1 |
28 |
6.00 |
XIII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Czorsztyn-Ski |
|
A |
Liczone do rankingu |
2 |
33 |
5.50 |
XXXV Liga MOZN - X edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Czorsztyn-Ski |
|
A |
Liczone do rankingu |
3 |
28 |
6.00 |
XXXV Liga MOZN - IX edycja - KR (gr 1-4); PSL (gr.5-6 11-12) |
Czorsztyn-Ski |
|
A |
Liczone do rankingu |
4 |
40 |
5.50 |
XXXV Liga MOZN - VI edycja - KR (gr 1-4); KL (gr.5-6); SL (gr.11-12) |
Litwinka |
|
A |
Liczone do rankingu |
5 |
41 |
5.50 |
XXXV Liga MOZN - V edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Litwinka |
|
A |
Liczone do rankingu |
6 |
1 |
10.00 |
Zawody obozowe - Isolaccia 2 - GS |
Isolaccia |
|
C |
Liczone do rankingu |
7 |
2 |
16.00 |
42 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS |
Suche |
|
B |
Liczone do rankingu |
8 |
16 |
10.00 |
XXXV Liga MOZN - III edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
9 |
26 |
6.50 |
XXXV Liga MOZN - II edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
10 |
7 |
10.50 |
XXI WARSZAWSKA LIGA NARCIARSKA - I ELIMINACJA - GS |
Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
11 |
2 |
16.00 |
XXI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race |
Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
12 |
42 |
5.50 |
XIII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Kluszkowce |
|
A |
Liczone do rankingu |
13 |
19 |
8.50 |
XXXIV Liga MOZN - X edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
A |
Liczone do rankingu |
14 |
15 |
10.50 |
XI Zawody Dzieci o Puchar PZN - GS |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
15 |
7 |
10.50 |
41 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS |
Suche |
|
B |
Liczone do rankingu |
16 |
6 |
11.50 |
41 Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS |
Jurgów |
|
B |
Liczone do rankingu |
17 |
15 |
10.50 |
XXXIV Liga MOZN - VII edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Litwinka |
|
A |
Liczone do rankingu |
18 |
27 |
6.50 |
XXXIV Liga MOZN - VI edycja - KR (gr 1-4) |
Litwinka |
|
A |
Liczone do rankingu |
19 |
31 |
5.50 |
XXXIV Liga MOZN - IV edycja - KR (gr 1-4); kolanówki (gr.5-6) |
Jurgów |
|
A |
Liczone do rankingu |
20 |
12 |
12.00 |
XXXIV Liga MOZN - II edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
A |
Liczone do rankingu |
21 |
20 |
8.00 |
XXXIV Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
A |
Liczone do rankingu |
22 |
3 |
14.50 |
XX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
23 |
5 |
12.50 |
XX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
24 |
15 |
10.50 |
XXXIII Liga MOZN - IX edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
A |
Liczone do rankingu |
25 |
22 |
7.00 |
XXXIII Liga MOZN - VIII edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6,11-12 slalom równoległy (PSL) |
Kluszkowce |
|
A |
Liczone do rankingu |
26 |
11 |
12.50 |
X Zawody Dzieci o Puchar PZN - GS |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
27 |
21 |
4.00 |
XII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Kluszkowce |
|
B |
Liczone do rankingu |