Karnkowski Jan

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2009-05-31
Rocznik
1992
Suma punktów
689.50
Liczba startów
63
Ranking-miejsce
106

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 8 9.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
2 9 8.50 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
3 5 12.50 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
4 5 12.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
5 3 14.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
6 2 16.00 10 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
7 3 14.50 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 1 18.00 09 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 1 10.00 04 - Zawody obozowe - Tonale - slalom Tonale C Liczone do rankingu
10 1 10.00 03 - Zawody obozowe - Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankingu
11 2 8.50 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu
12 7 10.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
13 2 16.00 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
14 5 12.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
15 5 12.50 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
16 5 12.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
17 1 10.00 05-Obóz Capriana - gigant Capriana C Liczone do rankingu
18 2 8.50 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankingu
19 3 14.50 B07-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 6 11.50 B06-Próba szybkościowa - Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
21 16 10.00 A46-Puchar Polski 16 - Puchar Dynastara - slalom Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
22 17 9.50 A45-Puchar Polski 15 - Puchar Dynastara - gigant Zakopane - Kasprowy A Liczone do rankingu
23 12 12.00 A44-Puchar Polski 14 - Puchar Rossignola - gigant Krynica A Liczone do rankingu
24 16 10.00 A43-Puchar Polski 13 - Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankingu
25 3 14.50 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
26 5 12.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
27 36 5.50 A42-Puchar Polski 12 - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
28 16 10.00 A41-Puchar Polski 11 - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
29 1 10.00 C13-Obóz 03 - Tonale - gigant Tonale,
Włochy
C Liczone do rankingu
30 dnf 0.00 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
31 6 11.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankingu
32 2 16.00 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
33 19 8.50 A34-Puchar Polski 04 - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
34 17 9.50 A33-Puchar Polski 03 - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
35 6 11.50 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
36 4 13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankingu
37 12 6.50 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankingu
38 9 8.50 I NPW Zakopane B Liczone do rankingu
39 31 5.50 Mistrzostwa Śląska Szczyrk A Liczone do rankingu
40 3 7.50 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankingu
41 3 7.50 Family CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankingu
42 40 5.50 Puchar Gondoli II dzień Krynica
Zdrój
A Liczone do rankingu
43 37 5.50 Puchar Gondoli Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
44 19 8.50 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
45 22 7.00 Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski Zakopane A Liczone do rankingu
46 8 9.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
47 11 7.00 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
48 1 10.00 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankingu
49 15 10.50 XXVI Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
50 7 10.50 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
51 2 16.00 Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
52 3 14.50 NPW "DeSki" III eliminacja Zakopane B Liczone do rankingu
53 15 10.50 XXVI Liga Zakopiańska - Finał Kluszkowce A Liczone do rankingu
54 4 13.50 NPW "DeSki" II eliminacja Zakopane B Liczone do rankingu
55 2 16.00 Family Cup 2003 Warszawa B Liczone do rankingu
56 1 10.00 Tonale - obóz Tonale, Włochy C Liczone do rankingu
57 1 10.00 Tonale 2003 Tonale Włochy C Liczone do rankingu
58 2 8.50 Religa Cup 2003 Warszawa C Liczone do rankingu
59 10 13.00 XXVI Liga Zakopiańska - II eliminacja Kotelnica Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
60 7 16.00 XXVI Liga Zakopiańska - I eliminacja Nowy
Targ
A Liczone do rankingu
61 16 10.00 Puchar Gondoli Krynica A Liczone do rankingu
62 1 10.00 Krompachy 2003 Słowacja C Liczone do rankingu
63 3 14.50 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
64 1 10.00 Maso Corto Ijesień 2002 Maso
Corto
C Liczone do rankingu