Szeszko Maksymilian

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
1995
Suma punktów
1458.00
Liczba startów
108
Ranking-miejsce
40

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 1 18.00 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
2 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankingu
3 dsq 0.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
4 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
5 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
6 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
7 2 16.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
8
1
18.00 NPM IV eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
9
2
16.00 NPM III eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
10
3
14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankingu
11
dsq
0.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
12
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
13
2
16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
14
4
3.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankingu
15
4
13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
16
5
12.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
17 4 13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
18 5 12.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
19 4 13.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
20 5 12.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
21 10 7.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22 16 4.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 12 6.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 2 16.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
25 3 14.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
26 31 9.00 15 - Zawody FIS - pinocchiosuglisci - gigant Abetone F Liczone do rankingu
27 40 9.00 14 - Zawody FIS - pinocchiosuglisci - slalom Abetone F Liczone do rankingu
28 5 18.50 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankingu
29 15 10.50 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
30 3 21.50 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
31 3 14.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankingu
32 10 13.00 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
33 3 7.50 04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant Ramsau C Liczone do rankingu
34 6 17.00 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
35 10 13.00 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankingu
36 dnf 0.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
37 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
38 dnf 0.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankingu
39 7 16.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankingu
40 5 12.50 10 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41 2 16.00 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42 6 11.50 09 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43 2 16.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
44 6 11.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
45 1 18.00 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
46 dnf 0.00 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
47 20 8.00 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
48 21 7.50 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
49 11 12.50 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 Kluszkowce A Liczone do rankingu
50 19 8.50 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 Kluszkowce A Liczone do rankingu
51 9 14.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
52 5 12.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
53 10 13.00 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
54 2 23.50 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
55 8 15.00 04 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankingu
56 12 12.00 03 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankingu
57 2 8.50 03 - Zawody obozowe - Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankingu
58 1 10.00 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankingu
59 3 3.50 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
60 6 6.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu
61 3 3.50 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
62 1 18.00 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
63 3 14.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
64 3 14.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
65 3 21.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
66 11 12.50 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
67 2 16.00 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
68 2 16.00 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
69 8 15.00 54-Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
70 1 18.00 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankingu
71 6 17.00 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankingu
72 2 8.50 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankingu
73 10 13.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
74 12 12.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
75 3 7.50 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankingu
76 15 10.50 A55-Liga Zakopiańska V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
77 3 7.50 C01-Religa Cup - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankingu
78 3 7.50 C13-Obóz 03 - Tonale - gigant Tonale,
Włochy
C Liczone do rankingu
79 20 8.00 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankingu
80 3 14.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
81 2 16.00 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankingu
82 15 10.50 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankingu
83 12 12.00 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
84 1 10.00 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankingu
85 6 11.50 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
86 3 14.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
87 14 11.00 Liga Zakopiańska VI eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
88 3 21.50 Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
89 7 10.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankingu
90 6 11.50 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankingu
91 3 21.50 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
92 18 4.50 II NPW Zakopane B Liczone do rankingu
93 1 26.00 Koziołek Matołek Zakopane A Liczone do rankingu
94 8 9.50 I NPW Zakopane B Liczone do rankingu
95 1 26.00 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankingu
96 5 6.50 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankingu
97 2 23.50 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
98 1 18.00 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
99 1 18.00 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
100 2 8.50 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankingu
101 18 9.00 XXVI Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
102 1 18.00 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
103 1 18.00 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
104 6 11.50 Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
105 5 12.50 NPW "DeSki" III eliminacja Zakopane B Liczone do rankingu
106 8 15.00 XXVI Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
107 2 23.50 Koziołek Matołek 2003 Zakopane A Liczone do rankingu
108 2 8.50 Presolana 2003 Slalom Presolana
Włochy
C Liczone do rankingu
109 1 10.00 Presolana 2003 Presolana Włochy C Liczone do rankingu
110 5 18.50 XXVI Liga Zakopiańska - III eliminacja Kaniówka A Liczone do rankingu
111 4 20.00 XXVI Liga Zakopiańska - II eliminacja Kotelnica Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
112 4 20.00 XXVI Liga Zakopiańska - I eliminacja Nowy
Targ
A Liczone do rankingu
113 1 18.00 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
114 2 8.50 Maso Corto Ijesień 2002 Maso
Corto
C Liczone do rankingu
115 1 18.00 I elim. Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu