Hołówka Urszula

Data wstąpienia
2016-08-30
Data wygaśnięcia
2021-05-31
Rocznik
2005
Suma punktów
931.50
Liczba startów
75
Ranking-miejsce
85

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 dnf 0.00 MPP - IV edycja - GS Zawoja A Liczone do rankingu
2 17 9.50 MPP - II edycja - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
3 18 9.00 MPP - II edycja - GS Szczawnica A Liczone do rankingu
4 22 7.00 MPP -TZN - SL Zawoja A Liczone do rankingu
5 26 6.50 MPP -TZN - GS Zawoja A Liczone do rankingu
6 6 6.00 Zawody obozowe - GS Innerkrems C Liczone do rankingu
7 27 6.50 MPP - Kluszkowce SL Kluszkowce A Liczone do rankingu
8 27 6.50 MPP Krynica - Zdrój 2020 PUCHAR KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
9 28 6.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
10 24 7.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
11 12 12.00 MPP Finał GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
12 17 9.50 MPP Finał SL Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
13 29 6.00 MPP Puchar Tatra S Gate GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
14 20 8.00 MPP Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra A Liczone do rankingu
15 14 11.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
16 dnf 0.00 MPP WKN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
17 15 10.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików SL Szczawnica A Liczone do rankingu
18 14 11.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Juniora B / Mistrzostwa Polski młodzików GS Szczawnica A Liczone do rankingu
19 16 10.00 MPP Mistrzostwa TZN SL Szczawnica A Liczone do rankingu
20 15 10.50 MPP Mistrzostwa TZN GS Szczawnica A Liczone do rankingu
21 18 9.00 MPP Head Cup SL Rytro A Liczone do rankingu
22 26 6.50 MPP Head Cup GS Rytro A Liczone do rankingu
23 17 9.50 MPP - Puchar Słotwiny GS Słotwiny A Liczone do rankingu
24 18 9.00 MPP - Puchar KN Gondola Krynica GS Krynica - Zdrój A Liczone do rankingu
25 18 9.00 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
26 13 11.50 MPP - Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
27 3 14.50 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - Kombi Race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
28 1 18.00 XVII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS Szczęśliwice B Liczone do rankingu
29 29 6.00 MPP - Kotelnica Białczańska GS Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
30 dnf 0.00 MPP - Kotelnica Białczańska SL Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
31 6 17.00 Próba Szybkości o Puchar Holmenkola 2018 Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
32 24 7.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
33 24 7.00 MPP - HEAD CUP - SL Suche A Liczone do rankingu
34 20 8.00 Mistrzostwa Polski Juniora C GS Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
35 20 8.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SG Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
36 24 7.00 Mistrzostwa Polski Juniora C SC Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
37 23 7.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
38 18 9.00 MPP - Zawoja GS Zawoja - Mosorny Groń A Liczone do rankingu
39 5 12.50 Narciarski Puchar Mazowsza III eliminacja GS Zawoja - Mosorny Groń B Liczone do rankingu
40 dsq 0.00 XXX Liga MOZN - VI eliminacja SL Suche A Liczone do rankingu
41 20 8.00 XXX Liga MOZN - V eliminacja GS Suche A Liczone do rankingu
42 23 7.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
43 dnf 0.00 MPP - Puchar Czarnej Góry GS Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
44 10 7.50 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
45 dnf 0.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja GS Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
46 17 9.50 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
47 dnf 0.00 MPP - V Puchar Stacji Narciarskiej Suche SL Suche A Liczone do rankingu
48 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
49 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 3 14.50 XVI Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52 dnf 0.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
53 2 16.00 XVI Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom carvingowy CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
54 1 18.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - KR CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55 2 16.00 XVI Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
56 7 16.00 XXIX Liga MOZN - X eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
57 6 17.00 XXIX Liga MOZN - IX eliminacja (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
58 3 21.50 XL liga zakopiańska - V eliminacja Suche A Liczone do rankingu
59 11 12.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Suche A Liczone do rankingu
60 6 17.00 XXIX Liga MOZN - VIII eliminacja Suche A Liczone do rankingu
61 14 11.00 XL liga zakopiańska - IV eliminacja Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
62 8 15.00 XXIX Liga MOZN - VII eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
63 4 20.00 VI Ogólnopolskie Zawody Dzieci o Puchar PZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
64 6 17.00 XXIX Liga MOZN - VI eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
65 7 16.00 XXIX Liga MOZN - V eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
66 1 10.00 Zawody obozowe - Presolana - gigant Presolana Monte Pora C Liczone do rankingu
67 2 23.50 XL liga zakopiańska - III eliminacja Jurgów A Liczone do rankingu
68 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kotelnica Białczańska B Liczone do rankingu
69 3 14.50 XXXVII Puchar Rodzinny im.Janusza Pawlika Suche B Liczone do rankingu
70 4 20.00 XL liga zakopiańska - II eliminacja Koziniec A Liczone do rankingu
71 dsq 0.00 XXIX Liga MOZN - III eliminacja (SL) Jurgów A Liczone do rankingu
72 7 16.00 XXIX Liga MOZN - II eliminacja Suche A Liczone do rankingu
73 7 16.00 XL liga zakopiańska - I eliminacja Witów A Liczone do rankingu
74 4 20.00 XXIX Liga MOZN - I eliminacja Kluszkowce A Liczone do rankingu
75 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
76 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
77 50 5.50 Zawody Otwarcia Sezonu MOZN Kluszkowce A Liczone do rankingu
78 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
79 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
80 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
81 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
82 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
83 1 18.00 XV Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant CSN Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
84 1 10.00 Zawody obozowe - Stubai - gigant Stubai C Liczone do rankingu
85 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu
86 1 18.00 XV Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race CSN Szczęśliwice B Liczone do rankingu