Kawałkowski Mikołaj
Rocznik: 2004
Dziecko starsze
Trener: Tomek Marzec/Kasia Marzec
Data wstąpienia
2013-10-05
Data wygaśnięcia
2016-05-31
Rocznik
2004
Suma punktów
306.00
Liczba startów
31
Ranking-miejsce
216
Funkcje
Reprezentacja
Wyniki - zawodnik
Lp. | Miejsce | Punkty | Nazwa zawodów | Miejsce zawodów | Data | Klasa | Ranking |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27 | 6.50 | MPP - Puchar Czarnej Góry | Sienna | A | Liczone do rankingu | |
2 | 27 | 6.50 | MPP - Puchar Czarnej Góry | Sienna | A | Liczone do rankingu | |
3 | 10 | 7.50 | Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja | Czarna Góra/Stronie Śląskie | B | Liczone do rankingu | |
4 | 8 | 9.50 | Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja | Czarna Góra/Stronie Śląskie | B | Liczone do rankingu | |
5 | 10 | 7.50 | XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant | CSN Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
6 | 9 | 4.50 | Zawody obozowe - Presolana - GS | Presolana Monte Pora | C | Liczone do rankingu | |
7 | 10 | 13.00 | XXVIII Liga MOZN - II edycja | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
8 | 11 | 12.50 | XXVIII Liga MOZN - I edycja | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
9 | 7 | 16.00 | XXXIX liga zakopiańska - I eliminacja | Witów | A | Liczone do rankingu | |
10 | 5 | 6.50 | Zawody obozowe - Stubai - GS | Stubai | C | Liczone do rankingu | |
11 | 8 |
9.50 | NPM IV eliminacja | Jurgów | B | Liczone do rankingu | |
12 | 7 |
10.50 | NPM III eliminacja | Jurgów | B | Liczone do rankingu | |
13 | 25 |
6.50 | XXXVIII LSZ II edycja | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
14 | 3 |
7.50 | Zawody obozowe - Presolana - GS | Presolana, ITA | C | Liczone do rankingu | |
15 | 6 | 11.50 | NPM II eliminacja | Czarna Góra | B | Liczone do rankingu | |
16 | 2 |
16.00 | NPM I eliminacja | Czarna Góra | B | Liczone do rankingu | |
17 | 9 |
8.50 | XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
18 | 12 |
3.00 | Zawody obozowe - Stubai - GS | Stubai | C | Liczone do rankingu | |
19 | 13 |
6.00 | XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
20 | 12 |
6.50 | XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
21 | 1 | 18.00 | Zawody o Puchar Krecika | Szczęśliwice, Warszawa | B | Liczone do rankingu | |
22 | 5 |
12.50 | Otwarte Mistrzostwa Warszawy | Suche | B | Liczone do rankingu | |
23 | 3 |
14.50 | Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika | Polana Szymoszkowa | B | Liczone do rankingu | |
24 | 12 |
12.00 | XXXVII ZLS w zjazdach | Jurgów | A | Liczone do rankingu | |
25 | 15 |
10.50 | XXXVII ZLS w zjazdach | Czarna Góra | A | Liczone do rankingu | |
26 | 11 |
12.50 | XXVI LIGA MOZN - I edycja | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
27 | 9 |
14.00 | XXXVII ZLS w zjazdach | Suche | A | Liczone do rankingu | |
28 | dsq | 0.00 | XXVI Liga MOZN - GS | Kluszkowce | A | Liczone do rankingu | |
29 | 3 |
14.50 | XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
30 | 10 |
7.50 | XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race | Szczęśliwice | B | Liczone do rankingu | |
31 | 3 | 7.50 | Zawody obozowe - Stubai - GS | Stubai | C | Liczone do rankingu | |
32 | 4 |
7.00 | Zawody obozowe - Stubai - GS | Stubai | C | Liczone do rankingu |