Blauth Katarzyna

Blauth Katarzyna

Instruktor Rekreacji specjalizacja narciarstwo alpejskie

Data wstąpienia
2002-09-01
Data wygaśnięcia
2019-05-31
Rocznik
1993
Suma punktów
1897.50
Liczba startów
161
Ranking-miejsce
22
Funkcje
Instruktorzy

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 3 14.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
2 dsq 0.00 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
3 1 18.00 NPM IV eliminacja Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
4 1 18.00 NPM III eliminacja Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
5
2
16.00 NPM II eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
6
2
16.00 NPM I eliminacja Jurgów B Liczone do rankingu
7
4
13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Suche B Liczone do rankingu
8
5
3.00 Mistrzostwa Mazowsza w slalomach bieganych Szczęśliwice D Liczone do rankingu
9
4
13.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
10
3
14.50 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
11 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 4 13.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
13 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
14 4 13.50 NPM - III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
15 5 12.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
16 1 18.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
17 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
18 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 dnf 0.00 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
20 4 13.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22 4 13.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
23 2 16.00 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
24 1 18.00 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
25 1 18.00 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
26 3 14.50 12 - NPM - Eliminacja IV Białka B Liczone do rankingu
27 2 16.00 11 - NPM - Eliminacja III Jurgów B Liczone do rankingu
28 22 7.00 38 - OOM junior - dwubój slalomowy Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
29 23 7.00 37 - OOM junior - slalom Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
30 15 10.50 36 - OOM junior - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
31 14 11.00 35 - OOM junior - gigant Czarna
Góra
A Liczone do rankingu
32 1 18.00 10 - NPM - Eliminacja II Krynica B Liczone do rankingu
33 1 18.00 09 - NPM - Eliminacja I Krynica B Liczone do rankingu
34 3 14.50 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
35 dnf 0.00 01 - zawody obozowe - slalom Stubai C Liczone do rankingu
36 1 18.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
37 1 18.00 06 - WOM - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
38 2 16.00 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39 1 18.00 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
40 3 14.50 04 - NPM IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
41 3 14.50 03 - NPM III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
42 dnf 0.00 38 - OOM junior - superkombinacja Ustrzyki A Liczone do rankingu
43 dnf 0.00 37 - OOM junior - slalom Ustrzyki A Liczone do rankingu
44 15 10.50 36 - OOM junior - gigant Ustrzyki A Liczone do rankingu
45 14 11.00 35 - OOM junior - supergigant ustrzyki A Liczone do rankingu
46 3 14.50 02 - NPM II eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
47 1 18.00 01 - NPM I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
48 3 14.50 04 - NPW IV eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
49 4 13.50 03 - NPW III eliminacja-gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
50 11 12.50 13 - Puchar Polski - Puchar WOZN - slalom Kotelnica A Liczone do rankingu
51 11 12.50 12 - Puchar Polski - Puchar WOZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
52 9 14.00 11 - Puchar Polski - Puchar TZN - gigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
53 7 16.00 10 - Puchar Polski - Puchar TZN - supergigant Kasprowy Wierch A Liczone do rankingu
54 5 12.50 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankingu
55 13 11.50 09 - Puchar Polski - Puchar Elana - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
56 1 18.00 09 - WOM - sl.carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
57 1 18.00 07 - WOM -gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
58 1 10.00 04 - Zawody obozowe - Ramsau - gigant Ramsau C Liczone do rankingu
59 9 14.00 33 - OOM junior młodszy - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
60 6 17.00 32 - OOM junior młodszy - slalom Szczyrk A Liczone do rankingu
61 9 14.00 30 - OOM junior młodszy - supergigant Szczyrk A Liczone do rankingu
62 8 15.00 31 - OOM junior młodszy - superkombinacja Szczyrk A Liczone do rankingu
63 2 16.00 02 - NPW II eliminacja-gigant Palenica B Liczone do rankingu
64 13 6.00 01 - NPW I eliminacja - gigant Palenica B Liczone do rankingu
65 7 16.00 08 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
66 dnf 0.00 07 - Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Krynica A Liczone do rankingu
67 14 11.00 06 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
68 dnf 0.00 05 - Puchar Polski - Puchar TZN - slalom Jurgów A Liczone do rankingu
69 10 13.00 04 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankingu
70 13 11.50 03 - Puchar Polski - Mistrz. Małopolski - slalom Harenda A Liczone do rankingu
71 10 13.00 02 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
72 10 13.00 01 - Puchar Polski - 100 lecie SNPTT - gigant Harenda A Liczone do rankingu
73 4 13.50 09 - WOM -slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
74 dnf 0.00 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
75 dnf 0.00 08 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
76 6 11.50 05 - NPW - IV eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
77 5 12.50 06 - Puchar Rodzinny - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
78 5 12.50 04 - NPW - III eliminacja - gigant Kasprowy
Wierch
B Liczone do rankingu
79 21 7.50 08 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
80 dnf 0.00 07 - Puchar Polski - Kluszkowce - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
81 24 7.00 05 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant1 Kluszkowce A Liczone do rankingu
82 18 9.00 06 - Puchar Polski - Kluszkowce - gigant2 Kluszkowce A Liczone do rankingu
83 10 7.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
84 7 10.50 02 - NPW I eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
85 dnf 0.00 37 - OOM junior młodszy - superkombinacja Kasprowy A Liczone do rankingu
86 dnf 0.00 36 - OOM junior młodszy - slalom Kasprowy A Liczone do rankingu
87 21 7.50 35 - OOM junior młodszy - supergigant Kasprowy A Liczone do rankingu
88 21 7.50 34 - OOM junior młodszy - gigant Kasprowy A Liczone do rankingu
89 1 10.00 04 - Zawody obozowe - Tonale - slalom Tonale C Liczone do rankingu
90 1 10.00 03 - Zawody obozowe - Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankingu
91 5 3.00 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
92 7 2.50 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
93 14 5.50 07-NPW - IV - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
94 7 10.50 08-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
95 10 7.50 06-NPW - III - gigant Białka-
Kotelnica
B Liczone do rankingu
96 17 9.50 18-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankingu
97 18 9.00 17-Mistrzostwa WOZN - gigant Krynica A Liczone do rankingu
98 15 10.50 14-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Nosal A Liczone do rankingu
99 8 15.00 13-Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Nosal A Liczone do rankingu
100 5 12.50 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
101 5 12.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
102 6 11.50 02-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant II Bełchatów B Liczone do rankingu
103 8 9.50 03-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - slalom Bełchatów B Liczone do rankingu
104 dnf 0.00 01-Międzywojew. Mistrzostwa Młodzików - gigant I Bełchatów B Liczone do rankingu
105 14 11.00 12-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
106 18 9.00 11-Puchar Polski - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
107 11 12.50 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankingu
108 2 8.50 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankingu
109 15 10.50 06-Puchar Polski - Puchar Gondoli - gigant Jaworzyna A Liczone do rankingu
110 13 11.50 05-Puchar Polski - Puchar Gondoli - slalom Słotwiny A Liczone do rankingu
111 14 11.00 04-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
112 20 8.00 03-Puchar Polski - Puchar KN Gondola -gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
113 10 13.00 02-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
114 dnf 0.00 01-Puchar Polski - Mistrzostwa Małopolski - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
115 2 8.50 01-Obóz Maso Corto I - gigant Maso
Corto
C Liczone do rankingu
116 4 13.50 B08-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
117 dnf 0.00 B07-Międzywojewódzkie Mistrzostwa - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
118 14 5.50 B06-Próba szybkościowa - Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
119 18 9.00 A46-Puchar Polski 16 - Puchar Dynastara - slalom Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
120 21 7.50 A45-Puchar Polski 15 - Puchar Dynastara - gigant Zakopane - Kasprowy A Liczone do rankingu
121 22 7.00 A44-Puchar Polski 14 - Puchar Rossignola - gigant Krynica A Liczone do rankingu
122 16 10.00 A43-Puchar Polski 13 - Puchar Rossignola - slalom Krynica A Liczone do rankingu
123 2 16.00 B05-Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny- gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
124 4 13.50 B03-NPW - III - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
125 12 12.00 A42-Puchar Polski 12 - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
126 13 11.50 A41-Puchar Polski 11 - Puchar Śląska - gigant Szczyrk A Liczone do rankingu
127 18 9.00 A40-Puchar Polski 10 - Puchar Babińca - slalom Jakuszyce A Liczone do rankingu
128 21 7.50 A39-Puchar Polski 09 - Puchar Babińca - slalom Jakuszyce A Liczone do rankingu
129 23 7.00 A38-Puchar Polski 08 - Puchar Łysej Góry - gigant Dziwiszów A Liczone do rankingu
130 18 9.00 A37-Puchar Polski 07 - Puchar Łysej Góry - gigant Dziwiszów A Liczone do rankingu
131 2 8.50 C13-Obóz 03 - Tonale - gigant Tonale,
Włochy
C Liczone do rankingu
132 5 12.50 B02-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
133 9 8.50 B01-NPW - I - gigant Zakopane B Liczone do rankingu
134 17 9.50 A36-Puchar Polski 06 - Ustrzyki Dolne - gigant Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
135 7 16.00 A35-Puchar Polski 05 - Ustrzyki Dolne - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
136 27 6.50 A34-Puchar Polski 04 - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
137 28 6.00 A33-Puchar Polski 03 - Puchar Gondoli - gigant Krynica A Liczone do rankingu
138 13 11.50 A32-Puchar Polski 02 - Puchar Blizzarda - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
139 10 13.00 A31-Puchar Polski 01 - Puchar Blizzarda - slalom Kluszkowce A Liczone do rankingu
140 6 6.00 C11-Obóz 01 - Maso Corto - gigant Warszawa C Liczone do rankingu
141 2 16.00 B12-Warszawska Liga Szkolna - II - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
142 2 16.00 B11-Warszawska Liga Szkolna - I - gigant Warszawa B Liczone do rankingu
143 10 13.00 Liga Zakopiańska VI eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
144 9 14.00 Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
145 6 11.50 Otwarte Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kluszkowce B Liczone do rankingu
146 3 14.50 III NPW Zakopane Harenda B Liczone do rankingu
147 9 8.50 Finał Family Cup 2004 Niedzica B Liczone do rankingu
148 2 16.00 II NPW Zakopane B Liczone do rankingu
149 2 16.00 I NPW Zakopane B Liczone do rankingu
150 9 14.00 Liga Zakopiańska - III eliminacja Długa
Polana
A Liczone do rankingu
151 8 5.00 Presolana Presolana Włochy C Liczone do rankingu
152 5 6.50 Religa CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankingu
153 4 7.00 Family CUP 2004 Warszawa C Liczone do rankingu
154 11 12.50 Liga Zakopiańska II eliminacja Zakopane A Liczone do rankingu
155 5 18.50 Liga Zakopiańska - I eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
156 5 12.50 III elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
157 6 11.50 II elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
158 4 7.00 Maso Corto obóz Maso Corto C Liczone do rankingu
159 21 7.50 XXVI Liga Zakopiańska IV eliminacja Białka
Tatrzańska
A Liczone do rankingu
160 5 12.50 I elim Warszawskiej Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
161 4 13.50 III eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
162 3 7.50 Maso Corto maj Maso Corto C Liczone do rankingu
163 5 12.50 Mistrzostwa Warszawy i Puchar Rodzinny Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
164 6 11.50 NPW "DeSki" III eliminacja Zakopane B Liczone do rankingu
165 16 10.00 XXVI Liga Zakopiańska - Finał Kluszkowce A Liczone do rankingu
166 2 16.00 NPW "DeSki" II eliminacja Zakopane B Liczone do rankingu
167 16 10.00 XXVI Liga Zakopiańska V eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
168 5 12.50 Family Cup 2003 Warszawa B Liczone do rankingu
169 3 7.50 Presolana 2003 Slalom Presolana
Włochy
C Liczone do rankingu
170 3 7.50 Presolana 2003 Presolana Włochy C Liczone do rankingu
171 17 9.50 XXVI Liga Zakopiańska - III eliminacja Kaniówka A Liczone do rankingu
172 17 9.50 XXVI Liga Zakopiańska - II eliminacja Kotelnica Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
173 19 8.50 XXVI Liga Zakopiańska - I eliminacja Nowy
Targ
A Liczone do rankingu
174 4 7.00 Krompachy 2003 Słowacja C Liczone do rankingu
175 10 7.50 II eliminacja Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu
176 4 7.00 Maso Corto Ijesień 2002 Maso
Corto
C Liczone do rankingu
177 5 12.50 I elim. Ligi Szkolnej Warszawa B Liczone do rankingu