1 |
FIS |
FIS Race - GS |
Albrechtice v Jizerskych horach, CZE |
|
Junior | Starsi |
2 |
F |
37 PINOCCHIO SUGLI SCI - SL |
Abetone, ITA |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
3 |
F |
37 PINOCCHIO SUGLI SCI - GS |
Abetone, ITA |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
4 |
FIS |
FIS Race - SL |
Albrechtice v Jizerskych horach, CZE |
|
Junior | Starsi |
5 |
FIS |
FIS Race - SL |
Albrechtice v Jizerskych horach, CZE |
|
Junior | Starsi |
6 |
A |
VIII Puchar Reksia |
Białka Tatrzańska |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
7 |
FIS |
FIS Race - SL |
Białka Tatrzańska, POL |
|
Junior | Starsi |
8 |
FIS |
FIS Race - SL |
Białka Tatrzańska, POL |
|
Junior | Starsi |
9 |
FIS |
University |
Bila v Beskydech, CZE |
|
Junior | Starsi |
10 |
B |
XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
11 |
B |
XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodsi |
12 |
B |
XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior |
13 |
B |
XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
14 |
B |
XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
15 |
A |
MPP Puchar Czarnej Góry GS |
Czarna Góra |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
16 |
A |
MPP Puchar Tatra S Gate GS |
Czarna Góra |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
17 |
A |
Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN |
Czorsztyn Ski |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
18 |
FIS |
FIS Race - GS |
Furkota, SVK |
|
Junior | Starsi |
19 |
FIS |
FIS Race - GS |
Furkota, SVK |
|
Junior | Starsi |
20 |
A |
VIII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - Finał |
Harenda |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
21 |
FIS |
National Championships - GS |
Jasna, SVK |
|
Junior | Starsi |
22 |
FIS |
National Championships - SL |
Jasna, SVK |
|
Junior | Starsi |
23 |
B |
XXI Narciarski Puchar Mazowsza Memoriał A.Ziemilskiego - GS |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
24 |
A |
XXXI Liga MOZN - II eliminacja GS |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
25 |
A |
XXXI Liga MOZN - IV eliminacja SL |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
26 |
A |
XXXI Liga MOZN - V eliminacja Kombi Race/GS |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
27 |
B |
XXI Narciarski Puchar Mazowsza Memoriał Janka i Grześka - GS |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
28 |
A |
XXXI LIGA MOZN - XI eliminacja - kombinacja |
Kluszkowce |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
29 |
A |
XXXI Liga MOZN - I eliminacja GS |
Kluszkowce |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
30 |
A |
VIII Zawody Dzieci o Puchar PZN |
Kluszkowce |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
31 |
A |
XXXI Liga MOZN - IX eliminacja - Mistrzostwa MOZN - GS/Kombi Race |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
32 |
A |
Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS |
Kluszkowce |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
33 |
A |
XXXI Liga MOZN - X eliminacja - Puchar Krakowa - SL |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
34 |
A |
XXXI Liga MOZN - VIII eliminacja GS/slalom równoległy |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
35 |
FIS |
National Championships - SL |
Kolasin, MNE |
|
Junior | Starsi |
36 |
FIS |
National Junior Championships - SL |
Kolasin, MNE |
|
Junior | Starsi |
37 |
FIS |
National Championships - GS |
Kolasin, MNE |
|
Junior | Starsi |
38 |
FIS |
National Junior Championships - GS |
Kolasin, MNE |
|
Junior | Starsi |
39 |
FIS |
National Junior Race - SL |
Kouty, nad Desnou, CZE |
|
Junior | Starsi |
40 |
FIS |
National Junior Race - GS |
Kouty, nad Desnou, CZE |
|
Junior | Starsi |
41 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SG |
Krynica |
|
Junior | Starsi |
42 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A kombinacja |
Krynica |
|
Junior | Starsi |
43 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A GS |
Krynica |
|
Junior | Starsi |
44 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL |
Krynica |
|
Junior | Starsi |
45 |
A |
MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS |
Krynica - Zdrój |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
46 |
FIS |
FIS Race - GS |
Krynica, POL |
|
Junior | Starsi |
47 |
FIS |
FIS Race - GS |
Krynica, POL |
|
Junior | Starsi |
48 |
A |
VIII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków |
Nosal |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
49 |
FIS |
National Junior Race - SL |
Pfeders, ITA |
|
Junior | Starsi |
50 |
D |
Zawody obozowe (sprawdzian) - Presolana - SL |
Presolana |
|
Młodzik | Starsi |
51 |
C |
Zawody obozowe - Presolana - GS |
Presolana |
|
Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy |
52 |
A |
MPP Head Cup GS |
Rytro |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
53 |
A |
MPP Head Cup SL |
Rytro |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
54 |
FIS |
FIS Race - GS |
Strbske Pleso, CZE |
|
Junior | Starsi |
55 |
FIS |
FIS Race - SL |
Strbske Pleso, CZE |
|
Junior | Starsi |
56 |
A |
MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
57 |
A |
MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
58 |
A |
XI Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
59 |
A |
XXXI Liga MOZN - III eliminacja SL |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
60 |
A |
XXXI Liga MOZN - XII eliminacja - GS |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
61 |
A |
XXXI Liga MOZN - VI eliminacja GS |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
62 |
FIS |
National Junior Race - SL |
Sulden am Ortler, ITA |
|
Junior | Starsi |
63 |
FIS |
National Junior Race - SL |
Sulden am Ortler, ITA |
|
Junior | Starsi |
64 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
65 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS II |
Szczawnica |
|
Junior Młodszy | Starsi |
66 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B Dwubój Slalomowy |
Szczawnica |
|
Junior Młodszy | Starsi |
67 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
68 |
A |
MPP Mistrzostwa TZN GS |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
69 |
A |
MPP Mistrzostwa TZN SL |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
70 |
A |
MPP WKN SL |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
71 |
A |
MPP WKN SL |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
72 |
FIS |
National Championships - GS |
Szczawnica, POL |
|
Junior | Starsi |
73 |
FIS |
National Championships - SL |
Szczawnica, POL |
|
Junior | Starsi |
74 |
FIS |
FIS Qualifications - SL |
Szczawnica, POL |
|
Junior | Starsi |
75 |
B |
XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
76 |
B |
XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
77 |
B |
XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
78 |
B |
XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race |
Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
79 |
A |
MPP - Puchar Słotwiny GS |
Słotwiny |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
80 |
A |
MPP Finał SL |
Ustrzyki Dolne |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
81 |
A |
MPP Finał GS |
Ustrzyki Dolne |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
82 |
F |
Interkriterium Vrátna GS |
Vratna |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
83 |
F |
Interkriterium Vrátna SL |
Vratna |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
84 |
FIS |
University - SL |
Vysna Boca, SVK |
|
Junior | Starsi |
85 |
FIS |
University - GS |
Vysna Boca, SVK |
|
Junior | Starsi |
86 |
FIS |
FIS Race - SL |
Zabljak, MNE |
|
Junior | Starsi |
87 |
FIS |
FIS Race - SL |
Zabljak, MNE |
|
Junior | Starsi |
88 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
89 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
90 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
91 |
A |
XLII liga zakopiańska I eliminacja |
Zakopane |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
92 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
93 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
94 |
A |
Kidstrophy - kombi race |
Zauchensee |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Młodsi | Starsi |
95 |
A |
Kidstrophy - GS |
Zauchensee |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Młodsi | Starsi |
96 |
B |
XXXIX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS |
Zawoja |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
97 |
A |
XXXI Liga MOZN - VII eliminacja GS (Otwarte Mistrzostwa Warszawy) |
Zawoja |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |