1701 |
A |
55 - Liga Zakopiańska - V - gigant |
Małe
Ciche |
|
|
1702 |
A |
61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. |
Zakopane |
|
|
1703 |
C |
05 - Zawody obozowe - przedszkole I |
Zakopane |
|
|
1704 |
B |
03 - NPW - II eliminacja - gigant |
Słotwiny |
|
|
1705 |
B |
02 - NPW I eliminacja - gigant |
Słotwiny |
|
|
1706 |
A |
54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant |
Kotelnica |
|
|
1707 |
A |
36 - OOM junior młodszy - slalom |
Kasprowy |
|
|
1708 |
A |
37 - OOM junior młodszy - superkombinacja |
Kasprowy |
|
|
1709 |
A |
34 - OOM junior młodszy - gigant |
Kasprowy |
|
|
1710 |
A |
35 - OOM junior młodszy - supergigant |
Kasprowy |
|
|
1711 |
A |
53 - Liga Zakopiańska - III - gigant |
Długa
Polana |
|
|
1712 |
A |
33 - OOM junior - superkombinacja |
Kasprowy |
|
|
1713 |
A |
32 - OOM junior - slalom |
Kasprowy |
|
|
1714 |
A |
04 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom |
Nosal |
|
|
1715 |
A |
31 - OOM junior - gigant |
Kasprowy |
|
|
1716 |
A |
03 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom |
Nosal |
|
|
1717 |
A |
30 - OOM junior - gigant |
Kasprowy |
|
|
1718 |
C |
04 - Zawody obozowe - Tonale - slalom |
Tonale |
|
|
1719 |
C |
03 - Zawody obozowe - Tonale - gigant |
Tonale |
|
|
1720 |
C |
02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant |
Presolana |
|
|
1721 |
C |
05 - Zawody obozowe - San Lugano - gigant |
San
Lugano |
|
|
1722 |
A |
02 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant |
Krynica |
|
|
1723 |
A |
01 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant |
Krynica |
|
|
1724 |
F |
02 - Zawody FIS - Vratna - slalom |
Vratna |
|
|
1725 |
F |
01 - Zawody FIS - Vratna - slalom |
Vratna |
|
|
1726 |
C |
09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant |
Szczęśliwice |
|
|
1727 |
A |
52-Liga Zakopiańska - II - gigant |
Kaniówka |
|
|
1728 |
A |
51-Liga Zakopiańska - I - gigant |
Kaniówka |
|
|
1729 |
B |
01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. |
Szczęsliwice |
|
|
1730 |
D |
02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja |
Szczęśliwice |
|
|
1731 |
C |
01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant |
Maso-Corto |
|
|
1732 |
D |
01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja |
Szczęśliwice |
|
|
1733 |
C |
06- Przedszkole Narciarskie - Basieńka |
Basieńka |
|
|
1734 |
B |
07-NPW - IV - gigant |
Białka-
Kotelnica |
|
|
1735 |
B |
08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant |
Kasprowy Wierch |
|
|
1736 |
B |
06-NPW - III - gigant |
Białka-
Kotelnica |
|
|
1737 |
A |
18-Mistrzostwa WOZN - gigant |
Krynica |
|
|
1738 |
A |
17-Mistrzostwa WOZN - gigant |
Krynica |
|
|
1739 |
A |
56-Liga Zakopiańska - VI - gigant |
Kluszkowce |
|
|
1740 |
A |
16-Puchar Rossignola - slalom |
Krynica |
|
|
1741 |
A |
15-Puchar Rossignola - slalom |
Krynica |
|
|
1742 |
A |
71-Family Cup - finał - gigant |
Niedzica |
|
|
1743 |
A |
57-Puchar Diabełka - gigant |
Krynica |
|
|
1744 |
A |
55-Liga Zakopiańska - V - gigant |
Małe
Ciche |
|
|
1745 |
A |
14-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant |
Nosal |
|
|
1746 |
A |
13-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom |
Nosal |
|
|
1747 |
A |
61- Koziołek Matołek - 57 Memoriał K. Makuszyńsk. |
Zakopane |
|
|
1748 |
C |
05- Przedszkole Narciarskie II - Basieńka |
Zakopane |
|
|
1749 |
B |
05-NPW - II - gigant |
Kluszkowce |
|
|
1750 |
B |
04-NPW - I - gigant |
Kluszkowce |
|
|
1751 |
C |
05- Przedszkole Narciarskie I - Kalatówki |
Kalatówki |
|
|
1752 |
A |
33-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - slalom |
Czarna Góra |
|
|
1753 |
A |
32-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - komb |
Czarna Góra |
|
|
1754 |
A |
31-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant |
Czarna Góra |
|
|
1755 |
A |
54-Liga Zakopiańska - IV - gigant |
Kotelnica |
|
|
1756 |
A |
30-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant |
Czarna Góra |
|
|
1757 |
B |
21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant |
Szczęśliwice |
|
|
1758 |
F |
06-Trofeo Topolino Sci - Mistrz. Świata - gigant |
Pinzolo |
|
|
1759 |
F |
05-Trofeo Topolino Sci - Mistrz. Świata - slalom |
Pinzolo |
|
|
1760 |
F |
04-Zawody FIS Skofia Loka -gigant |
Skofia
Loka |
|
|
1761 |
B |
02-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant II |
Bełchatów |
|
|
1762 |
B |
10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant |
Bełchatów |
|
|
1763 |
B |
01-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant I |
Bełchatów |
|
|
1764 |
B |
03-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - slalom |
Bełchatów |
|
|
1765 |
F |
03-Zawody FIS Skofia Loka -slalom |
Skofia
Loka |
|
|
1766 |
A |
12-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant |
Szczyrk |
|
|
1767 |
A |
11-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant |
Szczyrk |
|
|
1768 |
F |
02-Zawody FIS Ricky - gigant |
Ricky |
|
|
1769 |
F |
01-Zawody FIS Ricky - slalom |
Ricky |
|
|
1770 |
A |
53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant |
Harenda |
|
|
1771 |
C |
05-Obóz Capriana - gigant |
Capriana |
|
|
1772 |
C |
04-Obóz Pinzolo - gigant |
Pinzolo |
|
|
1773 |
C |
03-Obóz Tonale - gigant |
Tonale |
|
|
1774 |
A |
10-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom |
Bystre |
|
|
1775 |
A |
52-Liga Zakopiańska - II - gigant |
Długa
Polana |
|
|
1776 |
A |
09-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom |
Bystre |
|
|
1777 |
A |
08-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant |
Ustrzyki Dolne |
|
|
1778 |
A |
07-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom |
Ustrzyki Dolne |
|
|
1779 |
A |
51-Liga Zakopiańska - I - gigant |
Kaniówka |
|
|
1780 |
A |
06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant |
Jaworzyna |
|
|
1781 |
A |
05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom |
Słotwiny |
|
|
1782 |
C |
02-Obóz Sylwestrowy - gigant |
Nowy
Targ |
|
|
1783 |
A |
04-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant |
Kluszkowce |
|
|
1784 |
A |
03-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant |
Kluszkowce |
|
|
1785 |
A |
02-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom |
Kluszkowce |
|
|
1786 |
A |
01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom |
Kluszkowce |
|
|
1787 |
C |
01-Obóz Maso Corto I - gigant |
Maso
Corto |
|
|
1788 |
B |
B08-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - gigant |
Szczęśliwice |
|
|
1789 |
B |
B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant |
Szczęśliwice |
|
|
1790 |
B |
B07-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - slalom |
Szczęśliwice |
|
|
1791 |
A |
A06-Puchar Europy 04 - Abetone - gigant |
Abetone-Włochy |
|
|
1792 |
A |
A05-Puchar Europy 03 - Abetone - slalom |
Abetone- Włochy |
|
|
1793 |
B |
B06-Próba szybkościowa - Puchar Holmenkola |
Kotelnica Białczańska |
|
|
1794 |
A |
A46-Puchar Polski 16 - Puchar Dynastara - slalom |
Kotelnica Białczańska |
|
|
1795 |
A |
A45-Puchar Polski 15 - Puchar Dynastara - gigant |
Zakopane - Kasprowy |
|
|
1796 |
A |
A44-Puchar Polski 14 - Puchar Rossignola - gigant |
Krynica |
|
|
1797 |
B |
B04-NPW - IV - gigant |
Kasprowy
Wierch |
|
|
1798 |
A |
A43-Puchar Polski 13 - Puchar Rossignola - slalom |
Krynica |
|
|
1799 |
B |
B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant |
Kluszkowce |
|
|
1800 |
B |
B03-NPW - III - gigant |
Kluszkowce |
|
|