101 |
FIS |
National Championships - SL |
Spindleruv Mlyn, SVK |
|
Senior |
102 |
FIS |
National Championships - GS |
Spindleruv Mlyn, SVK |
|
Senior |
103 |
FIS |
FIS Race - SL |
Rogla, SLO |
|
Senior |
104 |
FIS |
FIS Race - GS |
Rogla, SLO |
|
Senior |
105 |
FIS |
FIS Race - GS |
Rogla, SLO |
|
Senior |
106 |
A |
MPP Kasprowy Wierch - SL |
Kasprowy Wierch |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
107 |
A |
MPP Kasprowy Wierch - GS |
Kasprowy Wierch |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
108 |
A |
XIII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
109 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
110 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
111 |
A |
XXXIV Liga MOZN - X edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
112 |
FIS |
FIS Race - SL |
Karlov pod Pradedem, SVK |
|
Senior |
113 |
A |
XXXIV Liga MOZN - IX edycja - kolanówki (gr.4-5); SL (gr.11-12) |
Kluszkowce |
|
Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
114 |
A |
XI Zawody Dzieci o Puchar PZN - GS |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
115 |
A |
Mistrzostwa Polski Młodzików - SG |
Sienna Czarna Góra |
|
Młodzik | Starsi |
116 |
A |
XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SG |
Sienna Czarna Góra |
|
Junior Młodszy | Starsi |
117 |
FIS |
FIS Race - SL |
Strbskkie Pleso, SVK |
|
Senior |
118 |
A |
XI Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - III edycja - GS |
Czarna Góra |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
119 |
A |
XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - kombinacja alpejska |
Sienna Czarna Góra |
|
Junior Młodszy | Starsi |
120 |
FIS |
FIS Race - GS |
Strbskkie Pleso, SVK |
|
Senior |
121 |
A |
Mistrzostwa Polski Młodzików - SL |
Sienna Czarna Góra |
|
Młodzik | Starsi |
122 |
A |
XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - SL |
Sienna Czarna Góra |
|
Junior Młodszy | Starsi |
123 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Liptakówka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
124 |
B |
41 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
125 |
B |
41 Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS |
Jurgów |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
126 |
A |
Mistrzostwa Polski Młodzików - GS |
Sienna Czarna Góra |
|
Młodzik | Starsi |
127 |
A |
XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - GS |
Sienna Czarna Góra |
|
Junior Młodszy | Starsi |
128 |
A |
XXXIV Liga MOZN - VIII edycja - GS (gr.5-6; 11-12) |
Rytro |
|
Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
129 |
A |
XXXIV Liga MOZN - VII edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Litwinka |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
130 |
B |
XXXIV Liga MOZN - VII edycja - GS (gr.7-10) |
Litwinka |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
131 |
A |
XXXIV Liga MOZN - VI edycja - KR (gr 1-4) |
Litwinka |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
132 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
133 |
FIS |
FIS Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Junior | Starsi |
134 |
A |
MPP Szczyrk - GS1 |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
135 |
A |
MPP Szczyrk - GS2 |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
136 |
A |
MPP Szczyrk - SG |
Szczyrk |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
137 |
FIS |
FIS Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Junior | Starsi |
138 |
A |
XXXIV Liga MOZN - V edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
139 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
140 |
B |
XXXIV Liga MOZN - V edycja - GS (gr.7-10) |
Jurgów |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
141 |
FIS |
FIS Race - SL |
Proctor Ski Area, USA |
|
Junior | Starsi |
142 |
B |
XXXIV Liga MOZN - IV edycja - SL (gr.7-10) |
Jurgów |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
143 |
A |
XXXIV Liga MOZN - IV edycja - KR (gr 1-4); kolanówki (gr.5-6) |
Jurgów |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze |
144 |
C |
Zawody obozowe - Isolaccia - GS |
Isolaccia |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
145 |
C |
Zawody obozowe - Presolana - GS |
Presolana |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
146 |
FIS |
Olimpic Wintere Games - GS |
Beijing, CHN |
|
Senior |
147 |
A |
MPP Szczawnica - SL |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
148 |
A |
XXXIV Liga MOZN - III edycja - kolanówki (gr.5-6) |
Suche |
|
Dzieci Starsze | Młodsi |
149 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
150 |
B |
XXXIV Liga MOZN - III edycja - SL (gr.7-10) |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
151 |
A |
XI Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - II edycja - GS |
Czarna Góra |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
152 |
A |
MPP Szczawnica - SL |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
153 |
C |
Zawody obozowe - Isolaccia - GS |
Isolaccia |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
154 |
A |
MPP Ustrzyki - SG |
Ustrzyki |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
155 |
A |
MPP Ustrzyki - SG |
Ustrzyki |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
156 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
157 |
FIS |
FIS Race - GS |
Pozza di Fassa, ITA |
|
Senior |
158 |
A |
MPP Krynica - GS |
Krynica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
159 |
A |
MPP Krynica - GS |
Krynica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
160 |
A |
XI Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - I edycja - GS |
Nosal |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
161 |
FIS |
National Championships - SL |
Szczawnica, POL |
|
Senior |
162 |
B |
XXXIV Liga MOZN - II edycja - GS (gr.7-10) |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
163 |
A |
XXXIV Liga MOZN - II edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
164 |
A |
XXXIV Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Starsi |
165 |
B |
XXXIV Liga MOZN - I edycja - GS (gr.7-10) |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
166 |
FIS |
FIS Race - GS |
Szczawnica, POL |
|
Senior |
167 |
A |
MPP Suche - SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
168 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Młodsi |
169 |
FIS |
FIS Race - SL |
Suche, POL |
|
Junior | Starsi |
170 |
A |
MPP Suche - SL |
Suche |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
171 |
FIS |
FIS Race - GS |
Stari Vrh, SLO |
|
Senior |
172 |
FIS |
FIS Race - GS |
Stari Vrh, SLO |
|
Senior |
173 |
B |
XX Warszawska Liga Narciarska - Finał - GS, Kombi Race |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
174 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - kombinacja |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
175 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodsi |
176 |
B |
XX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
177 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
178 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - Slalom carvingowy |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
179 |
B |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - SL |
CSN Szczęśliwice |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Starsi |
180 |
B |
XX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
181 |
FIS |
FIS Race - GS |
Kaabdalis, SWE |
|
Starsi |
182 |
B |
XX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race |
CSN Szczęśliwice |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
183 |
F |
39 Pinocchio sugli Sci - GS |
Abetone, ITA |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
184 |
F |
39 Pinocchio sugli Sci - SL |
Abetone, ITA |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
185 |
|
MPP - Finał - Slalom równoległy |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
186 |
A |
MPP - Finał - SL |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
187 |
A |
MPP - Finał - SL |
Szczawnica |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
188 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
189 |
B |
XXXIII Liga MOZN - IX edycja - GS (gr.7-10) |
Kluszkowce |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
190 |
A |
XXXIII Liga MOZN - IX edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
191 |
A |
MPP - V edycja - SL |
Czarna Góra |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
192 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
193 |
A |
XXXIII Liga MOZN - VIII edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6,11-12 slalom równoległy (PSL) |
Kluszkowce |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
194 |
A |
MPP - V edycja - SL |
Czarna Góra |
|
Młodzik | Junior Młodszy | Starsi |
195 |
A |
XXXIII Liga MOZN - VII edycja - SL (gr.5-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
Dzieci Starsze | Junior | Młodsi | Starsi |
196 |
A |
X Zawody Dzieci o Puchar PZN - GS |
Suche |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodsi |
197 |
C |
Zawody przedszkole HeroSki Basieńka |
Zakopane |
|
Krasnale | Dzieci Młodsze | Dzieci | Młodsi |
198 |
B |
XXXX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS |
Suche |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
199 |
B |
XXXX Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS |
Jurgów |
|
Dzieci Młodsze | Dzieci | Dzieci Starsze | Młodzik | Junior Młodszy | Junior | Młodsi | Starsi |
200 |
FIS |
University, USA |
Proctor Ski Area, USA |
|
Junior | Starsi |