Iwaszkiewicz Maja

Pomocnik Instruktora PZN

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2014-05-31
Rocznik
1994
Suma punktów
948.00
Liczba startów
110
Ranking-miejsce
76
Funkcje
Instruktorzy

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1
4
3.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankingu
2
5
12.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
3 52 9.00 06 - Zawody FIS - slalom Karlov pod
Pradedem
F Liczone do rankingu
4 46 9.00 05 - Zawody FIS - slalom Karlov pod
Pradedem
F Liczone do rankingu
5 29 9.50 02 - Zawody FIS - slalom Spindlerovy
Mlyn
F Liczone do rankingu
6 25 11.00 01 - Zawody FIS - slalom Spnidlerovy
Mlyn
F Liczone do rankingu
7 3 14.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
8 6 11.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 4 13.50 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 3 14.50 04 - WOM - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 26 6.50 34 - OOM junior młodszy - slalom Ustrzyki A Liczone do rankingu
12 23 7.00 33 - OOM junior młodszy - gigant Ustrzyki A Liczone do rankingu
13 31 5.50 31 - OOM junior młodszy - supergigant Ustrzyki A Liczone do rankingu
14 31 5.50 32 - OOM junior młodszy - superkombinacja Ustrzyki A Liczone do rankingu
15 7 5.50 02 - Zawody obozowe - Falcade Falcade C Liczone do rankingu
16 21 7.50 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankingu
17 30 6.00 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankingu
18 25 6.50 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankingu
19 24 7.00 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankingu
20 26 6.50 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankingu
21 8 9.50 04 - NPW IV eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
22 7 10.50 03 - NPW III eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
23 24 7.00 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankingu
24 24 7.00 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
25 25 6.50 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
26 16 10.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
27 10 7.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankingu
28 26 6.50 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
29 4 13.50 09 - WOM - sl.carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
30 4 13.50 07 - WOM -gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
31 7 5.50 04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant Ramsau C Liczone do rankingu
32 28 6.00 33 - OOM junior młodszy - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
33 19 8.50 32 - OOM junior młodszy - slalom Szczyrk A Liczone do rankingu
34 24 7.00 30 - OOM junior młodszy - supergigant Szczyrk A Liczone do rankingu
35 19 8.50 31 - OOM junior młodszy - superkombinacja Szczyrk A Liczone do rankingu
36 8 9.50 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankingu
37 7 10.50 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
38 20 8.00 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
39 21 7.50 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankingu
40 dnf 0.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
41 24 7.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
42 32 5.50 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankingu
43 dnf 0.00 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankingu
44 22 7.00 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
45 17 9.50 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
46 5 12.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
47 8 9.50 10 - WOM - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
48 5 12.50 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 10 7.50 09 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 15 10.50 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
51 21 7.50 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
52 25 6.50 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 Kluszkowce A Liczone do rankingu
53 25 6.50 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 Kluszkowce A Liczone do rankingu
54 14 11.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
55 18 4.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
56 13 11.50 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
57 9 14.00 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
58 3 7.50 04 - Zawody obozowe - Tonale - slalom Tonale C Liczone do rankingu
59 4 7.00 03 - Zawody obozowe - Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankingu
60 4 13.50 21-Family Cup 2006 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
61 13 6.00 02-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant II Bełchatów B Liczone do rankingu
62 11 7.00 03-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - slalom Bełchatów B Liczone do rankingu
63 12 6.50 01-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant I Bełchatów B Liczone do rankingu
64 6 6.00 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankingu
65 25 6.50 06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Jaworzyna A Liczone do rankingu
66 25 6.50 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Słotwiny A Liczone do rankingu
67 19 8.50 01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
68 11 3.50 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankingu
69 9 8.50 B13-Warszawska Liga Szkolna - III - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70 7 10.50 B04-NPW - IV - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
71 9 8.50 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
72 11 7.00 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
73 21 7.50 A56-Liga Zakopiańska VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
74 10 13.00 A62-Puchar Diabełka - Mistrz.Polski - gigant Krynica A Liczone do rankingu
75 22 7.00 A55-Liga Zakopiańska V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
76 5 6.50 C01-Religa Cup - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankingu
77 9 4.50 C13-Obóz 03 - Tonale - gigant Tonale,
Włochy
C Liczone do rankingu
78 14 11.00 A53-Liga Zakopiańska - III - gigant Zakopane A Liczone do rankingu
79 5 12.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
80 5 12.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankingu
81 12 12.00 A52-Liga Zakopiańska - II - gigant Nowy
Targ
A Liczone do rankingu
82 5 12.50 B21-Family Cup 2005 - Mazowsze - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
83 8 15.00 A51-Liga Zakopiańska - I - gigant Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
84 6 6.00 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankingu
85 9 8.50 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
86 6 11.50 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
87 21 7.50 Liga Zakopiańska VI eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
88 18 9.00 Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
89 10 7.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankingu
90 8 9.50 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankingu
91 9 8.50 II NPW Zakopane B Liczone do rankingu
92 6 11.50 I NPW Zakopane B Liczone do rankingu
93 26 6.50 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankingu
94 11 3.50 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankingu
95 9 4.50 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankingu
96 34 5.50 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
97 16 4.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
98 12 6.50 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
99 6 6.00 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankingu
100 13 11.50 XXVI Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
101 8 9.50 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
102 14 5.50 Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
103 13 6.00 NPW "DeSki" III eliminacja Zakopane B Liczone do rankingu
104 9 14.00 XXVI Liga Zakopiańska - Finał Kluszkowce A Liczone do rankingu
105 12 6.50 NPW "DeSki" II eliminacja Zakopane B Liczone do rankingu
106 11 12.50 XXVI Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
107 10 13.00 Koziołek Matołek 2003 Zakopane A Liczone do rankingu
108 3 7.50 Presolana 2003 Slalom Presolana
Włochy
C Liczone do rankingu
109 3 7.50 Presolana 2003 Presolana Włochy C Liczone do rankingu
110 10 13.00 XXVI Liga Zakopiańska - III eliminacja Kaniówka A Liczone do rankingu
111 9 14.00 XXVI Liga Zakopiańska - II eliminacja Kotelnica Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
112 4 7.00 Maso Corto Ijesień 2002 Maso
Corto
C Liczone do rankingu