Sosnowski Jan

Data wstąpienia
2006-12-15
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2001
Suma punktów
847.00
Liczba startów
73
Ranking-miejsce
87

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
2 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
3 1 18.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4 1 18.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
5 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 18 9.00 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
8 28 6.00 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
9 21 7.50 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
10 16 10.00 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
11 20 8.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
12 14 11.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
13 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 5 12.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
17 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 24 7.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankingu
24 19 8.50 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankingu
25 21 7.50 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
26 26 6.50 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
27 16 10.00 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
28 12 12.00 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
29 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
30 3 14.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
31
10
13.00 MPP - Puchar klubu WKN (SL) Kotelnica A Liczone do rankingu
32
14
11.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Kotelnica A Liczone do rankingu
33 dnf 0.00 MPP - Mistrzostwa TZN (GS) Kotelnica A Liczone do rankingu
34 17 4.50 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
35
3
14.50 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
36 dsq 0.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankingu
37 13 11.50 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankingu
38
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42
6
11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
44
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
46
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48
3
7.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
49
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50
9
8.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
53
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
54 dns 0.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56
5
12.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57 13 11.50 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
58 27 6.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
59 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
60 7 10.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
62 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
63 19 4.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
64 7 10.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
65 19 4.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
66 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
67 26 6.50 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
68 32 5.50 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankingu
69 13 6.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
71 6 6.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
72 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
73 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
74 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
75 10 7.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
76 10 7.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
77 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78 22 7.00 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
79 8 9.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
80 7 5.50 06 - Zawody obozowe - przedszkole II Zakopane C Liczone do rankingu
81 8 5.00 06 - Zawody obozowe - przedszkole II Zakopane C Liczone do rankingu