Wołk-Lewanowicz Jan

Wołk-Lewanowicz Jan

Rocznik: 2001
Młodzik
Trener: Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2009-10-13
Data wygaśnięcia
2015-05-31
Rocznik
2001
Suma punktów
1173.00
Liczba startów
90
Ranking-miejsce
53
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 20 8.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankingu
2 22 7.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankingu
3 25 6.50 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
4 17 9.50 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
5 5 12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
6
15
10.50 MPP - Puchar klubu WKN (SL) Kotelnica A Liczone do rankingu
7 dnf 0.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Kotelnica A Liczone do rankingu
8 4 20.00 MPP - Mistrzostwa TZN (GS) Kotelnica A Liczone do rankingu
9 19 8.50 Puchar Klubu WKN (SL) Suche A Liczone do rankingu
10 11 12.50 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
11 15 10.50 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (GS) Jurgów A Liczone do rankingu
12
3
14.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
13
4
13.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
14 3 7.50 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada C Liczone do rankingu
15 dsq 0.00 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
16 9 14.00 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
17
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
18
2
16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
19 19 8.50 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
20 17 9.50 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
21 20 8.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
22 19 8.50 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
23 12 12.00 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankingu
24 7 16.00 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankingu
25
1
18.00 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankingu
26
4
20.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
27
2
23.50 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
28
3
21.50 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankingu
29
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
30
1
18.00 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
31
4
20.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankingu
32
1
26.00 XXV Liga MOZN - GS Ryterski Raj A Liczone do rankingu
33
2
23.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
34
8
15.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankingu
35
2
8.50 Zawody obozowe Hochficht C Liczone do rankingu
36
5
18.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
37
6
17.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
38
1
18.00 Narciarski Puchar Mazowsza II Czarna Góra B Liczone do rankingu
39
2
16.00 Narciarski Puchar Mazowsza I Czarna Góra B Liczone do rankingu
40 6 17.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
41 7 16.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
42 6 17.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
43 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
44 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
46 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47 17 4.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
49 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
52 3 14.50 NPM - IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
53 2 16.00 NPM - III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
54 7 16.00 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
55 26 6.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Istebna A Liczone do rankingu
56 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
57 1 18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
58 7 16.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
59 9 14.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankingu
60 4 20.00 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
61 9 14.00 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
62 1 10.00 Zawody obozowe - ferie Presolana C Liczone do rankingu
63 4 20.00 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankingu
64 1 18.00 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
65 1 18.00 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
66 3 21.50 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
67 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
68 dsq 0.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
70 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
71 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
72 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
73 12 6.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
74 25 3.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
75 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
76 4 13.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
77 6 11.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
78 20 8.00 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
79 17 9.50 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
80 1 10.00 Zawody obozowe - gigant Presolana C Liczone do rankingu
81 24 7.00 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
82 27 6.50 XXXIV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
83 16 10.00 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
84 10 7.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
85 3 14.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
86 23 7.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
87 7 10.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
88 5 6.50 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankingu
89 11 7.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
90 10 7.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
91 5 12.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankingu
92 7 10.50 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankingu
93 18 9.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankingu
94 3 7.50 07 - zawody obozowe Isolaccia C Liczone do rankingu
95 22 7.00 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankingu
96 18 9.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu