Malarski Mateusz

Malarski Mateusz

Pomocnik PZN

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2014-05-31
Rocznik
1993
Suma punktów
1078.00
Liczba startów
123
Ranking-miejsce
63
Funkcje
Instruktorzy

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1
8
2.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankingu
2 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
3 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
5 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 14 5.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 6 11.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 5 12.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 21 7.50 38 - OOM junior - dwubój slalomowy Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
13 28 6.00 37 - OOM junior - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
14 39 5.50 36 - OOM junior - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
15 34 5.50 35 - OOM junior - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
16 63 9.00 06 - Zawody FIS - slalom Karlov pod
Pradedem
F Liczone do rankingu
17 62 9.00 05 - Zawody FIS - slalom Karlov pod
Pradedem
F Liczone do rankingu
18 5 12.50 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
19 4 13.50 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
20 3 7.50 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankingu
21 29 6.00 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankingu
22 26 6.50 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
23 16 10.00 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
24 16 10.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
25 3 14.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankingu
26 2 16.00 06 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 2 16.00 07 - WOM -gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 3 7.50 04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant Ramsau C Liczone do rankingu
29 19 8.50 33 - OOM junior młodszy - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
30 10 13.00 32 - OOM junior młodszy - slalom Szczyrk A Liczone do rankingu
31 23 7.00 30 - OOM junior młodszy - supergigant Szczyrk A Liczone do rankingu
32 15 10.50 31 - OOM junior młodszy - superkombinacja Szczyrk A Liczone do rankingu
33 25 6.50 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
34 21 7.50 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankingu
35 dnf 0.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
36 14 11.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
37 dnf 0.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankingu
38 31 5.50 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankingu
39 15 10.50 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
40 9 14.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
41 2 16.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42 4 13.50 10 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43 2 16.00 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
44 4 13.50 09 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45 37 5.50 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
46 37 5.50 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
47 42 5.50 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 Kluszkowce A Liczone do rankingu
48 40 5.50 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 Kluszkowce A Liczone do rankingu
49 9 8.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
50 5 12.50 02 - NPW I eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
51 30 6.00 37 - OOM junior młodszy - superkombinacja Kasprowy A Liczone do rankingu
52 30 6.00 36 - OOM junior młodszy - slalom Kasprowy A Liczone do rankingu
53 35 5.50 35 - OOM junior młodszy - supergigant Kasprowy A Liczone do rankingu
54 22 7.00 34 - OOM junior młodszy - gigant Kasprowy A Liczone do rankingu
55 2 8.50 04 - Zawody obozowe - Tonale - slalom Tonale C Liczone do rankingu
56 3 7.50 03 - Zawody obozowe - Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankingu
57 1 18.00 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankingu
58 3 7.50 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu
59 5 3.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
60 6 11.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
61 3 14.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
62 7 10.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
63 22 7.00 14-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Nosal A Liczone do rankingu
64 15 10.50 13-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Nosal A Liczone do rankingu
65 11 7.00 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
66 13 6.00 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
67 5 12.50 03-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - slalom Bełchatów B Liczone do rankingu
68 6 11.50 01-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant I Bełchatów B Liczone do rankingu
69 7 10.50 02-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant II Bełchatów B Liczone do rankingu
70 35 5.50 12-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
71 32 5.50 11-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
72 2 8.50 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankingu
73 37 5.50 06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Jaworzyna A Liczone do rankingu
74 dnf 0.00 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Słotwiny A Liczone do rankingu
75 29 6.00 04-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
76 39 5.50 03-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
77 32 5.50 02-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
78 29 6.00 01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
79 4 7.00 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankingu
80 7 10.50 B08-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
81 5 12.50 B07-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
82 15 5.00 B06-Próba szybkościowa - Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
83 33 5.50 A46-Puchar Polski 16 - Puchar Dynastara - slalom Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
84 39 5.50 A45-Puchar Polski 15 - Puchar Dynastara - gigant Zakopane - Kasprowy A Liczone do rankingu
85 35 5.50 A44-Puchar Polski 14 - Puchar Rossignola - gigant Krynica A Liczone do rankingu
86 30 6.00 A43-Puchar Polski 13 - Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankingu
87 6 11.50 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
88 9 8.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
89 40 5.50 A40-Puchar Polski 10 - Puchar Babińca - slalom Jakuszyce A Liczone do rankingu
90 35 5.50 A39-Puchar Polski 09 - Puchar Babińca - slalom Jakuszyce A Liczone do rankingu
91 35 5.50 A38-Puchar Polski 08 - Puchar Łysej Góry - gigant Dziwiszów A Liczone do rankingu
92 39 5.50 A37-Puchar Polski 07 - Puchar Łysej Góry - gigant Dziwiszów A Liczone do rankingu
93 3 7.50 C13-Obóz 03 - Tonale - gigant Tonale,
Włochy
C Liczone do rankingu
94 26 6.50 A36-Puchar Polski 06 - Ustrzyki Dolne - gigant Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
95 39 5.50 A34-Puchar Polski 04 - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
96 36 5.50 A33-Puchar Polski 03 - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
97 21 7.50 A32-Puchar Polski 02 - Puchar Blizzarda - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
98 23 7.00 A31-Puchar Polski 01 - Puchar Blizzarda - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
99 3 7.50 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankingu
100 5 12.50 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
101 3 14.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
102 13 11.50 Liga Zakopiańska VI eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
103 5 12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankingu
104 7 10.50 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankingu
105 8 9.50 Finał Family Cup 2004 Niedzica B Liczone do rankingu
106 16 10.00 Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
107 26 6.50 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankingu
108 2 8.50 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankingu
109 13 2.50 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankingu
110 13 11.50 Liga Zakopiańska II eliminacja Zakopane A Liczone do rankingu
111 23 7.00 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
112 4 13.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
113 5 12.50 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
114 3 7.50 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankingu
115 45 5.50 XXVI Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
116 1 18.00 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
117 9 8.50 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
118 12 6.50 Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
119 10 7.50 NPW "DeSki" III eliminacja Zakopane B Liczone do rankingu
120 36 5.50 XXVI Liga Zakopiańska - Finał Kluszkowce A Liczone do rankingu
121 13 6.00 NPW "DeSki" II eliminacja Zakopane B Liczone do rankingu
122 4 7.00 Presolana 2003 Slalom Presolana
Włochy
C Liczone do rankingu
123 1 10.00 Presolana 2003 Presolana Włochy C Liczone do rankingu
124 15 1.50 Religa Cup 2003 Warszawa C Liczone do rankingu
125 13 6.00 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
126 6 6.00 Maso Corto Ijesień 2002 Maso
Corto
C Liczone do rankingu
127 13 6.00 I elim. Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu