Matejek Michał

Data wstąpienia
2011-09-03
Data wygaśnięcia
2020-05-31
Rocznik
2005
Suma punktów
657.50
Liczba startów
96
Ranking-miejsce
122

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
2 dnf 0.00 MPP -Head Cup - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
3 34 5.50 MPP -Head Cup - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
4 27 6.50 MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
5 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 8 9.50 XVIII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 dsq 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
10 dsq 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
11 25 6.50 MPP Finał GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
12 23 7.00 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
13 40 5.50 MPP Puchar Tatra S Gate GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
14 39 5.50 MPP Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
15 dsq 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
16 dnf 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
17 25 6.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
18 30 6.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
19 16 10.00 MPP Mistrzostwa TZN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
20 33 5.50 MPP Mistrzostwa TZN GS Szczawnica A Liczone do rankingu
21 17 9.50 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
22 dnf 0.00 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
23 39 5.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
24 23 7.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
25 9 8.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26 8 9.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 6 11.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 9 8.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 12 6.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 11 7.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 9 8.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32 9 8.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
33 45 5.50 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
34 dnf 0.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
35 25 6.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
36 41 5.50 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
37 27 6.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
38 41 5.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
39 46 5.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
40 56 5.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
41 51 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
42 52 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
43 27 3.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
44 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
45 27 6.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
46 dsq 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
47 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 10 7.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 13 6.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 dsq 0.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52 7 10.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
53 8 9.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
54 10 7.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55 14 11.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
56 32 5.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
57 18 9.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
58 43 5.50 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
59 27 6.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
60 38 5.50 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
61 41 5.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
62 6 6.00 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
63 11 12.50 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
64 11 7.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
65 10 7.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
66 21 7.50 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
67 DSQ 0.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
68 20 8.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
69 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70 13 6.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
71 13 6.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
72 15 5.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
73 14 5.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
74 14 5.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
75 14 2.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
76 19 8.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
77 19 4.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78 16 4.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79 26 3.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
80 23 3.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
81 14 5.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
82 22 3.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
83 22 3.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
84 14 5.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
85
29
6.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
86
18
9.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
87
19
8.50 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
88
22
3.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
89
16
4.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
90
9
4.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
91
21
4.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
92
19
4.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
93
16
4.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
94
11
7.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
95
10
4.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
96
34
5.50 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
97 dsq 0.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
98
16
4.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
99
15
5.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
100 13 2.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
101 dsq 0.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
102
22
3.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
103
18
4.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
104
17
4.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
105
25
6.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
106
8
9.50 Puchar Misia Stramusia Zakopane B Liczone do rankingu
107
1
10.00 Zawody obozowe Isolaccia C Liczone do rankingu
108
13
11.50 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
109 10 7.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
110 12 6.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
111 10 7.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
112 10 7.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
113 2 8.50 Zawody obozowe - przedszkole III Zakopane C Liczone do rankingu
114 2 8.50 Zawody obozowe - ferie Isolaccia C Liczone do rankingu