Wisławska Katarzyna

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2011-09-30
Rocznik
1993
Suma punktów
1923.00
Liczba startów
148
Ranking-miejsce
20

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 4 13.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
2 15 10.50 38 - OOM junior - dwubój slalomowy Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
3 15 10.50 37 - OOM junior - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
4 22 7.00 36 - OOM junior - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
5 17 9.50 35 - OOM junior - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
6 dnf 0.00 03 - zawody obozowe - slalom Maso
Corto
C Liczone do rankingu
7 2 16.00 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
8 1 18.00 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
9 13 11.50 38 - OOM junior - superkombinacja Ustrzyki A Liczone do rankingu
10 11 12.50 37 - OOM junior - slalom Ustrzyki A Liczone do rankingu
11 22 7.00 36 - OOM junior - gigant Ustrzyki A Liczone do rankingu
12 7 16.00 35 - OOM junior - supergigant ustrzyki A Liczone do rankingu
13 1 18.00 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
14 2 16.00 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
15 1 10.00 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankingu
16 49 9.00 15 - Zawody FIS - pinocchiosuglisci - gigant Abetone F Liczone do rankingu
17 50 9.00 14 - Zawody FIS - pinocchiosuglisci - slalom Abetone F Liczone do rankingu
18 1 18.00 04 - NPW IV eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
19 1 18.00 03 - NPW III eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
20 4 20.00 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankingu
21 5 18.50 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
22 5 18.50 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
23 4 20.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
24 1 18.00 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankingu
25 10 13.00 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
26 3 14.50 06 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 3 14.50 08 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 16 15.50 08 - Zawody FIS - Zagreb/Sljeme - gigant Zagreb/Sljeme F Liczone do rankingu
29 dnf 0.00 07 - Zawody FIS - Zagreb/Sljeme - slalom Zagreb/Sljeme F Liczone do rankingu
30 5 18.50 33 - OOM junior młodszy - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
31 dnf 0.00 32 - OOM junior młodszy - slalom Szczyrk A Liczone do rankingu
32 3 21.50 31 - OOM junior młodszy - superkombinacja Szczyrk A Liczone do rankingu
33 4 20.00 30 - OOM junior młodszy - supergigant Szczyrk A Liczone do rankingu
34 35 9.00 06 - Zawody FIS - Skiinterkriterium - slalom Vratna F Liczone do rankingu
35 23 12.00 05 - Zawody FIS - Skiinterkriterium - gigant Vratna F Liczone do rankingu
36 1 18.00 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankingu
37 1 18.00 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
38 17 9.50 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
39 9 14.00 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankingu
40 5 18.50 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
41 7 16.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
42 5 18.50 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankingu
43 2 23.50 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankingu
44 5 18.50 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
45 7 16.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
46 2 16.00 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47 5 12.50 09 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 1 18.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 4 13.50 10 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 2 16.00 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
51 2 16.00 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
52 3 14.50 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
53 16 10.00 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
54 17 9.50 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
55 19 8.50 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 Kluszkowce A Liczone do rankingu
56 17 9.50 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 Kluszkowce A Liczone do rankingu
57 2 16.00 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
58 3 14.50 02 - NPW I eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
59 12 12.00 37 - OOM junior młodszy - superkombinacja Kasprowy A Liczone do rankingu
60 17 9.50 36 - OOM junior młodszy - slalom Kasprowy A Liczone do rankingu
61 17 9.50 35 - OOM junior młodszy - supergigant Kasprowy A Liczone do rankingu
62 19 8.50 34 - OOM junior młodszy - gigant Kasprowy A Liczone do rankingu
63 17 9.50 02 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant Krynica A Liczone do rankingu
64 22 7.00 01 - Puchar Polski - Puchar Krynicy - gigant Krynica A Liczone do rankingu
65 2 8.50 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu
66 5 3.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
67 7 10.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
68 1 18.00 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
69 5 12.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
70 9 14.00 18-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankingu
71 11 12.50 17-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankingu
72 7 16.00 16-Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankingu
73 4 20.00 15-Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankingu
74 5 18.50 14-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Nosal A Liczone do rankingu
75 20 8.00 13-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Nosal A Liczone do rankingu
76 4 13.50 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
77 4 13.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
78 9 8.50 01-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant I Bełchatów B Liczone do rankingu
79 7 10.50 02-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant II Bełchatów B Liczone do rankingu
80 1 18.00 03-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - slalom Bełchatów B Liczone do rankingu
81 22 7.00 12-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
82 10 13.00 11-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
83 12 12.00 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankingu
84 8 15.00 10-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom Bystre A Liczone do rankingu
85 7 16.00 09-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom Bystre A Liczone do rankingu
86 12 12.00 08-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
87 7 16.00 07-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
88 10 13.00 06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Jaworzyna A Liczone do rankingu
89 11 12.50 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Słotwiny A Liczone do rankingu
90 15 10.50 04-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
91 15 10.50 03-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
92 7 16.00 02-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
93 7 16.00 01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
94 1 10.00 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankingu
95 2 16.00 B08-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
96 dnf 0.00 B07-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
97 8 9.50 B06-Próba szybkościowa - Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
98 10 13.00 A46-Puchar Polski 16 - Puchar Dynastara - slalom Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
99 17 9.50 A45-Puchar Polski 15 - Puchar Dynastara - gigant Zakopane - Kasprowy A Liczone do rankingu
100 9 14.00 A44-Puchar Polski 14 - Puchar Rossignola - gigant Krynica A Liczone do rankingu
101 6 17.00 A43-Puchar Polski 13 - Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankingu
102 3 14.50 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
103 5 12.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
104 10 13.00 A42-Puchar Polski 12 - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
105 10 13.00 A41-Puchar Polski 11 - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
106 13 11.50 A40-Puchar Polski 10 - Puchar Babińca - slalom Jakuszyce A Liczone do rankingu
107 20 8.00 A39-Puchar Polski 09 - Puchar Babińca - slalom Jakuszyce A Liczone do rankingu
108 17 9.50 A38-Puchar Polski 08 - Puchar Łysej Góry - gigant Dziwiszów A Liczone do rankingu
109 15 10.50 A37-Puchar Polski 07 - Puchar Łysej Góry - gigant Dziwiszów A Liczone do rankingu
110 3 7.50 C13-Obóz 03 - Tonale - gigant Tonale,
Włochy
C Liczone do rankingu
111 4 13.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
112 3 14.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankingu
113 14 11.00 A36-Puchar Polski 06 - Ustrzyki Dolne - gigant Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
114 dnf 0.00 A35-Puchar Polski 05 - Ustrzyki Dolne - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
115 12 12.00 A34-Puchar Polski 04 - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
116 20 8.00 A33-Puchar Polski 03 - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
117 9 14.00 A32-Puchar Polski 02 - Puchar Blizzarda - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
118 dnf 0.00 A31-Puchar Polski 01 - Puchar Blizzarda - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
119 3 7.50 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankingu
120 1 18.00 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
121 3 14.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
122 14 11.00 Liga Zakopiańska VI eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
123 13 11.50 Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
124 5 12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankingu
125 4 13.50 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankingu
126 13 11.50 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
127 3 14.50 II NPW Zakopane B Liczone do rankingu
128 8 9.50 I NPW Zakopane B Liczone do rankingu
129 24 7.00 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankingu
130 10 4.00 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankingu
131 2 8.50 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankingu
132 2 8.50 Family CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankingu
133 12 12.00 Liga Zakopiańska II eliminacja Zakopane A Liczone do rankingu
134 4 20.00 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
135 1 18.00 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
136 2 16.00 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
137 2 8.50 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankingu
138 22 7.00 XXVI Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
139 2 16.00 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
140 3 14.50 Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
141 3 14.50 NPW "DeSki" III eliminacja Zakopane B Liczone do rankingu
142 8 15.00 XXVI Liga Zakopiańska - Finał Kluszkowce A Liczone do rankingu
143 4 13.50 NPW "DeSki" II eliminacja Zakopane B Liczone do rankingu
144 15 10.50 XXVI Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
145 3 14.50 Family Cup 2003 Warszawa B Liczone do rankingu
146 5 12.50 NPW "DeSki" I eliminacja Zakopane B Liczone do rankingu
147 7 5.50 Presolana 2003 Slalom Presolana
Włochy
C Liczone do rankingu
148 5 6.50 Presolana 2003 Presolana Włochy C Liczone do rankingu
149 13 11.50 XXVI Liga Zakopiańska - III eliminacja Kaniówka A Liczone do rankingu
150 3 21.50 XXVI Liga Zakopiańska - II eliminacja Kotelnica Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
151 18 9.00 XXVI Liga Zakopiańska - I eliminacja Nowy
Targ
A Liczone do rankingu
152 16 4.50 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
153 4 7.00 Maso Corto Ijesień 2002 Maso
Corto
C Liczone do rankingu
154 6 11.50 I elim. Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu