Lewiński Tomasz

Lewiński Tomasz

Rocznik: 2002
Młodzik
Trener: Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2009-10-13
Data wygaśnięcia
2020-05-31
Rocznik
2002
Suma punktów
1121.00
Liczba startów
99
Ranking-miejsce
66
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 3 7.50 Zawody obozowe - GS Presolana C Liczone do rankingu
2 2 16.00 XXXVIII Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
3 4 13.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
4 35 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
5 28 6.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
6 15 5.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
7 25 6.50 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankingu
8 27 6.50 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankingu
9 21 7.50 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankingu
10 19 8.50 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankingu
11 7 10.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
12 7 10.50 XXXVI Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
13 8 15.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
14 14 11.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
15
4
13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankingu
16
3
14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
17 dnf 0.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
18
10
13.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
19
14
11.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
20 17 9.50 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
21 dsq 0.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankingu
22 dsq 0.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankingu
23
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24
5
12.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26
7
10.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27
8
9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
29
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
33 17 9.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
34
11
12.50 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
35 8 15.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
36
1
26.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
37
7
10.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
38
9
8.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
39
10
13.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
40
2
8.50 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
41
4
20.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
42
2
16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
43
8
15.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
44
13
11.50 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
45
3
21.50 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankingu
46
11
12.50 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
47
7
10.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48
15
5.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49
4
7.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
50
9
8.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51
12
6.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52
13
11.50 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
53
5
12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
54
9
8.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
55
13
11.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
56
16
10.00 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankingu
57
24
7.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankingu
58
13
11.50 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
59 29 6.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
60 42 5.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
61 13 11.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
62 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
63 9 8.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
64 8 9.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
65 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
66 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
67 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
68 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70 19 8.50 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
71 13 11.50 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankingu
72 15 10.50 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
73 42 5.50 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
74 18 9.00 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankingu
75 8 9.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
76 6 11.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
77 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79 10 7.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
80 16 4.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
81 20 4.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
82 19 4.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
83 5 12.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
84 12 12.00 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
85 25 6.50 Koziołek Matołek - 62 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
86 2 8.50 Zawody obozowe San Candido C Liczone do rankingu
87 8 15.00 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
88 9 14.00 XXXIV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
89 4 20.00 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
90 5 18.50 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
91 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
92 3 7.50 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankingu
93 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
94 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
95 11 12.50 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankingu
96 3 14.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankingu
97 5 12.50 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankingu
98 4 20.00 58- Koziołek Matołek - 61 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
99 12 12.00 55 - Liga Zakopiańska V Rusiński
Wierch
A Liczone do rankingu
100 4 20.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
101 11 12.50 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankingu
102 15 10.50 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankingu
103 14 11.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
104 6 11.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
105 6 11.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
106 8 9.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu