Dominiewska Joanna

Dominiewska Joanna

Rocznik: 2002
Młodzik
Trener: Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2006-12-12
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2002
Suma punktów
1588.50
Liczba startów
127
Ranking-miejsce
36
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
2 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
3 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
5 2 16.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 2 16.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 2 16.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 2 16.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 8 15.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
10 dnf 0.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
11 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankingu
12 10 13.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
13 12 12.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
14 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
15 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
16 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 3 14.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 4 13.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22 4 13.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 dsq 0.00 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
26 10 13.00 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
27 12 12.00 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
28 18 9.00 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
29 22 7.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
30 15 10.50 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
31 20 8.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
32 13 11.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
33 22 7.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
34 11 12.50 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
35 1 18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
36 1 18.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
37 14 11.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
38 19 8.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
39 2 16.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
40 3 14.50 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
41 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
44 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
45 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46 4 13.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 4 13.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 14 11.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankingu
52 15 10.50 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankingu
53 15 10.50 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
54 12 12.00 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
55 15 10.50 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
56 dnf 0.00 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
57 25 6.50 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
58 dnf 0.00 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
59 7 16.00 XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska A Nie liczone do rankingu
60 9 14.00 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
61 9 14.00 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
62 4 13.50 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
63 4 13.50 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
64 7 10.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
65 6 11.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
66 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
67 9 8.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
68 10 7.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70 10 7.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
71 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
72 dnf 0.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
73 15 10.50 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
74 7 10.50 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
75
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
76
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
77 25 6.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
78
8
15.00 XXVI LIGA MOZN - X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
79
7
16.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
80
1
18.00 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
81
4
13.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
82
8
15.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
83
5
18.50 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
84
7
16.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
85
33
5.50 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
86
9
14.00 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankingu
87
8
9.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
88
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
89
2
8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
90
6
11.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
91
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
92
6
17.00 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
93
5
12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
94
2
16.00 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
95
11
12.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
96
1
10.00 Zawody obozowe Presolana C Liczone do rankingu
97
11
12.50 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
98 17 9.50 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
99 19 8.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
100 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
101 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
102 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
103 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
104 8 9.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
105 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
106 dnf 0.00 NPM - III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
107 11 12.50 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
108 19 8.50 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
109 22 7.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankingu
110 19 8.50 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
111 1 10.00 Zawody obozowe - ferie Isolaccia C Liczone do rankingu
112 26 6.50 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankingu
113 5 12.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
114 5 12.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
115 14 11.00 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
116 9 8.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
117 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
118 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
119 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
120 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
121 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
122 3 21.50 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
123 9 14.00 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
124 6 17.00 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
125 8 15.00 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
126 6 17.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
127 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
128 4 13.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
129 1 10.00 10 - Przedszkole Narciarskie III - Zakopane Zakopane C Liczone do rankingu
130 8 15.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankingu
131 10 7.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankingu
132 13 11.50 58- Koziołek Matołek - 61 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
133 1 10.00 07 - Zawody obozowe - przedszkole 3 Zakopane C Liczone do rankingu
134 3 7.50 06 - Zawody obozowe - przedszkole 2 Zakopane C Liczone do rankingu
135 3 7.50 06 - Zawody obozowe - przedszkole II Zakopane C Liczone do rankingu
136 7 5.50 05 - Zawody obozowe - przedszkole I Zakopane C Liczone do rankingu
137 1 10.00 06 - Zawody obozowe - przedszkole II Zakopane C Liczone do rankingu
138 11 12.50 61- Koziołek Matołek - 58 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu