Parnas Maja

Parnas Maja

Rocznik: 2001
Młodzik
Trener: Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2009-10-13
Data wygaśnięcia
2017-05-31
Rocznik
2001
Suma punktów
737.00
Liczba startów
62
Ranking-miejsce
99
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 24 7.00 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
2 28 6.00 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
3
14
11.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
4
22
7.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
5
24
7.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
6 20 8.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
7 21 7.50 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
8 DNF 0.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
9 9 8.50 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
10
8
9.50 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
11
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
12
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 dns 0.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14
4
13.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15
4
13.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16
5
18.50 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
17
14
11.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankingu
18
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
19 dnf 0.00 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
20
12
12.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankingu
21
5
18.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
22
10
13.00 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankingu
23
17
9.50 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankingu
24
3
7.50 Zawody obozowe Hochficht C Liczone do rankingu
25 11 12.50 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
26 14 11.00 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
27 13 11.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Nie liczone do rankingu
28 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
30 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
31 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32 dnf 0.00 NPM - III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
33 8 15.00 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
34 7 16.00 XXXV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
35 9 14.00 Puchar PZN Jurgów A Liczone do rankingu
36 9 14.00 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
37 3 7.50 Zawody obozowe - ferie Presolana C Liczone do rankingu
38 5 18.50 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankingu
39 3 14.50 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
40 3 14.50 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
41 3 21.50 XXXV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
42 2 16.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
44 4 7.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
45 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 13 6.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 6 11.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
50 8 9.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
51 11 12.50 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
52 12 12.00 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
53 4 7.00 Zawody obozowe - gigant Presolana C Liczone do rankingu
54 18 9.00 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
55 11 12.50 XXXIV Liga Zakopiańska - II - gigant Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
56 17 9.50 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
57 10 7.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
58 6 11.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
59 6 11.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
60 7 16.00 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankingu
61 9 8.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankingu
62 3 14.50 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankingu
63 11 12.50 55 - Liga Zakopiańska V Rusiński
Wierch
A Liczone do rankingu
64 2 8.50 05 - zawody obozowe - gigant Presolana C Liczone do rankingu
65 22 7.00 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankingu
66 9 14.00 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankingu
67 11 12.50 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
68 3 14.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69 5 12.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70 4 13.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu