201 |
A |
X Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - III edycja - GS |
Murzasichle |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze |
202 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
203 |
FIS |
FIS Race - GS |
Mittersill Cannon Mountain, USA |
|
Junior | Starsi |
204 |
A |
MPP - IV edycja - GS |
Zawoja |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
205 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
206 |
A |
MPP - IV edycja - GS |
Zawoja |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
207 |
FIS |
FIS Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Junior | Starsi |
208 |
FIS |
FIS Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Junior | Starsi |
209 |
A |
X Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - II edycja - GS |
Czarna Góra |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
210 |
B |
XXXIII Liga MOZN - VI edycja - GS (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
211 |
A |
MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - kombinacja |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
212 |
A |
XXXIII Liga MOZN - VI edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
213 |
A |
MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - SG |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
214 |
B |
XXXIII Liga MOZN - V edycja -SL (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
215 |
A |
XXXIII Liga MOZN - V edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
216 |
A |
MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - GS |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
217 |
B |
XXXIII Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
218 |
A |
XXXIII Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
219 |
A |
MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - SL |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
220 |
FIS |
FIS Race - GS |
Attitash Mountain Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
221 |
FIS |
FIS Race - GS |
Attitash Mountain Resort, USA |
|
Starsi |
222 |
FIS |
FIS Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Junior | Starsi |
223 |
FIS |
FIS Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Junior | Starsi |
224 |
B |
XXXIII Liga MOZN - III edycja - GS (gr.7-10) |
Jurgów |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
225 |
A |
XXXIII Liga MOZN - III edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
226 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
227 |
F |
Alpe Cimbra FIS Children Cup - SL |
Folgaria, ITA |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
228 |
A |
XXXIII Liga MOZN - II edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
229 |
B |
XXXIII Liga MOZN - I edycja - GS (gr.7-10) |
Jurgów |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
230 |
F |
Alpe Cimbra FIS Children Cup - GS |
Folgaria, ITA |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
231 |
A |
XXXIII Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
232 |
FIS |
FIS Race - GS |
Waterville Valley, USA |
|
Junior | Starsi |
233 |
A |
X Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - I edycja - GS |
Nosal |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
234 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
235 |
FIS |
FIS Race - SL |
Dartmouth Skiway, USA |
|
Junior | Starsi |
236 |
FIS |
FIS Race - SL |
Dartmouth Skiway, USA |
|
Junior | Starsi |
237 |
FIS |
FIS Race - GS |
Waterville Valley, USA |
|
Junior | Starsi |
238 |
FIS |
FIS Race - GS |
Waterville Valley, USA |
|
Junior | Starsi |
239 |
FIS |
FIS Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Junior | Starsi |
240 |
FIS |
FIS Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Junior | Starsi |
241 |
A |
MPP - II edycja - GS |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
242 |
A |
MPP - II edycja - GS |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
243 |
A |
MPP - I edycja - SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
244 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
245 |
A |
MPP - I edycja - SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
246 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Białe Runo |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
247 |
A |
XII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
248 |
B |
XII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
249 |
B |
IX Puchar Reksia |
Białka Tatrzańska |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
250 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - SL |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
251 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - slalom carvingowy |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
252 |
B |
XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
253 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombinacja |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
254 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodsi |
255 |
B |
XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
256 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
257 |
B |
XIX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
258 |
B |
XIX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Senior | Młodsi | Starsi |
259 |
FIS |
FIS Race - GS |
Sunday River Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
260 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
261 |
FIS |
FIS Race - SG |
Sunday River Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
262 |
FIS |
FIS Race - SG |
Sunday River Resort, USA |
|
Junior | Starsi |
263 |
FIS |
FIS Race - SL |
Waterville Valley, USA |
|
Junior | Starsi |
264 |
B |
XXXII Liga MOZN - XI edycja SL (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
265 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
266 |
B |
XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
267 |
FIS |
FIS Race - SL |
Waterville Valley, USA |
|
Junior | Starsi |
268 |
A |
XXXII Liga MOZN - XI edycja kolanówki (gr.5-6); SL (gr.11-12) |
Suche |
|
Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
269 |
A |
XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
270 |
FIS |
FIS Race - GS |
Waterville Valley, USA |
|
Junior | Starsi |
271 |
FIS |
FIS Race - GS |
Waterville Valley, USA |
|
Junior | Starsi |
272 |
A |
IX Zawody Dzieci o Puchar PZN -GS |
Kluszkowce |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
273 |
B |
Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN |
Czorsztyn Ski |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
274 |
A |
XXXII Liga MOZN - IX edycja Kombi Race (gr.1-4), PSL (gr. 5-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
275 |
FIS |
FIS Race - SL |
Szczawnica |
|
Junior | Starsi |
276 |
A |
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORA B Kombinacja |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
277 |
A |
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORA B SL |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
278 |
FIS |
European Cup - GS |
Krvavec, SLO |
|
Junior | Senior | Starsi |
279 |
A |
Mistrzostwa Polski Młodzików - SL |
Szczyrk |
|
Młodzik | Starsi |
280 |
A |
Mistrzostwa Polski Młodzików - kombinacja |
Szczyrk |
|
Młodzik | Starsi |
281 |
A |
Mistrzostwa Polski Młodzików - GS |
Szczyrk |
|
Młodzik | Starsi |
282 |
A |
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY JUNIORA B GS |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
283 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SG |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
284 |
A |
Mistrzostwa Polski Młodzików - SG |
Szczyrk |
|
Młodzik | Starsi |
285 |
FIS |
FIS Race - GS |
Sugarbush, USA |
|
Junior | Starsi |
286 |
FIS |
European Cup - GS |
Folgaria, ITA |
|
Junior | Senior | Starsi |
287 |
FIS |
FIS Race - GS |
Sugarbush, USA |
|
Junior | Starsi |
288 |
A |
MPP -TZN - SL |
Zawoja |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
289 |
FIS |
European Cup - GS |
Folgaria, ITA |
|
Junior | Senior | Starsi |
290 |
A |
XXXII Liga MOZN - VIII edycja GS (gr.1-6; 11-12) |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
291 |
A |
XXXII Liga MOZN - VII edycja kolanówki (gr.5-6), SL (gr.11-12) |
Jurgów |
|
Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
292 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
293 |
A |
MPP -TZN - GS |
Zawoja |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
294 |
FIS |
FIS Qualification - SL |
Szczyrk |
|
Junior | Starsi |
295 |
F |
FIS Race - Parallel Slalom |
Szczyrk |
|
Junior | Starsi |
296 |
FIS |
FIS Race - SL |
Krvavec, SLO |
|
Junior | Senior | Starsi |
297 |
C |
Zawody obozowe - Isolaccia - GS |
Isolaccia |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Młodsi | Starsi |
298 |
FIS |
FIS Race - SL |
Krvavec, SLO |
|
Junior | Senior | Starsi |
299 |
C |
Zawody obozowe - GS |
Presolana |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
300 |
A |
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora A SL |
Szczyrk |
|
Junior | Starsi |