - slalom |
Albrechtice |
|
|
261 |
B |
02 - NPW II eliminacja-gigant |
Palenica |
|
|
262 |
F |
04 - zawody fis - albrechtice - slalom |
Albrechtice |
|
|
263 |
A |
53 - Liga Zakopiańska III |
Kaniówka |
|
|
264 |
F |
05 - Zawody FIS - Skiinterkriterium - gigant |
Vratna |
|
|
265 |
F |
06 - Zawody FIS - Skiinterkriterium - slalom |
Vratna |
|
|
266 |
F |
09 - Zawody FIS - Mistrz.Polski -slalom |
Zakopane |
|
|
267 |
F |
10 - Zawody FIS - Mistrz.Polski - gigant |
Zakopane |
|
|
268 |
A |
31 - OOM junior młodszy - superkombinacja |
Szczyrk |
|
|
269 |
A |
30 - OOM junior młodszy - supergigant |
Szczyrk |
|
|
270 |
A |
32 - OOM junior młodszy - slalom |
Szczyrk |
|
|
271 |
A |
33 - OOM junior młodszy - gigant |
Szczyrk |
|
|
272 |
F |
11 - Zawody FIS -Strbskie Pleso -slalom |
Strbskie Pleso |
|
|
273 |
A |
34 - OOM junior - gigant |
Szczyrk |
|
|
274 |
A |
35 - OOM junior - slalom |
Szczyrk |
|
|
275 |
A |
36 - OOM junior - supergigant |
Szczyrk |
|
|
276 |
A |
37 - OOM junior - superkombinacja |
Szczyrk |
|
|
277 |
C |
04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant |
Ramsau |
|
|
278 |
C |
03 - Zawody obozowe -Bormio - gigant |
Isolaccia |
|
|
279 |
C |
02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant |
Presolana |
|
|
280 |
F |
07 - Zawody FIS - Zagreb/Sljeme - slalom |
Zagreb/Sljeme |
|
|
281 |
F |
08 - Zawody FIS - Zagreb/Sljeme - gigant |
Zagreb/Sljeme |
|
|
282 |
A |
61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. |
Zakopane |
|
|
283 |
F |
12 - Zawody FIS - Memoriał B.Czecha-slalom |
Zakopane |
|
|
284 |
F |
13 - Zawody FIS - Memoriał B.Czecha-slalom |
Zakopane |
|
|
285 |
A |
54 - Liga Zakopiańska IV |
Kotelnica |
|
|
286 |
B |
09 - WOM - sl.carvingowy |
Szczęśliwice |
|
|
287 |
B |
06 - WOM -slalom |
Szczęśliwice |
|
|
288 |
B |
08 - WOM - kombinacja |
Szczęśliwice |
|
|
289 |
B |
07 - WOM -gigant |
Szczęśliwice |
|
|
290 |
C |
05 - Zawody obozowe - przedszkole I |
Zakopane |
|
|
291 |
A |
55 - Liga Zakopiańska V |
Kluszkowce |
|
|
292 |
A |
56 - Liga Zakopiańska VI |
Małe
Ciche |
|
|
293 |
A |
09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant |
Kotelnica |
|
|
294 |
C |
06 - Zawody obozowe - przedszkole II |
Zakopane |
|
|
295 |
B |
05 - Puchar Rodzinny - gigant |
Białka -
Kotelnica |
|
|
296 |
A |
10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant |
Kasprowy Wierch |
|
|
297 |
A |
11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant |
Kasprowy Wierch |
|
|
298 |
A |
12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant |
Kasprowy Wierch |
|
|
299 |
A |
13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom |
Kotelnica |
|
|
300 |
C |
07 - Zawody obozowe - przedszkole IV |
Zakopane |
|
|