Pszczółkowski Igor

Pszczółkowski Igor

Junior młodszy
rocznik-2000
trener-Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2007-02-10
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
2000
Suma punktów
1365.00
Liczba startów
128
Ranking-miejsce
39
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 26 6.50 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankingu
2 24 7.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankingu
3 13 11.50 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
4 22 7.00 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
5 8 15.00 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
6 21 7.50 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
7 4 20.00 XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska A Nie liczone do rankingu
8 12 12.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
9 12 12.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
10 18 9.00 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
11 15 10.50 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
12 3 14.50 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
13 6 11.50 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
14 4 13.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 5 12.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17 2 16.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
19 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 1 18.00 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 3 14.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24
18
9.00 MPP - Finał - Puchar KS Narciarnia (GS) Ździar A Liczone do rankingu
25
13
11.50 MPP - Finał Puchar KS Narciarnia (GS) Kluszkowce A Liczone do rankingu
26 dnf 0.00 MPP - Puchar klubu WKN (SL) Kotelnica A Liczone do rankingu
27
19
8.50 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Kotelnica A Liczone do rankingu
28
20
8.00 MPP - Mistrzostwa TZN (GS) Kotelnica A Liczone do rankingu
29
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica B Liczone do rankingu
30
2
16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
31
21
7.50 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
32
14
11.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
33 22 7.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
34 21 7.50 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
35 22 7.00 MPP - Puchar Słotwin (GS) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankingu
36 16 10.00 MPP - Puchar Słotwin (SL) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankingu
37 22 7.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankingu
38 20 8.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankingu
39
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
44
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45
3
14.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46
5
12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 22 7.00 Puchar Klubu WKN (SL) Suche A Liczone do rankingu
49 15 10.50 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
50 18 9.00 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (GS) Jurgów A Liczone do rankingu
51
5
12.50 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
52
6
11.50 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
53 4 7.00 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada C Liczone do rankingu
54
3
14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
55
3
14.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Polana Szymoszkowa B Liczone do rankingu
56 24 7.00 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
57 20 8.00 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
58 27 6.50 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
59 21 7.50 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
60 20 8.00 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankingu
61 24 7.00 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankingu
62
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
63
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
64 2 8.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
65
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
66
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
67
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
68
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70
7
10.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
71
6
11.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
72
2
16.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
73
7
10.50 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankingu
74
7
10.50 Narciarski Puchar Mazowsza III Jurgów B Liczone do rankingu
75 18 9.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - SL Harenda A Liczone do rankingu
76
5
12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
77
5
12.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
78 23 7.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankingu
79 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankingu
80
35
5.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankingu
81
24
7.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankingu
82
32
5.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankingu
83
28
6.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankingu
84 27 6.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
85 17 9.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team -SL Nosal A Liczone do rankingu
86 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
87 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
88 3 7.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
89 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
90 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
91 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
92 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
93 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
94 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
95 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
96 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
97 24 7.00 Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankingu
98 22 7.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików SL Harenda A Liczone do rankingu
99 23 7.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików GS Harenda A Liczone do rankingu
100 5 12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
101 27 6.50 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankingu
102 35 5.50 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankingu
103 21 7.50 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
104 26 6.50 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
105 35 5.50 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankingu
106 35 5.50 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankingu
107 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
108 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
109 6 6.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
110 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
111 7 10.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
112 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
113 10 7.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
114 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
115 9 8.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
116 18 9.00 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
117 5 6.50 Zawody obozowe San Candido C Liczone do rankingu
118 21 7.50 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
119 15 10.50 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
120 18 9.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
121 7 5.50 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankingu
122 7 10.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
123 12 6.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
124 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
125 7 10.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
126 18 9.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankingu
127 10 7.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankingu
128 13 6.00 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankingu
129 27 6.50 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankingu
130 9 8.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
131 12 6.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
132 10 7.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
133 13 11.50 61- Koziołek Matołek - 59 Memoriał K. Makuszyńsk. Zakopane A Liczone do rankingu
134 3 7.50 03 - Zawody obozowe -Bormio - gigant Isolaccia C Liczone do rankingu