501 |
A |
XXX Liga MOZN - VIII eliminacja GS |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
502 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SL |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Starsi | Junior Młodszy |
503 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Starsi | Junior Młodszy |
504 |
FIS |
FIS Race - SL |
Stowe Mountain Resort, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
505 |
A |
Mistrzostwa Polski Juniora C GS |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Młodzik | Starsi |
506 |
A |
Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
507 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SG |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Starsi | Junior Młodszy |
508 |
A |
Mistrzostwa Polski Juniora C SC |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Młodzik | Starsi |
509 |
FIS |
National Championships - Alpine combined |
Szczyrk, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
510 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SC |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Starsi | Junior Młodszy |
511 |
FIS |
National Championships - SG |
Szczyrk, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
512 |
FIS |
FIS Race - SL |
Stowe Mountain Resort, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
513 |
A |
Mistrzostwa Polski Juniora C SG |
Ustrzyki Dolne |
|
Krasnale | Młodzik | Starsi |
514 |
A |
XLI liga zakopiańska III eliminacja |
Kotelnica Białczańska |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
515 |
FIS |
National Junior Race - SL |
Stowe Mountain Resort, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
516 |
FIS |
National Championships - SL |
Szczyrk, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
517 |
A |
XXX Liga MOZN - VII eliminacja GS |
Jurgów |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
518 |
FIS |
National Championships - GS |
Szczyrk, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
519 |
B |
Warszawska Liga Alpejska GS |
Jurgów |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
520 |
B |
Warszawska Liga Alpejska KR |
Jurgów |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
521 |
FIS |
Citizen - SL |
Spindleruv Mlyn, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
522 |
A |
VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków |
Harenda |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
523 |
FIS |
Citizen - SL |
Spindleruv Mlyn, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
524 |
FIS |
University Race - SL |
Bila v Beskydech, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
525 |
A |
MPP - Zawoja GS |
Zawoja - Mosorny Groń |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
526 |
A |
MPP - Zawoja GS |
Zawoja - Mosorny Groń |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
527 |
FIS |
University Race - GS |
Bila v Beskydech, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
528 |
FIS |
FIS Race - SL |
Zakopane, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
529 |
FIS |
FIS Race - SL |
Zakopane, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
530 |
B |
Otwarte Mistrzostwa Warszawy |
Zawoja - Mosorny Groń |
|
Dzieci | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
531 |
A |
XLI liga zakopiańska II eliminacja |
Harenda |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
532 |
FIS |
University Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
533 |
B |
Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS |
Zawoja - Mosorny Groń |
|
Junior | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
534 |
FIS |
University Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
535 |
FIS |
FIS Race - GS |
Mount Sunapee Resort, USA |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
536 |
FIS |
FIS Race - SL |
Białka Tatrzańska, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
537 |
FIS |
FIS Race - SL |
Białka Tatrzańska, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
538 |
FIS |
FIS Race - GS |
Krynica, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
539 |
FIS |
FIS Race - GS |
Krynica, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
540 |
A |
XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL |
Suche |
|
Dzieci | Młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
541 |
A |
XXX Liga MOZN - V eliminacja GS |
Suche |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
542 |
A |
VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków |
Czarna Góra Koziniec |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
543 |
A |
XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL |
Jurgów |
|
Dzieci | Młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
544 |
FIS |
FIS Race - SL |
Mala Moravka, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
545 |
FIS |
FIS Race - SL |
Mala Moravka, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
546 |
A |
XXX Liga MOZN - III eliminacja KR |
Jurgów |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci |
547 |
F |
Interkriterium Ricky GS |
Ricky v Orlickych horach |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
548 |
C |
Zawody obozowe Basieńka |
Kaniówka |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
549 |
A |
XXX Liga MOZN - III eliminacja GS |
Jurgów |
|
Dzieci | Młodsi | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
550 |
F |
Interkriterium Ricky SL |
Ricky v Orlickych horach |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
551 |
F |
Interkriterium Vrátna SL |
Vratna |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
552 |
F |
Interkriterium Vrátna GS |
Vratna |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
553 |
FIS |
FIS Race - GS |
Pec pod Snezkou, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Senior |
554 |
C |
Zawody obozowe Basieńka |
Kaniówka |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
555 |
FIS |
FIS Race - GS |
Pec pod Snezkou, CZE |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
556 |
C |
Zawody obozowe GS |
Presolana Monte Pora |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
557 |
A |
XXX Liga MOZN - II eliminacja GS |
Suche |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
558 |
A |
XLI liga zakopiańska I eliminacja |
Jurgów |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
559 |
A |
XXX Liga MOZN - I eliminacja GS |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
560 |
A |
VII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków |
Nosal |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
561 |
A |
MPP - Puchar Czarnej Góry GS |
Czarna Góra/Stronie Śląskie |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
562 |
A |
MPP - Puchar Czarnej Góry GS |
Czarna Góra/Stronie Śląskie |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
563 |
B |
Warszawska Liga Alpejska GS II |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
564 |
B |
Warszawska Liga Alpejska GS I |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
565 |
B |
Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS |
Czarna Góra/Stronie Śląskie |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
566 |
B |
Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS |
Czarna Góra/Stronie Śląskie |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
567 |
FIS |
FIS Race - SL |
Bialka Tatrzanska Pasieka 1, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
568 |
FIS |
FIS Race - SL |
Bialka Tatrzanska Pasieka 1, POL |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
569 |
FIS |
FIS Race - SL |
Strbske Pleso, SVK |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
570 |
A |
Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
571 |
FIS |
FIS Race - GS |
Strbske Pleso, SVK |
|
Krasnale | Starsi | Junior |
572 |
A |
MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL |
Suche |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
573 |
A |
MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL |
Suche |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy |
574 |
C |
Zawody obozowe Basieńka |
Kaniówka |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze |
575 |
B |
XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
576 |
B |
XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR |
CSN Szczęśliwice |
|
Junior | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
577 |
B |
XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
578 |
B |
XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR |
CSN Szczęśliwice |
|
Junior | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
579 |
B |
XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
580 |
B |
XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
581 |
B |
XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior |
582 |
C |
Zawody obozowe GS |
Stubai |
|
Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
583 |
B |
XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
584 |
B |
XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR |
CSN Szczęśliwice |
|
Junior | Młodsi | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Starsi | Junior Młodszy | Junior | Senior |
585 |
FIS |
National Championships - GS |
Strbske Pleso, SVK |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
586 |
FIS |
FIS Race - GS |
Stratton, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
587 |
FIS |
National Championships - SL |
Strbske Pleso, SVK |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
588 |
A |
MPP - Białka Tatrzańska (SL) |
Kotelnica Białczańska |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
589 |
A |
MPP - Białka Tatrzańska (GS) |
Kotelnica Białczańska |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
590 |
A |
MPP - Krynica Zdrój (GS) |
Jaworzyna Krynicka |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
591 |
FIS |
FIS Race - SL |
Cranmore Mountain Resort, NH, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
592 |
A |
XXIX Liga MOZN - X eliminacja |
Kluszkowce |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik |
593 |
FIS |
FIS Race - SL |
Cranmore Mountain Resort, NH, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
594 |
A |
MPP - Krynica Zdrój (SL) |
Jaworzyna Krynicka |
|
Krasnale | Młodzik | Junior Młodszy |
595 |
FIS |
FIS Race - GS |
Attitash Ski Area, NH, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
596 |
A |
XXIX Liga MOZN - IX eliminacja (SL) |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Starsze | Młodzik |
597 |
FIS |
FIS Race - GS |
Attitash Ski Area, NH, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
598 |
FIS |
FIS Race - SL |
Attitash Ski Area, NH, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
599 |
FIS |
FIS Race - Alpine combined |
Attitash and Cranmore Mounintain, USA |
|
Dzieci Młodsze | Junior |
600 |
FIS |
FIS Race - GS |
Georgian Peaks, CAN |
|
Dzieci Młodsze | Junior |