Madler Franciszek

Madler Franciszek

Junior młodszy
rocznik-1999
trener-Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2007-10-23
Data wygaśnięcia
2015-05-31
Rocznik
1999
Suma punktów
1103.50
Liczba startów
83
Ranking-miejsce
62
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1
9
14.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
2
6
17.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
3 9 14.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
4 7 16.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
5 9 14.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
6 11 12.50 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
7
2
16.00 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
8
2
16.00 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
9
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
10
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 20 8.00 Puchar Klubu WKN (SL) Suche A Liczone do rankingu
14 16 10.00 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
15 19 8.50 Mistrzostwa TZN - Tauron BachledaSKI (GS) Jurgów A Liczone do rankingu
16 4 7.00 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada C Liczone do rankingu
17 22 7.00 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
18 16 10.00 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
19 27 6.50 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
20 dnf 0.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
21
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
25
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
26
4
13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
27
8
15.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - SL Jurgów A Liczone do rankingu
28 17 9.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - GS Harenda A Liczone do rankingu
29 5 18.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - MMM - Strefa A - SL Harenda A Liczone do rankingu
30
2
16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
31
2
16.00 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
32 9 14.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankingu
33 dnf 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Limanowej - SL Limanowa A Liczone do rankingu
34
2
8.50 Zawody obozowe Sappada C Liczone do rankingu
35
12
12.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankingu
36
3
21.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Słotwin - SL Krynica A Liczone do rankingu
37
10
13.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankingu
38
11
12.50 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar Rytra - GS Rytro A Liczone do rankingu
39 7 16.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team - SL Nosal A Liczone do rankingu
40 dsq 0.00 Młodzieżowy Puchar Polski - Puchar SNA Ski Team -SL Nosal A Liczone do rankingu
41 dns 0.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
42 dns 0.00 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
43 1 10.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
44 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
45 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
47 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 6 11.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 dsq 0.00 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankingu
51 17 9.50 Puchar Polski - Puchar Stacji Żar GS Żar A Liczone do rankingu
52 1 10.00 Zawody obozowe - ferie Lachtal C Liczone do rankingu
53 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankingu
54 9 14.00 Puchar Polski - Puchar Słotwin i KN Gondola, GS Krynica A Liczone do rankingu
55 dsq 0.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57 4 7.00 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
58 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
59 13 6.00 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
60 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
62 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
63 1 18.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
64 23 7.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
65 30 6.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
66 11 7.00 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
67 10 7.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
68 15 10.50 Bachleda Tauron Cup - slalom równoległy Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
69 16 10.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
70 22 7.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
71 18 9.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
72 12 12.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
73 12 12.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankingu
74 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankingu
75 9 8.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
76 6 11.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
77 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78 6 11.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
80 5 18.50 56 - Liga Zakopiańska VI Kluszkowce A Liczone do rankingu
81 5 12.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankingu
82 8 9.50 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankingu
83 5 18.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
84 6 17.00 54 - Liga Zakopiańska IV Jurgów A Liczone do rankingu
85 9 14.00 53 - Liga Zakopiańska III Kotelnica A Liczone do rankingu
86 2 23.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankingu
87 8 15.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
88 5 12.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
89 1 18.00 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankingu
90 7 16.00 56 - Liga Zakopiańska VI Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
91 7 16.00 55 - Liga Zakopiańska V Kluszkowce A Liczone do rankingu
92 3 21.50 54 - Liga Zakopiańska IV Kotelnica A Liczone do rankingu
93 6 17.00 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankingu
94 4 20.00 52 - Liga Zakopiańska II Długa
Polana
A Liczone do rankingu
95 4 20.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu