Wawrzyniak Ewelina

Rocznik: 2002
Młodzik
Trener: Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2013-06-01
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2002
Suma punktów
424.50
Liczba startów
43
Ranking-miejsce
148
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
2 15 10.50 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
3 11 7.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
5 7 10.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
8 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11
20
8.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
12
30
6.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
13
28
6.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
14 24 7.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
15 24 7.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankingu
16 dsq 0.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankingu
17
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24
5
12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25
6
11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26
6
11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
27
13
11.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
28
12
6.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
29
8
9.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
30
16
10.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
31
2
8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
32
10
13.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
33
8
15.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
34
14
11.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
35
22
7.00 XXVI LIGA MOZN - III edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
36
13
11.50 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankingu
37
17
9.50 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
38
10
7.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39
9
8.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40 6 6.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
41
9
4.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
42
8
9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43
8
9.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
44
9
8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
45
9
8.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46
5
3.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankingu
47
9
8.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48
9
8.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu