Ruszel Jan

Ruszel Jan

Rocznik: 2002
Młodzik
Trener: Dagmara Krzyżyńska

Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2002
Suma punktów
916.00
Liczba startów
75
Ranking-miejsce
81
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dsq 0.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
2 22 7.00 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
3 18 9.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
4 25 6.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
5 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 5 12.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 14 11.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankingu
8 dsq 0.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankingu
9 15 10.50 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
10 dnf 0.00 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
11 20 8.00 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
12 8 15.00 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
13 1 26.00 XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska A Nie liczone do rankingu
14
8
9.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15
8
9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16
7
10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17
6
11.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19
8
9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
20 1 18.00 NPM IV eliminacja Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
21 11 12.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
22
7
16.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
23 3 21.50 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
24
3
21.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
25
1
18.00 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
26
1
18.00 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
27
6
17.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
28
15
10.50 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankingu
29
20
8.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankingu
30
4
7.00 Zawody obozowe Hochficht C Liczone do rankingu
31
16
10.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
32 16 10.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
33 26 6.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
34 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
37 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 14 5.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
39 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
40 14 5.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41 9 8.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42 5 12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
43 6 11.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
44 12 12.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
45 25 6.50 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankingu
46 17 9.50 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
47 14 11.00 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
48 4 7.00 Zawody obozowe - ferie Annaberg C Liczone do rankingu
49 19 8.50 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankingu
50 16 10.00 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
51 dnf 0.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
53 21 4.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
54 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56 13 6.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57 11 12.50 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
58 9 14.00 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
59 5 18.50 Koziołek Matołek - 62 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
60 1 10.00 Zawody obozowe San Candido C Liczone do rankingu
61 3 21.50 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
62 10 13.00 XXXIV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
63 7 16.00 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
64 2 23.50 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
65 4 13.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
66 2 8.50 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankingu
67 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
68 3 21.50 58- Koziołek Matołek - 61 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
69 15 10.50 55 - Liga Zakopiańska V Rusiński
Wierch
A Liczone do rankingu
70 5 18.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
71 8 15.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankingu
72 11 12.50 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankingu
73 3 14.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
74 4 13.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
75 4 13.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
76 3 21.50 61- Koziołek Matołek - 59 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
77 1 10.00 05 - Zawody obozowe - przedszkole 1 Zakopane C Liczone do rankingu
78 5 18.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
79 22 7.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankingu
80 21 7.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
81 1 10.00 08 - Zawody obozowe - przedszkole IV Zakopane C Liczone do rankingu
82 6 6.00 07 - Zawody obozowe - przedszkole IV Zakopane C Liczone do rankingu
83 1 10.00 08 - Zawody obozowe - przedszkole IV Zakopane C Liczone do rankingu