Rewerelli Maria

Rewerelli Maria

Stażysta

Data wstąpienia
2006-09-14
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
1996
Suma punktów
1198.00
Liczba startów
99
Ranking-miejsce
52
Funkcje
Instruktorzy

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
2 2 16.00 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
3
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankingu
4
2
16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
5
3
14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
6
3
14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
7
2
4.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankingu
8
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
9
2
16.00 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
10 7 10.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
11 3 14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
12 13 17.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankingu
13 19 14.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankingu
14 1 10.00 Zawody obozowe - ferie Lachtal C Liczone do rankingu
15 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
16 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 12 12.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
19 12 12.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
20 2 16.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
21 1 18.00 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
22 11 12.50 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
23 11 12.50 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
24 9 14.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
25 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
26 15 10.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - slalom Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
27 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - dwubój slalomowy Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
28 16 10.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy- gigant II Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
29 10 13.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - gigant I Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
30 18 9.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
31 11 12.50 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
32 34 9.00 Zawody FIS - gigant Ricky F Liczone do rankingu
33 32 9.00 Zawody FIS - slalom Ricky F Liczone do rankingu
34 18 9.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
35 7 16.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
36 15 10.50 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankingu
37 11 12.50 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankingu
38 1 18.00 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39 2 16.00 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41 2 16.00 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43 15 10.50 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankingu
44 17 9.50 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Harenda A Liczone do rankingu
45 16 10.00 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Jurgów A Liczone do rankingu
46 2 16.00 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankingu
47 1 18.00 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankingu
48 18 9.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankingu
49 22 7.00 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankingu
50 21 7.50 33 - OOM junior młodszy -supergigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
51 dnf 0.00 34 - OOM junior młodszy - superkombinacja Czarna Góra A Liczone do rankingu
52 15 10.50 32 - OOM junior młodszy - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
53 21 7.50 31 - OOM junior młodszy - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
54 23 7.00 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankingu
55 9 14.00 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankingu
56 19 8.50 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankingu
57 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
58 13 11.50 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankingu
59 14 11.00 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankingu
60 4 13.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61 5 6.50 01 - zawody obozowe - slalom Stubai C Liczone do rankingu
62 3 14.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
63 6 11.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
64 3 14.50 04 - WOM - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
65 2 16.00 06 - WOM - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
66 15 10.50 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
67 13 11.50 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
68 13 11.50 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankingu
69 11 12.50 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankingu
70 15 10.50 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankingu
71 4 7.00 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankingu
72 7 16.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankingu
73 11 12.50 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankingu
74 12 12.00 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankingu
75 14 11.00 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankingu
76 7 16.00 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankingu
77 6 17.00 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankingu
78 14 11.00 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankingu
79 9 14.00 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankingu
80 15 10.50 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
81 12 12.00 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
82 13 11.50 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
83 4 13.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankingu
84 19 8.50 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
85 14 11.00 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankingu
86 16 10.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
87 7 16.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
88 dnf 0.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankingu
89 7 16.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankingu
90 18 9.00 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
91 16 10.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
92 2 16.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
93 7 10.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
94 5 12.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
95 6 11.50 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
96 14 11.00 56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
97 7 10.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
98 13 11.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
99 10 13.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
100 4 7.00 02 - Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana C Liczone do rankingu
101 2 8.50 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankingu
102 12 12.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
103 4 3.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
104 1 10.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu
105 2 4.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu