Kuhnke Maksymilian

Data wstąpienia
2006-10-31
Data wygaśnięcia
2013-05-31
Rocznik
1996
Suma punktów
759.50
Liczba startów
79
Ranking-miejsce
93

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 8 9.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
2 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
3 7 10.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
4 75 9.00 Zawody FIS - Slalom Szczyrbskie Pleso F Liczone do rankingu
5 dnf 0.00 Zawody FIS - Slalom Białka Tatrzańska F Liczone do rankingu
6 57 9.00 Zawody FIS - Slalom Białka Tatrzańska F Liczone do rankingu
7 45 9.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankingu
8 31 9.00 Zawody FIS - slalom Limanowa F Liczone do rankingu
9 3 7.50 Zawody obozowe - ferie Lachtal C Liczone do rankingu
10 8 9.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 11 7.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
14 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
15 10 7.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
16 84 9.00 Zawody FIS - super gigant Val d Isere F Liczone do rankingu
17 59 9.00 Zawody FIS - slalom Val d Isere F Liczone do rankingu
18 dnf 0.00 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
19 19 8.50 Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
20 4 13.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
21 3 14.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
22 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
23 17 9.50 Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
24 6 17.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
25 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
26 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - slalom Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
27 20 8.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy- gigant II Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
28 dnf 0.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - dwubój slalomowy Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
29 22 7.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - junior młodszy - gigant I Zakopane, Harenda A Liczone do rankingu
30 10 13.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
31 14 11.00 Puchar Polski - Puchar Czarnej Góry - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
32 29 6.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
33 14 11.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
34 14 11.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankingu
35 19 8.50 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankingu
36 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom karwingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
37 7 10.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39 31 5.50 13 - Puchar Polski - Mistrz.WOZN -gigant Białka A Liczone do rankingu
40 14 11.00 12 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Harenda A Liczone do rankingu
41 31 5.50 11 - Puchar Polski - Mistrz.TZN -gigant Jurgów A Liczone do rankingu
42 3 14.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankingu
43 3 14.50 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankingu
44 23 7.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankingu
45 18 9.00 09 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -slalom Krynica A Liczone do rankingu
46 33 5.50 33 - OOM junior młodszy -supergigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
47 23 7.00 34 - OOM junior młodszy - superkombinacja Czarna Góra A Liczone do rankingu
48 15 10.50 32 - OOM junior młodszy - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
49 37 5.50 31 - OOM junior młodszy - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
50 30 6.00 08 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Białka A Liczone do rankingu
51 18 9.00 07 - Puchar Polski - Puchar Elana -slalom Białka A Liczone do rankingu
52 35 5.50 06 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - gigant Limanowa A Liczone do rankingu
53 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
54 16 10.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankingu
55 20 8.00 02 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki A Liczone do rankingu
56 16 10.00 01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
57 1 10.00 01 - zawody obozowe - slalom Stubai C Liczone do rankingu
58 10 7.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
59 4 13.50 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
60 4 13.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
61 11 12.50 16 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
62 dnf 0.00 15 - Puchar Polski - Mistrzostwa WOZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
63 dnf 0.00 13 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - superkomb Harenda A Liczone do rankingu
64 16 10.00 14 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN -gigant Harenda A Liczone do rankingu
65 18 9.00 12 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
66 10 13.00 11 - Puchar Polski - Puchar Elana -gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
67 8 15.00 10 - Puchar Polski - Puchar Gondoli -gigant Krynica A Liczone do rankingu
68 2 8.50 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankingu
69 dnf 0.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankingu
70 12 12.00 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankingu
71 11 12.50 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankingu
72 35 5.50 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
73 14 11.00 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
74 16 10.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
75 10 7.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankingu
76 dnf 0.00 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
77 7 10.50 08 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
78 4 13.50 07 - WOM -gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79 18 9.00 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankingu
80 43 5.50 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
81 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
82 23 7.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankingu
83 dnf 0.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankingu
84 25 6.50 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
85 27 6.50 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
86 5 12.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
87 5 12.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
88 8 9.50 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
89 13 6.00 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
90 26 6.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
91 14 5.50 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankingu
92 7 2.50 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
93 6 6.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu