Wójcik Zofia

Rocznik: 2005
Dziecko
Trener: Czarek Szeszko/Katarzyna Ostrowska

Data wstąpienia
2013-02-10
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
2005
Suma punktów
564.00
Liczba startów
43
Ranking-miejsce
128
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
2 6 17.00 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
3 8 9.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
4 6 11.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
5 10 13.00 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankingu
6 12 12.00 XXVIII Liga MOZN - VII edycja (SL) Suche A Liczone do rankingu
7 4 20.00 Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN 2016 Suche A Liczone do rankingu
8 12 12.00 XXVIII Liga MOZN - VI edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
9 16 10.00 V Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
10 16 10.00 XXVIII Liga MOZN - V edycja Jurgów A Liczone do rankingu
11 24 7.00 XXVIII Liga MOZN - IV edycja (SL) Długa Polana A Liczone do rankingu
12 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
13 3 14.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
14 18 9.00 XXVIII Liga MOZN - III edycja Suche A Liczone do rankingu
15 8 15.00 XXXIX liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
16 18 9.00 XXVIII Liga MOZN - II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
17
8
15.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
18
10
13.00 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
19
5
18.50 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
20 4 20.00 Otwarte Ogólnopolskie Spotkanie UKS Suche A Liczone do rankingu
21
6
17.00 XXVII Liga MOZN VII edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
22
8
15.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
23
7
16.00 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
24 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankingu
25 3 14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
26
5
18.50 XXVII Liga MOZN V edycja Suche A Liczone do rankingu
27 11 12.50 XXVII Liga MOZN IV edycja Suche-Ski A Liczone do rankingu
28
28
6.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
29 12 12.00 XXVII Liga MOZN III edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
30 8 15.00 XXVII Liga MOZN II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
31 9 14.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
32
dsq
0.00 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
33
12
6.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
34
11
7.00 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
35
14
11.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
36
6
17.00 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
37
16
10.00 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
38
10
13.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankingu
39 2 8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
40
4
7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
41 dsq 0.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankingu
42
6
17.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankingu
43 6 17.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
44 5 18.50 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankingu
45
6
17.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankingu
46
3
7.50 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankingu