Prończuk Karolina

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2015-05-31
Rocznik
1994
Suma punktów
918.00
Liczba startów
100
Ranking-miejsce
79

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 4 13.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
2 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
3 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4 9 8.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
5 dnf 0.00 06 - Zawody FIS - slalom Karlov pod
Pradedem
F Liczone do rankingu
6 43 9.00 05 - Zawody FIS - slalom Karlov pod
Pradedem
F Liczone do rankingu
7 2 16.00 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 4 13.50 06 - WOM - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 4 13.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 3 14.50 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 dnf 0.00 33 - OOM junior młodszy - gigant Ustrzyki A Liczone do rankingu
12 23 7.00 32 - OOM junior młodszy - superkombinacja Ustrzyki A Liczone do rankingu
13 27 6.50 31 - OOM junior młodszy - supergigant Ustrzyki A Liczone do rankingu
14 dnf 0.00 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
15 4 13.50 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
16 5 6.50 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankingu
17 14 11.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankingu
18 dnf 0.00 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankingu
19 19 8.50 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankingu
20 15 10.50 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankingu
21 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankingu
22 14 11.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki A Liczone do rankingu
23 dnf 0.00 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankingu
24 18 9.00 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankingu
25 14 11.00 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankingu
26 dnf 0.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
27 6 11.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankingu
28 6 6.00 04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant Ramsau C Liczone do rankingu
29 26 6.50 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
30 dnf 0.00 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankingu
31 22 7.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
32 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
33 19 8.50 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankingu
34 18 9.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankingu
35 20 8.00 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
36 19 8.50 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
37 8 9.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 10 7.50 10 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39 8 9.50 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40 8 9.50 09 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41 3 14.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
42 8 9.50 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
43 12 12.00 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
44 18 9.00 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
45 19 8.50 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 Kluszkowce A Liczone do rankingu
46 14 11.00 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 Kluszkowce A Liczone do rankingu
47 7 16.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
48 4 20.00 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
49 8 15.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
50 9 14.00 04 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankingu
51 24 7.00 03 - Puchar Polski Młodzików - Nosal - slalom Nosal A Liczone do rankingu
52 6 6.00 04 - Zawody obozowe - Tonale - slalom Tonale C Liczone do rankingu
53 1 10.00 03 - Zawody obozowe - Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankingu
54 3 14.50 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankingu
55 3 3.50 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
56 2 8.50 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu
57 4 3.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
58 11 7.00 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
59 5 12.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
60 15 5.00 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
61 23 7.00 18-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankingu
62 26 6.50 17-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankingu
63 3 21.50 71-Family Cup - finał - gigant Niedzica A Liczone do rankingu
64 13 11.50 14-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Nosal A Liczone do rankingu
65 dnf 0.00 13-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Nosal A Liczone do rankingu
66 14 5.50 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
67 15 5.00 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
68 2 16.00 21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69 7 10.50 03-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - slalom Bełchatów B Liczone do rankingu
70 6 11.50 01-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant I Bełchatów B Liczone do rankingu
71 10 7.50 02-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant II Bełchatów B Liczone do rankingu
72 22 7.00 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankingu
73 dnf 0.00 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankingu
74 20 8.00 06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Jaworzyna A Liczone do rankingu
75 dnf 0.00 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Słotwiny A Liczone do rankingu
76 25 6.50 03-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
77 24 7.00 02-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
78 12 12.00 01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
79 6 6.00 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankingu
80 11 7.00 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
81 9 8.50 B04-NPW - IV - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
82 dnf 0.00 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
83 6 11.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
84 26 6.50 A56-Liga Zakopiańska VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
85 20 8.00 A55-Liga Zakopiańska V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
86 3 7.50 C13-Obóz 03 - Tonale - gigant Tonale,
Włochy
C Liczone do rankingu
87 20 8.00 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankingu
88 7 10.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
89 7 10.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankingu
90 14 11.00 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankingu
91 7 10.50 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
92 19 8.50 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
93 7 5.50 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankingu
94 5 12.50 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
95 9 8.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
96 18 4.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankingu
97 12 6.50 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankingu
98 12 6.50 II NPW Zakopane B Liczone do rankingu
99 16 4.50 I NPW Zakopane B Liczone do rankingu
100 31 5.50 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankingu
101 9 4.50 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankingu
102 31 5.50 Liga Zakopiańska II eliminacja Zakopane A Liczone do rankingu
103 37 5.50 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
104 21 4.00 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
105 16 4.50 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
106 8 5.00 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankingu
107 18 4.50 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
108 13 6.00 Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
109 9 8.50 NPW "DeSki" III eliminacja Zakopane B Liczone do rankingu
110 14 11.00 XXVI Liga Zakopiańska - Finał Kluszkowce A Liczone do rankingu
111 10 7.50 NPW "DeSki" II eliminacja Zakopane B Liczone do rankingu
112 17 9.50 Koziołek Matołek 2003 Zakopane A Liczone do rankingu
113 6 11.50 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu