Matejek Michał

Data wstąpienia
2011-09-03
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2005
Suma punktów
755.50
Liczba startów
109
Ranking-miejsce
104

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 26 6.50 MPP - Finał - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
2 35 5.50 MPP - Finał - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
3 37 5.50 MPP - IV edycja - GS Zawoja A Liczone do rankingu
4 34 5.50 MPP - IV edycja - GS Zawoja A Liczone do rankingu
5 25 6.50 MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - GS Szczyrk A Liczone do rankingu
6 dsq 0.00 MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - SL Szczyrk A Liczone do rankingu
7 32 5.50 MPP - II edycja - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
8 30 6.00 MPP - II edycja - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
9 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 8 9.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 8 9.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 10 7.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 dnf 0.00 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
16 dnf 0.00 MPP -Head Cup - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
17 34 5.50 MPP -Head Cup - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
18 27 6.50 MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
19 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 8 9.50 XVIII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 9 8.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2019 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 dsq 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
24 dsq 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
25 25 6.50 MPP Finał GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
26 23 7.00 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
27 40 5.50 MPP Puchar Tatra S Gate GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
28 39 5.50 MPP Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
29 dsq 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
30 dnf 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
31 25 6.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
32 30 6.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
33 16 10.00 MPP Mistrzostwa TZN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
34 33 5.50 MPP Mistrzostwa TZN GS Szczawnica A Liczone do rankingu
35 17 9.50 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
36 dnf 0.00 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
37 39 5.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
38 23 7.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
39 9 8.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40 8 9.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
41 6 11.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42 9 8.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43 12 6.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
44 11 7.00 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45 9 8.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46 9 8.50 XVII Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47 45 5.50 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
48 dnf 0.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
49 25 6.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
50 41 5.50 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
51 27 6.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
52 41 5.50 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
53 46 5.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
54 56 5.50 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
55 51 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
56 52 5.50 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
57 27 3.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
58 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
59 27 6.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
60 dsq 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
61 4 13.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
62 7 10.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
63 10 7.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
64 13 6.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
65 dsq 0.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
66 7 10.50 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
67 8 9.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
68 10 7.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69 14 11.00 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
70 32 5.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
71 18 9.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
72 43 5.50 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
73 27 6.50 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
74 38 5.50 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
75 41 5.50 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
76 6 6.00 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
77 11 12.50 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
78 11 7.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
79 10 7.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
80 21 7.50 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
81 DSQ 0.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
82 20 8.00 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
83 6 11.50 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
84 13 6.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
85 13 6.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
86 15 5.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
87 14 5.50 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
88 14 5.50 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
89 14 2.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
90 19 8.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
91 19 4.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
92 16 4.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
93 26 3.00 XIV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
94 23 3.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
95 14 5.50 XIV Warszawska Liga Narciarska/Puchar Kombi Race - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
96 22 3.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
97 22 3.50 XIV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
98 14 5.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
99
29
6.00 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
100
18
9.00 XXXVIII LSZ V edycja Kluszkowce A Liczone do rankingu
101
19
8.50 ZAWODY OTWARCIA SEZONU MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
102
22
3.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
103
16
4.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - Finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
104
9
4.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
105
21
4.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
106
19
4.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
107
16
4.50 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
108
11
7.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
109
10
4.00 Zawody obozowe - Presolana - GS Presolana, ITA C Liczone do rankingu
110
34
5.50 XXXVII ZLS w zjazdach Czarna Góra A Liczone do rankingu
111 dsq 0.00 XXVI Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
112
16
4.50 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
113
15
5.00 XII Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
114 13 2.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
115 dsq 0.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
116
22
3.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
117
18
4.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
118
17
4.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
119
25
6.50 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
120
8
9.50 Puchar Misia Stramusia Zakopane B Liczone do rankingu
121
1
10.00 Zawody obozowe Isolaccia C Liczone do rankingu
122
13
11.50 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
123 10 7.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
124 12 6.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 2 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
125 10 7.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
126 10 7.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
127 2 8.50 Zawody obozowe - przedszkole III Zakopane C Liczone do rankingu
128 2 8.50 Zawody obozowe - ferie Isolaccia C Liczone do rankingu