Wójcik Aleksandra

Data wstąpienia
2015-06-04
Data wygaśnięcia
2023-05-31
Rocznik
2003
Suma punktów
2359.50
Liczba startów
144
Ranking-miejsce
16

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 9 14.00 XIII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
2 3 21.50 XXXIV Liga MOZN - X edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Kluszkowce A Liczone do rankingu
3 dnf 0.00 XXXIV Liga MOZN - IX edycja - kolanówki (gr.4-5); SL (gr.11-12) Kluszkowce A Liczone do rankingu
4 1 18.00 41 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Suche B Liczone do rankingu
5 1 18.00 41 Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS Jurgów B Liczone do rankingu
6 1 26.00 XXXIV Liga MOZN - VIII edycja - GS (gr.5-6; 11-12) Rytro A Liczone do rankingu
7 3 21.50 XXXIV Liga MOZN - VII edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Litwinka A Liczone do rankingu
8 8 15.00 XXXIII Liga MOZN - IX edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Kluszkowce A Liczone do rankingu
9 4 20.00 XXXIII Liga MOZN - VIII edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6,11-12 slalom równoległy (PSL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
10 2 23.50 XXXIII Liga MOZN - VII edycja - SL (gr.5-6; 11-12) Kluszkowce A Liczone do rankingu
11 1 18.00 XXXX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Suche B Liczone do rankingu
12 4 20.00 XXXIII Liga MOZN - V edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL Suche A Liczone do rankingu
13 dsq 0.00 XXXIII Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
14 4 20.00 XXXII Liga MOZN - XI edycja kolanówki (gr.5-6); SL (gr.11-12) Suche A Liczone do rankingu
15 5 18.50 XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.1-6; 11-12) Suche A Liczone do rankingu
16 1 26.00 XXXII Liga MOZN - IX edycja Kombi Race (gr.1-4), PSL (gr. 5-6; 11-12) Kluszkowce A Liczone do rankingu
17 159,33 12.00 FIS Race - SL Szczawnica FIS Liczone do rankingu
18 8 15.00 XXXII Liga MOZN - VIII edycja GS (gr.1-6; 11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
19 3 21.50 XXXII Liga MOZN - VII edycja kolanówki (gr.5-6), SL (gr.11-12) Jurgów A Liczone do rankingu
20 10 13.00 XXXII Liga MOZN - VI edycja GS (gr.11-12) Suche A Liczone do rankingu
21 9 19.50 National Championships - Parallel Slalom Szczawnica F Liczone do rankingu
22 259,20 0.00 FIS Qualification - SL Szczawnica FIS Liczone do rankingu
23 dnf 0.00 National Championships - SL Szczawnica FIS Liczone do rankingu
24 dnf 0.00 National Championships - GS Szczawnica FIS Liczone do rankingu
25 8 15.00 XXXII Liga MOZN - II edycja GS (gr.11-12) Kluszkowce A Liczone do rankingu
26 2 23.50 XXXII Liga MOZN - I edycja kolanówki (gr.5-6); SL (gr.11-12) Kluszkowce A Liczone do rankingu
27 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 1 18.00 XVIII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 1 18.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32 1 18.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - III ELIMINACJA - Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
33 1 18.00 XVIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
34 1 18.00 XVIII WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - II ELIMINACJA - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 1 18.00 XXI Narciarski Puchar Mazowsza Memoriał A.Ziemilskiego - GS Jurgów B Liczone do rankingu
36 6 17.00 XI Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS Suche A Liczone do rankingu
37 9 14.00 XXXI Liga MOZN - XII eliminacja - GS Suche A Liczone do rankingu
38 3 21.50 XXXI LIGA MOZN - XI eliminacja - kombinacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
39 2 23.50 XXXI Liga MOZN - X eliminacja - Puchar Krakowa - SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
40 7 16.00 XXXI Liga MOZN - IX eliminacja - Mistrzostwa MOZN - GS/Kombi Race Kluszkowce A Liczone do rankingu
41 2 23.50 XXXI Liga MOZN - VIII eliminacja GS/slalom równoległy Kluszkowce A Liczone do rankingu
42 7 16.00 Otwarte Ogólnopolskie Spotkania UKS PZN Czorsztyn Ski A Liczone do rankingu
43 3 21.50 XXXI Liga MOZN - VII eliminacja GS (Otwarte Mistrzostwa Warszawy) Zawoja A Liczone do rankingu
44 dnf 0.00 XXXIX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS Zawoja B Liczone do rankingu
45 14 11.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
46 dnf 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
47 14 11.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
48 12 12.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS II Szczawnica A Liczone do rankingu
49 13 11.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B Dwubój Slalomowy Szczawnica A Liczone do rankingu
50 20 8.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
51 4 20.00 XXXI Liga MOZN - V eliminacja Kombi Race/GS Jurgów A Liczone do rankingu
52 5 18.50 XXXI Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
53 5 18.50 XXXI Liga MOZN - III eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
54 9 14.00 MPP Mistrzostwa TZN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
55 13 11.50 MPP Mistrzostwa TZN GS Szczawnica A Liczone do rankingu
56 18 9.00 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
57 18 9.00 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
58 18 9.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
59 20 8.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
60 7 16.00 Zawody Otwarcia Ligi MOZN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
61 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
62 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
63 2 16.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
64 3 14.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
65 1 18.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
66 2 16.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
67 17 9.50 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
68 15 10.50 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
69 5 18.50 Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
70 14 11.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
71 14 11.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
72 18 9.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
73 2 23.50 XXX Liga MOZN - X eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
74 3 21.50 XXX Liga MOZN - IX eliminacja SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
75 2 23.50 XXX Liga MOZN - XI eliminacja SC Kluszkowce A Liczone do rankingu
76 11 12.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
77 12 12.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
78 7 16.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
79 8 15.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
80 11 12.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
81 8 15.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
82 8 15.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
83 9 14.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
84 4 20.00 XXX Liga MOZN - IV eliminacja SL Jurgów A Liczone do rankingu
85 3 21.50 XXX Liga MOZN - III eliminacja GS Jurgów A Liczone do rankingu
86 2 23.50 XXX Liga MOZN - II eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
87 5 18.50 XXX Liga MOZN - I eliminacja GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
88 16 10.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
89 dnf 0.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
90 4 20.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
91 4 20.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
92 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
93 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
94 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
95 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
96 2 16.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
97 1 18.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
98 1 18.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
99 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
100 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
101 5 18.50 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
102 4 20.00 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
103 4 20.00 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
104 8 15.00 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
105 8 15.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
106 18 9.00 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
107 12 12.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
108 18 9.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
109 8 15.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
110 11 12.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
111 10 13.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
112 9 14.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
113 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
114 1 18.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
115 3 21.50 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
116 6 17.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
117 8 15.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
118 3 21.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
119 3 21.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
120 9 8.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
121 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
122 4 20.00 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankingu
123 DSQ 0.00 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankingu
124 1 26.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
125 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
126 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
127 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
128 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
129 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
130 8 9.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
131 7 10.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
132 9 8.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
133 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
134 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
135 dnf 0.00 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
136 7 16.00 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
137 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
138 2 16.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
139 9 14.00 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
140 6 17.00 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
141 5 18.50 XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska A Nie liczone do rankingu
142 13 11.50 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
143 11 12.50 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
144 12 12.00 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
145 14 11.00 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
146 5 12.50 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
147 8 9.50 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
148 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
149 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
150 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
151 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
152 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
153 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
154 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
155 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
156 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
157 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu