Nowosad Albert

Data wstąpienia
2006-09-14
Data wygaśnięcia
2014-05-31
Rocznik
1996
Suma punktów
1323.50
Liczba startów
116
Ranking-miejsce
45

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 1 10.00 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada C Liczone do rankingu
2
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
3
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
5
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
8
1
5.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankingu
9
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10
2
16.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 dnf 0.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
12
4
13.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
13 117.83 17.50 Zawody FIS - SL Krynica FIS Liczone do rankingu
14 dnf 0.00 Zawody FIS - SL Krynica FIS Liczone do rankingu
15 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
17 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
18 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
22 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25 1 18.00 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 dnf 0.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
27 6 11.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
28 41 9.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankingu
29 28 10.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankingu
30 5 6.50 Zawody obozowe - ferie Lachtal C Liczone do rankingu
31 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32 4 7.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
33 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
34 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
36 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
37 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 19 8.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
39 28 6.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
40 7 10.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
41 6 11.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
42 27 6.50 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
43 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
44 23 7.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
45 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
46 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - slalom Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
47 33 5.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy- gigant II Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
48 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - dwubój slalomowy Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
49 32 5.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - gigant I Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
50 12 12.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
51 12 12.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
52 7 16.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankingu
53 30 6.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankingu
54 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom karwingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57 4 13.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
58 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
59 35 5.50 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankingu
60 20 8.00 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Harenda A Liczone do rankingu
61 33 5.50 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Jurgów A Liczone do rankingu
62 5 12.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankingu
63 5 12.50 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankingu
64 34 5.50 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankingu
65 dnf 0.00 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankingu
66 dnf 0.00 33 - OOM junior młodszy -supergigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
67 dnf 0.00 34 - OOM junior młodszy - superkombinacja Czarna Góra A Liczone do rankingu
68 20 8.00 32 - OOM junior młodszy - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
69 38 5.50 31 - OOM junior młodszy - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
70 39 5.50 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankingu
71 27 6.50 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankingu
72 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
73 dnf 0.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankingu
74 28 6.00 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankingu
75 dnf 0.00 02 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki A Liczone do rankingu
76 15 10.50 01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
77 3 14.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78 5 6.50 01 - zawody obozowe - slalom Stubai C Liczone do rankingu
79 1 18.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
80 1 18.00 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
81 1 18.00 06 - WOM - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
82 2 16.00 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
83 6 11.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
84 19 8.50 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
85 18 9.00 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
86 24 7.00 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankingu
87 16 10.00 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankingu
88 36 5.50 12 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
89 38 5.50 11 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
90 25 6.50 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankingu
91 5 6.50 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankingu
92 4 20.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankingu
93 7 16.00 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankingu
94 15 10.50 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankingu
95 10 13.00 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankingu
96 14 11.00 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankingu
97 26 6.50 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankingu
98 15 10.50 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankingu
99 26 6.50 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
100 28 6.00 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
101 19 8.50 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
102 12 6.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankingu
103 36 5.50 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
104 10 13.00 55 - Liga Zakopiańska V Kluszkowce A Liczone do rankingu
105 6 11.50 06 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
106 3 14.50 09 - WOM - sl.carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
107 11 12.50 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankingu
108 31 5.50 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
109 18 9.00 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankingu
110 12 12.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
111 11 12.50 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
112 19 8.50 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
113 21 7.50 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
114 3 14.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
115 4 13.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
116 4 13.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
117 2 16.00 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
118 13 11.50 56 - Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
119 9 14.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
120 5 12.50 21- Family Cup - finał Niedzica B Liczone do rankingu
121 12 12.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
122 4 13.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
123 22 7.00 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
124 2 23.50 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
125 2 8.50 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankingu
126 3 21.50 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
127 9 14.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
128 3 14.50 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankingu
129 1 5.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
130 2 8.50 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu
131 3 3.50 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu