Lewandowski Maksymilian

Data wygaśnięcia
2022-05-31
Rocznik
2006
Suma punktów
371.50
Liczba startów
27
Ranking-miejsce
185

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 MPP Kasprowy Wierch - SL Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
2 dnf 0.00 MPP Kasprowy Wierch - GS Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
3 dnf 0.00 MPP Szczawnica - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
4 dnf 0.00 MPP Szczawnica - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
5 5 18.50 MPP Ustrzyki - SG Ustrzyki A Liczone do rankingu
6 16 10.00 MPP Ustrzyki - SG Ustrzyki A Liczone do rankingu
7 dnf 0.00 MPP Krynica - GS Krynica A Liczone do rankingu
8 6 17.00 MPP Krynica - GS Krynica A Liczone do rankingu
9 7 16.00 MPP Suche - SL Suche A Liczone do rankingu
10 4 20.00 MPP Suche - SL Suche A Liczone do rankingu
11 1 18.00 XX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 1 18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021 - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 2 16.00 XX Warszawska Liga Narciarska - Finał - GS, Kombi Race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14 9 MPP - Finał - Slalom równoległy Szczawnica Nie liczone do rankingu
15 dnf 0.00 MPP - Finał - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
16 13 11.50 MPP - Finał - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
17 dnf 0.00 MPP - IV edycja - GS Zawoja A Liczone do rankingu
18 7 16.00 MPP - IV edycja - GS Zawoja A Liczone do rankingu
19 dnf 0.00 MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - SG Szczyrk A Liczone do rankingu
20 dnf 0.00 MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - GS Szczyrk A Liczone do rankingu
21 dnf 0.00 MPP - III edycja - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Młodzików - SL Szczyrk A Liczone do rankingu
22 dnf 0.00 XXXIII Liga MOZN - I edycja - GS (gr.7-10) Jurgów B Liczone do rankingu
23 dnf 0.00 MPP - II edycja - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
24 dnf 0.00 MPP - II edycja - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
25 20 8.00 MPP - I edycja - SL Suche A Liczone do rankingu
26 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
27 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - SL CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 11 7.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 6 11.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombinacja CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 2 16.00 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 9 8.50 XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
32 2 16.00 XXXII Liga MOZN - XI edycja SL (gr.7-10) Suche B Liczone do rankingu
33 10 7.50 XXXII Liga MOZN - X edycja GS (gr.7-10) Suche B Liczone do rankingu
34 6 17.00 MPP -TZN - SL Zawoja A Liczone do rankingu
35 15 10.50 MPP -TZN - GS Zawoja A Liczone do rankingu
36 5 6.50 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
37 dnf 0.00 MPP -Head Cup - SL Szczawnica A Liczone do rankingu
38 12 12.00 MPP -Head Cup - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
39 14 11.00 MPP - Puchar WKN GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
40 8 15.00 MPP - Puchar Gondoli Krynica GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
41 dnf 0.00 MPP - Kluszkowce SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
42 7 16.00 MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
43 dnf 0.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
44 4 20.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu