Kobielska Marta

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2009-05-31
Rocznik
1991
Suma punktów
1144.50
Liczba startów
90
Ranking-miejsce
57

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 4 13.50 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
2 4 13.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
3 1 18.00 04 - NPW IV eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
4 1 18.00 03 - NPW III eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
5 1 18.00 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankingu
6 2 16.00 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
7 1 18.00 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
8 5 12.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
9 1 18.00 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
10 2 16.00 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
11 2 16.00 02 - NPW I eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
12 10 13.00 33 - OOM junior - superkombinacja Kasprowy A Liczone do rankingu
13 7 16.00 32 - OOM junior - slalom Kasprowy A Liczone do rankingu
14 14 11.00 31 - OOM junior - gigant Kasprowy A Liczone do rankingu
15 19 8.50 30 - OOM junior - gigant Kasprowy A Liczone do rankingu
16 3 3.50 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
17 3 14.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
18 3 14.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
19 3 14.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
20 14 11.00 18-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankingu
21 12 12.00 17-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankingu
22 5 18.50 14-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Nosal A Liczone do rankingu
23 9 14.00 13-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Nosal A Liczone do rankingu
24 2 16.00 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
25 3 14.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
26 12 12.00 33-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - slalom Czarna Góra A Liczone do rankingu
27 dnf 0.00 31-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
28 8 15.00 30-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant Czarna Góra A Liczone do rankingu
29 1 18.00 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankingu
30 3 21.50 12-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
31 12 12.00 11-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
32 26 10.50 02-Zawody FIS Ricky - gigant Ricky F Liczone do rankingu
33 dnf 0.00 01-Zawody FIS Ricky - slalom Ricky F Liczone do rankingu
34 3 7.50 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankingu
35 8 15.00 10-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom Bystre A Liczone do rankingu
36 7 16.00 09-Puchar Polski - Mistrzostwa ROZN - slalom Bystre A Liczone do rankingu
37 11 12.50 08-Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
38 15 10.50 06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Jaworzyna A Liczone do rankingu
39 11 12.50 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Słotwiny A Liczone do rankingu
40 6 17.00 04-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
41 9 14.00 03-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
42 dnf 0.00 02-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
43 16 10.00 01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
44 3 7.50 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankingu
45 3 14.50 B08-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
46 4 13.50 B07-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47 7 10.50 B06-Próba szybkościowa - Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
48 dnf 0.00 A46-Puchar Polski 16 - Puchar Dynastara - slalom Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
49 15 10.50 A45-Puchar Polski 15 - Puchar Dynastara - gigant Zakopane - Kasprowy A Liczone do rankingu
50 12 12.00 A44-Puchar Polski 14 - Puchar Rossignola - gigant Krynica A Liczone do rankingu
51 dnf 0.00 A43-Puchar Polski 13 - Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankingu
52 1 18.00 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
53 3 14.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
54 18 9.00 A40-Puchar Polski 10 - Puchar Babińca - slalom Jakuszyce A Liczone do rankingu
55 16 10.00 A39-Puchar Polski 09 - Puchar Babińca - slalom Jakuszyce A Liczone do rankingu
56 16 10.00 A38-Puchar Polski 08 - Puchar Łysej Góry - gigant Dziwiszów A Liczone do rankingu
57 15 10.50 A37-Puchar Polski 07 - Puchar Łysej Góry - gigant Dziwiszów A Liczone do rankingu
58 15 10.50 A12-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
59 18 9.00 A15-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - kombinacja Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
60 20 8.00 A14-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - slalom do komb Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
61 18 9.00 A13-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant do komb Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
62 17 9.50 A11-Ogóln Olimp Młodz - junior mł - gigant Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
63 1 18.00 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
64 2 16.00 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankingu
65 6 17.00 A36-Puchar Polski 06 - Ustrzyki Dolne - gigant Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
66 17 9.50 A35-Puchar Polski 05 - Ustrzyki Dolne - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
67 12 12.00 A34-Puchar Polski 04 - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
68 8 15.00 A33-Puchar Polski 03 - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
69 dnf 0.00 A32-Puchar Polski 02 - Puchar Blizzarda - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
70 dnf 0.00 A31-Puchar Polski 01 - Puchar Blizzarda - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
71 3 14.50 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
72 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankingu
73 4 13.50 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankingu
74 3 14.50 II NPW Zakopane B Liczone do rankingu
75 5 12.50 I NPW Zakopane B Liczone do rankingu
76 11 12.50 Mistrzostwa Śląska Szczyrk A Liczone do rankingu
77 4 7.00 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankingu
78 10 13.00 Puchar Łysej Góry II dzień Dziwiszów A Liczone do rankingu
79 13 11.50 Puchar Łysej Góry Dziwiszów A Liczone do rankingu
80 4 20.00 Kryterium Pierwszego Śniegu Kluszkowce A Liczone do rankingu
81 5 12.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
82 5 12.50 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
83 6 6.00 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankingu
84 5 12.50 Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
85 2 16.00 NPW "DeSki" III eliminacja Zakopane B Liczone do rankingu
86 22 7.00 Puchar Polski WOZN II Kotelnica A Liczone do rankingu
87 23 7.00 Puchar Polski WOZN Zakopane A Liczone do rankingu
88 3 14.50 NPW "DeSki" II eliminacja Zakopane B Liczone do rankingu
89 10 7.50 NPW "DeSki" I eliminacja Zakopane B Liczone do rankingu
90 15 10.50 Puchar burmistrza Krynicy II Krynica A Liczone do rankingu
91 1 10.00 Tonale - obóz Tonale, Włochy C Liczone do rankingu
92 1 10.00 Tonale 2003 Tonale Włochy C Liczone do rankingu
93 30 6.00 Mistrzostwa TZN Zakopane A Liczone do rankingu
94 20 8.00 Mistrzostwa TOZN II A Liczone do rankingu
95 2 8.50 Krompachy 2003 Słowacja C Liczone do rankingu
96 8 9.50 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
97 3 14.50 I elim. Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu