1601 |
A |
57-Puchar Diabełka - gigant |
Krynica |
|
|
1602 |
C |
06 - Zawody obozowe - przedszkole II |
Zakopane |
|
|
1603 |
A |
08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom |
Kluszkowce |
|
|
1604 |
B |
21- Family Cup - finał |
Niedzica |
|
|
1605 |
A |
07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom |
Kluszkowce |
|
|
1606 |
A |
06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 |
Kluszkowce |
|
|
1607 |
A |
05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 |
Kluszkowce |
|
|
1608 |
A |
55 - Liga Zakopiańska - V - gigant |
Małe
Ciche |
|
|
1609 |
A |
61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. |
Zakopane |
|
|
1610 |
C |
05 - Zawody obozowe - przedszkole I |
Zakopane |
|
|
1611 |
B |
03 - NPW - II eliminacja - gigant |
Słotwiny |
|
|
1612 |
B |
02 - NPW I eliminacja - gigant |
Słotwiny |
|
|
1613 |
A |
54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant |
Kotelnica |
|
|
1614 |
A |
36 - OOM junior młodszy - slalom |
Kasprowy |
|
|
1615 |
A |
37 - OOM junior młodszy - superkombinacja |
Kasprowy |
|
|
1616 |
A |
34 - OOM junior młodszy - gigant |
Kasprowy |
|
|
1617 |
A |
35 - OOM junior młodszy - supergigant |
Kasprowy |
|
|
1618 |
A |
53 - Liga Zakopiańska - III - gigant |
Długa
Polana |
|
|
1619 |
A |
33 - OOM junior - superkombinacja |
Kasprowy |
|
|
1620 |
A |
32 - OOM junior - slalom |
Kasprowy |
|
|
1621 |
A |
04 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom |
Nosal |
|
|
1622 |
A |
31 - OOM junior - gigant |
Kasprowy |
|
|
1623 |
A |
03 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom |
Nosal |
|
|
1624 |
A |
30 - OOM junior - gigant |
Kasprowy |
|
|
1625 |
C |
04 - Zawody obozowe - Tonale - slalom |
Tonale |
|
|
1626 |
C |
03 - Zawody obozowe - Tonale - gigant |
Tonale |
|
|
1627 |
C |
02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant |
Presolana |
|
|
1628 |
C |
05 - Zawody obozowe - San Lugano - gigant |
San
Lugano |
|
|
1629 |
A |
02 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant |
Krynica |
|
|
1630 |
A |
01 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant |
Krynica |
|
|
1631 |
F |
02 - Zawody FIS - Vratna - slalom |
Vratna |
|
|
1632 |
F |
01 - Zawody FIS - Vratna - slalom |
Vratna |
|
|
1633 |
C |
09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant |
Szczęśliwice |
|
|
1634 |
A |
52-Liga Zakopiańska - II - gigant |
Kaniówka |
|
|
1635 |
A |
51-Liga Zakopiańska - I - gigant |
Kaniówka |
|
|
1636 |
B |
01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. |
Szczęsliwice |
|
|
1637 |
D |
02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja |
Szczęśliwice |
|
|
1638 |
C |
01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant |
Maso-Corto |
|
|
1639 |
D |
01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja |
Szczęśliwice |
|
|
1640 |
C |
06- Przedszkole Narciarskie - Basieńka |
Basieńka |
|
|
1641 |
B |
07-NPW - IV - gigant |
Białka-
Kotelnica |
|
|
1642 |
B |
08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant |
Kasprowy Wierch |
|
|
1643 |
B |
06-NPW - III - gigant |
Białka-
Kotelnica |
|
|
1644 |
A |
18-Mistrzostwa WOZN - gigant |
Krynica |
|
|
1645 |
A |
17-Mistrzostwa WOZN - gigant |
Krynica |
|
|
1646 |
A |
56-Liga Zakopiańska - VI - gigant |
Kluszkowce |
|
|
1647 |
A |
16-Puchar Rossignola - slalom |
Krynica |
|
|
1648 |
A |
15-Puchar Rossignola - slalom |
Krynica |
|
|
1649 |
A |
71-Family Cup - finał - gigant |
Niedzica |
|
|
1650 |
A |
57-Puchar Diabełka - gigant |
Krynica |
|
|
1651 |
A |
55-Liga Zakopiańska - V - gigant |
Małe
Ciche |
|
|
1652 |
A |
14-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant |
Nosal |
|
|
1653 |
A |
13-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom |
Nosal |
|
|
1654 |
A |
61- Koziołek Matołek - 57 Memoriał K. Makuszyńsk. |
Zakopane |
|
|
1655 |
C |
05- Przedszkole Narciarskie II - Basieńka |
Zakopane |
|
|
1656 |
B |
05-NPW - II - gigant |
Kluszkowce |
|
|
1657 |
B |
04-NPW - I - gigant |
Kluszkowce |
|
|
1658 |
C |
05- Przedszkole Narciarskie I - Kalatówki |
Kalatówki |
|
|
1659 |
A |
33-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - slalom |
Czarna Góra |
|
|
1660 |
A |
32-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - komb |
Czarna Góra |
|
|
1661 |
A |
31-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant |
Czarna Góra |
|
|
1662 |
A |
54-Liga Zakopiańska - IV - gigant |
Kotelnica |
|
|
1663 |
A |
30-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant |
Czarna Góra |
|
|
1664 |
B |
21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant |
Szczęśliwice |
|
|
1665 |
F |
06-Trofeo Topolino Sci - Mistrz. Świata - gigant |
Pinzolo |
|
|
1666 |
F |
05-Trofeo Topolino Sci - Mistrz. Świata - slalom |
Pinzolo |
|
|
1667 |
F |
04-Zawody FIS Skofia Loka -gigant |
Skofia
Loka |
|
|
1668 |
B |
02-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant II |
Bełchatów |
|
|
1669 |
B |
10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant |
Bełchatów |
|
|
1670 |
B |
01-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant I |
Bełchatów |
|
|
1671 |
B |
03-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - slalom |
Bełchatów |
|
|
1672 |
F |
03-Zawody FIS Skofia Loka -slalom |
Skofia
Loka |
|
|
1673 |
A |
12-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant |
Szczyrk |
|
|
1674 |
A |
11-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant |
Szczyrk |
|
|
1675 |
F |
02-Zawody FIS Ricky - gigant |
Ricky |
|
|
1676 |
F |
01-Zawody FIS Ricky - slalom |
Ricky |
|
|
1677 |
A |
53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant |
Harenda |
|
|
1678 |
C |
05-Obóz Capriana - gigant |
Capriana |
|
|
1679 |
C |
04-Obóz Pinzolo - gigant |
Pinzolo |
|
|
1680 |
C |
03-Obóz Tonale - gigant |
Tonale |
|
|
1681 |
A |
10-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom |
Bystre |
|
|
1682 |
A |
52-Liga Zakopiańska - II - gigant |
Długa
Polana |
|
|
1683 |
A |
09-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom |
Bystre |
|
|
1684 |
A |
08-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant |
Ustrzyki Dolne |
|
|
1685 |
A |
07-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom |
Ustrzyki Dolne |
|
|
1686 |
A |
51-Liga Zakopiańska - I - gigant |
Kaniówka |
|
|
1687 |
A |
06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant |
Jaworzyna |
|
|
1688 |
A |
05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom |
Słotwiny |
|
|
1689 |
C |
02-Obóz Sylwestrowy - gigant |
Nowy
Targ |
|
|
1690 |
A |
04-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant |
Kluszkowce |
|
|
1691 |
A |
03-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant |
Kluszkowce |
|
|
1692 |
A |
02-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom |
Kluszkowce |
|
|
1693 |
A |
01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom |
Kluszkowce |
|
|
1694 |
C |
01-Obóz Maso Corto I - gigant |
Maso
Corto |
|
|
1695 |
B |
B08-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - gigant |
Szczęśliwice |
|
|
1696 |
B |
B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant |
Szczęśliwice |
|
|
1697 |
B |
B07-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - slalom |
Szczęśliwice |
|
|
1698 |
A |
A06-Puchar Europy 04 - Abetone - gigant |
Abetone-Włochy |
|
|
1699 |
A |
A05-Puchar Europy 03 - Abetone - slalom |
Abetone- Włochy |
|
|
1700 |
B |
B06-Próba szybkościowa - Puchar Holmenkola |
Kotelnica Białczańska |
|
|