301 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A GS |
Szczyrk |
|
Junior | Starsi |
302 |
FIS |
FIS Race - GS |
Blue Mountain, USA |
|
Junior | Starsi |
303 |
C |
Zawody obozowe - GS |
Innerkrems |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
304 |
FIS |
FIS Race - GS |
Blue Mountain, USA |
|
Junior | Starsi |
305 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SG |
Szczyrk |
|
Junior | Starsi |
306 |
FIS |
FIS Race - SL |
National Winter Activity, USA |
|
Junior | Starsi |
307 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
308 |
FIS |
FIS Race - SL |
National Winter Activity, USA |
|
Junior | Starsi |
309 |
C |
Zawody obozowe - Isolaccia - GS |
Isolaccia |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
310 |
A |
XXXII Liga MOZN - VI edycja GS (gr.11-12) |
Suche |
|
Junior | Starsi |
311 |
A |
MPP -Head Cup - SL |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
312 |
FIS |
FIS Race - SL |
Mittersill Cannon Mountain, USA |
|
Junior | Starsi |
313 |
A |
MPP -Head Cup - GS |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
314 |
FIS |
FIS Race - SL |
Mittersill Cannon Mountain, USA |
|
Junior | Starsi |
315 |
FIS |
FIS Race - GS |
Alyeska Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
316 |
FIS |
FIS Race - GS |
Alyeska Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
317 |
C |
Puchar Krecika 2020 - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik |
318 |
FIS |
Entry League FIS - GS |
Alyeska Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
319 |
FIS |
FIS Race - SL |
Alyeska Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
320 |
F |
National Championships - Parallel Slalom |
Szczawnica |
|
Junior | Senior | Starsi |
321 |
FIS |
FIS Race - SL |
Alyeska Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
322 |
FIS |
National Championships - SL |
Szczawnica |
|
Junior | Senior | Starsi |
323 |
FIS |
FIS Qualification - SL |
Szczawnica |
|
Junior | Senior | Starsi |
324 |
FIS |
National Championships - GS |
Szczawnica |
|
Junior | Starsi |
325 |
FIS |
FIS Race - SG |
Schweitzer Mountain Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
326 |
FIS |
FIS Race - SG |
Schweitzer Mountain Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
327 |
FIS |
FIS Race - Downhill |
Schweitzer Mountain Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
328 |
FIS |
FIS Race - Downhill |
Schweitzer Mountain Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
329 |
|
FIS - Training - Downhill |
Schweitzer Mountain Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
330 |
A |
XXXII Liga MOZN - V edycja GS (gr.1-4) |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
331 |
F |
Interkriterium Vrátna SL |
Vratna |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
332 |
F |
INTERKRITERIUM VRÁTNA GS |
Vratna |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
333 |
A |
XXXII Liga MOZN - IV edycja GS (gr.1-6) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
334 |
FIS |
University, USA |
Proctor Ski Area, USA |
|
Junior | Starsi |
335 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
336 |
A |
XXXII Liga MOZN - III edycja GS (gr.1-6) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
337 |
FIS |
FIS Race - SG |
Sugarloaf, USA |
|
Junior | Starsi |
338 |
FIS |
FIS Race - SG |
Sugarloaf, USA |
|
Junior | Starsi |
339 |
A |
MPP - Puchar WKN GS |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
340 |
A |
MPP - Puchar Gondoli Krynica GS |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
341 |
A |
MPP - Kluszkowce SL |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
342 |
A |
XXXII Liga MOZN - II edycja GS (gr.1-6) |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
343 |
FIS |
FIS Race - GS |
Smugglers Notch Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
344 |
A |
XXXII Liga MOZN - II edycja GS (gr.11-12) |
Kluszkowce |
|
Junior | Starsi |
345 |
FIS |
FIS Race - GS |
West Mountain, USA |
|
Junior | Starsi |
346 |
A |
XXXII Liga MOZN - I edycja kolanówki (gr.5-6); SL (gr.11-12) |
Kluszkowce |
|
Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
347 |
FIS |
FIS Race - GS |
West Mountain, USA |
|
Junior | Starsi |
348 |
FIS |
FIS Race - SL |
West Mountain, USA |
|
Junior | Starsi |
349 |
FIS |
FIS Race - SL |
West Mountain, USA |
|
Junior | Starsi |
350 |
A |
MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS |
Krynica - Zdrój |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
351 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodsi |
352 |
B |
XVIII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
353 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombinacja |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
354 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - slalom carvingowy |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
355 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - SL |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
356 |
A |
MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
357 |
A |
MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
358 |
FIS |
FIS Race - SL |
Sugarloaf, USA |
|
Junior | Starsi |
359 |
FIS |
FIS Race - GS |
Sugarloaf, USA |
|
Junior | Starsi |
360 |
FIS |
FIS Race - GS |
Sugarloaf, USA |
|
Junior | Starsi |
361 |
B |
XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
362 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
363 |
B |
XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - Kombi Race |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
364 |
B |
XVIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
365 |
B |
XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - II ELIMINACJA - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
366 |
FIS |
FIS Race - SL |
Sunday River Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
367 |
FIS |
FIS Race - SL |
Sunday River Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
368 |
FIS |
National Junior Race - SL |
Hippach, AUT |
|
Junior | Starsi |
369 |
FIS |
National Junior Race - SL |
Hippach, AUT |
|
|
370 |
F |
37 PINOCCHIO SUGLI SCI - GS |
Abetone, ITA |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
371 |
F |
37 PINOCCHIO SUGLI SCI - SL |
Abetone, ITA |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
372 |
FIS |
FIS Race - GS |
Furkota, SVK |
|
Junior | Starsi |
373 |
FIS |
FIS Race - GS |
Furkota, SVK |
|
Junior | Starsi |
374 |
A |
Kidstrophy - GS |
Zauchensee |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Młodsi | Starsi |
375 |
A |
Kidstrophy - kombi race |
Zauchensee |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Młodsi | Starsi |
376 |
FIS |
FIS Race - SL |
Zabljak, MNE |
|
Junior | Starsi |
377 |
FIS |
FIS Race - SL |
Zabljak, MNE |
|
Junior | Starsi |
378 |
FIS |
National Junior Championships - GS |
Kolasin, MNE |
|
Junior | Starsi |
379 |
FIS |
National Championships - GS |
Kolasin, MNE |
|
Junior | Starsi |
380 |
FIS |
National Junior Championships - SL |
Kolasin, MNE |
|
Junior | Starsi |
381 |
FIS |
National Championships - SL |
Kolasin, MNE |
|
Junior | Starsi |
382 |
A |
VIII Puchar Reksia |
Białka Tatrzańska |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
383 |
B |
XXI Narciarski Puchar Mazowsza Memoriał A.Ziemilskiego - GS |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
384 |
A |
XI Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
385 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
386 |
B |
XXI Narciarski Puchar Mazowsza Memoriał Janka i Grześka - GS |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
387 |
A |
XXXI Liga MOZN - XII eliminacja - GS |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
388 |
FIS |
FIS Race - SL |
Strbske Pleso, CZE |
|
Junior | Starsi |
389 |
A |
VIII Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - Finał |
Harenda |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
390 |
A |
XXXI LIGA MOZN - XI eliminacja - kombinacja |
Kluszkowce |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
391 |
A |
MPP Finał GS |
Ustrzyki Dolne |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
392 |
FIS |
FIS Race - GS |
Strbske Pleso, CZE |
|
Junior | Starsi |
393 |
A |
XXXI Liga MOZN - X eliminacja - Puchar Krakowa - SL |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
394 |
A |
MPP Finał SL |
Ustrzyki Dolne |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
395 |
A |
XXXI Liga MOZN - IX eliminacja - Mistrzostwa MOZN - GS/Kombi Race |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
396 |
FIS |
National Championships - SL |
Jasna, SVK |
|
Junior | Starsi |
397 |
FIS |
National Championships - GS |
Jasna, SVK |
|
Junior | Starsi |
398 |
A |
VIII Zawody Dzieci o Puchar PZN |
Kluszkowce |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
399 |
A |
MPP Puchar Tatra S Gate GS |
Czarna Góra |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
400 |
A |
MPP Puchar Czarnej Góry GS |
Czarna Góra |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |