Bubieńczyk Aleksandra

Data wstąpienia
2011-10-05
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
2003
Suma punktów
1970.00
Liczba startów
141
Ranking-miejsce
24
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
2 15 10.50 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
3 13 11.50 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
4 17 9.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
5 16 10.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B Dwubój Slalomowy Szczawnica A Liczone do rankingu
6 17 9.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS II Szczawnica A Liczone do rankingu
7 21 7.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
8 dnf 0.00 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
9 21 0.00 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
10 8 15.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
11 10 13.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
12 2 16.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 dsq 0.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 1 18.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17 2 16.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 1 18.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 1 18.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 dnf 0.00 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
21 16 10.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
22 15 10.50 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
23 12 12.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
24 10 13.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
25 9 14.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
26 18 9.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
27 10 13.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
28 20 8.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
29 18 9.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
30 11 12.50 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
31 13 11.50 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
32 dnf 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
33 5 18.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
34 5 12.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
37 6 11.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 2 16.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39 2 16.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40 5 12.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43 dsq 0.00 MPP - Białka Tatrzańska (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
44 8 15.00 MPP - Białka Tatrzańska (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
45 9 14.00 MPP - Krynica Zdrój (GS) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
46 7 16.00 MPP - Krynica Zdrój (SL) Jaworzyna Krynicka A Liczone do rankingu
47 11 12.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
48 dns 0.00 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
49 10 13.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
50 9 14.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
51 15 10.50 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
52 11 12.50 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
53 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
54 4 13.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
55 4 20.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
56 7 16.00 MPP - IV Puchar SN Suche Suche A Liczone do rankingu
57 13 11.50 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankingu
58 6 17.00 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankingu
59 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
60 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
62 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
63 4 13.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
64 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
65 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
66 2 16.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
67 2 16.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
68 3 14.50 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69 17 9.50 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
70 23 7.00 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
71 8 15.00 XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska A Nie liczone do rankingu
72 16 10.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
73 13 11.50 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
74 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
75 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
76 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
77 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
80 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
81 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
82 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
83 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
84
4
20.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
85
7
16.00 XXVII Liga MOZN X edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
86
4
20.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
87 1 18.00 Zawody o Puchar Krecika Szczęśliwice B Liczone do rankingu
88
6
17.00 Zawody o Puchar Dzieci PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
89
3
21.50 XXXVIII LSZ IV edycja Suche A Liczone do rankingu
90
6
17.00 XXXVIII LSZ III edycja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
91 21 7.50 XXVII Liga MOZN IV edycja Suche-Ski A Liczone do rankingu
92
4
20.00 XXXVIII LSZ II edycja Jurgów A Liczone do rankingu
93
1
10.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
94 4 20.00 XXXVIII LSZ I edycja Czarna Góra Koziniec A Liczone do rankingu
95 4 20.00 XXVII Liga MOZN I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
96
2
23.50 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
97
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
98
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
99
1
10.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
100
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
101 2 16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
102
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
103
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
104
4
13.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
105 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
106 12 12.00 XXVI LIGA MOZN - VIII edycja Suche Ski A Liczone do rankingu
107
10
13.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kluszkowce A Liczone do rankingu
108 3 14.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
109 5 12.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
110
8
15.00 XXXVII ZLS w zjazdach Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
111
6
17.00 XXXVII ZLS w zjazdach Jurgów A Liczone do rankingu
112
6
17.00 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
113
12
12.00 XXVI LIGA MOZN - I edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
114
11
12.50 XXXVII ZLS w zjazdach Suche A Liczone do rankingu
115
5
18.50 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
116
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
117
5
12.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
118
8
5.00 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
119 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
120
1
18.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
121
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
122
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
123
3
3.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankingu
124
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
125
2
16.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
126
10
13.00 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
127
15
10.50 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankingu
128
14
11.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankingu
129
10
13.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
130
7
16.00 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankingu
131
12
12.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankingu
132
9
14.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
133
5
12.50 Narciarski Puchar Mazowsza II Czarna Góra B Liczone do rankingu
134 7 10.50 Narciarski Puchar Mazowsza I Czarna Góra B Liczone do rankingu
135 7 16.00 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
136 16 10.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
137 6 17.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
138 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
139 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
140 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
141 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
142 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
143 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
144 16 10.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
145 10 13.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankingu
146 14 11.00 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
147 13 11.50 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankingu
148 5 18.50 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
149 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
150 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
151 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
152 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
153 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
154 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
155 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu