Godlewska Maria

Godlewska Maria

Rocznik: 2001
Młodzik
Trener: Dagmara Krzyżyńska

Data wstąpienia
2010-09-08
Data wygaśnięcia
2018-05-31
Rocznik
2001
Suma punktów
1657.00
Liczba startów
118
Ranking-miejsce
28
Funkcje
Reprezentacja

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 13 11.50 MPP - Ustrzyki Dolne (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
2 10 13.00 MPP - Ustrzyki Dolne (GS) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
3 14 11.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SC) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
4 16 10.00 MPP - Ustrzyki Dolne (SG) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
5 12 12.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
6 dnf 0.00 MPP - Puchar Jaworzyny Krynickiej (GS) Krynica Zdrój A Liczone do rankingu
7 DNF 0.00 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
8 5 18.50 MPP - Puchar Czarnej Góry Sienna A Liczone do rankingu
9 1 18.00 Narciarski Puchar Mazowsza II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
10 5 18.50 MPP - Zawody Otwarcia (GS) Suche A Liczone do rankingu
11 7 16.00 MPP - Zawody Otwarcia (SL) Suche A Liczone do rankingu
12 14 11.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankingu
13 14 11.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Suche A Liczone do rankingu
14 17 9.50 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
15 14 11.00 MPP - Mistrzostwa WOZN (GS) Suche A Liczone do rankingu
16 13 11.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016 (SC) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
17 12 12.00 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016 (SG) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
18 13 11.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016 (SL) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
19 13 11.50 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2016 (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
20 6 17.00 MPP - Puchar Laworty (SL) Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
21 12 12.00 MPP - Puchar Kotelnicy (SL) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
22 15 10.50 MPP - Puchar Kotelnicy (GS) Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
23 5 18.50 XI Próba Szybkości o Puchar Holmenkola Kotelnica Białczańska A Nie liczone do rankingu
24 14 11.00 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
25 17 9.50 MPP - III Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
26 7 16.00 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
27 5 18.50 MPP - Puchar Czarnej Góry (GS) Czarna Góra/Stronie Śląskie A Liczone do rankingu
28 1 18.00 NPM II eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
29 2 16.00 NPM I eliminacja Czarna Góra/Stronie Śląskie B Liczone do rankingu
30
9
14.00 MPP - Finał - Puchar KS Narciarnia (GS) Ździar A Liczone do rankingu
31
5
18.50 MPP - Finał Puchar KS Narciarnia (GS) Kluszkowce A Liczone do rankingu
32
3
21.50 MPP - Puchar klubu WKN (SL) Kotelnica A Liczone do rankingu
33
4
20.00 MPP - Mistrzostwa TZN (SL) Kotelnica A Liczone do rankingu
34 dns 0.00 MPP - Mistrzostwa TZN (GS) Kotelnica A Liczone do rankingu
35
5
18.50 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
36
9
14.00 MPP - Puchar Limanowej (SL) Limanowa A Liczone do rankingu
37
5
18.50 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
38 6 17.00 MPP - Puchar KS Narciarnia (GS) Rytro A Liczone do rankingu
39 13 17.00 Zawody FIS - GS Vratna, SVK F Liczone do rankingu
40 DNF 0.00 Zawody FIS - SL Vratna, SVK F Liczone do rankingu
41 3 21.50 MPP - Puchar Słotwin (GS) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankingu
42 6 17.00 MPP - Puchar Słotwin (SL) Krynica - Słotwiny A Liczone do rankingu
43 6 17.00 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
44 5 18.50 MPP - Puchar Klubu WTS DeSki (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
45 5 12.50 NPM II eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
46
3
14.50 NPM I eliminacja Czarna Góra B Liczone do rankingu
47 5 18.50 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankingu
48 1 26.00 MPP - Puchar Stacji Suche-Ski (SL) Suche-Ski A Liczone do rankingu
49
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
50
1
18.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
51 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
52 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
53
1
18.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
54
2
16.00 XIII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
55 3 7.50 Zawody Obozowe - Sappada - SG Sappada C Liczone do rankingu
56 12 12.00 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
57 9 14.00 Puchar Czarnej Góry - Tauron BachledaSKI (GS) Czarna Góra A Liczone do rankingu
58 7 16.00 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
59 9 14.00 Puchar Stacji Narciarskiej SUCHE Młodzieżowy Puchar Polski Tauron - Bachleda Ski (SL) Suche A Liczone do rankingu
60 14 11.00 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
61 21 7.50 Puchar Klubu Sportowego „NARCIARNIA” Nowy Sącz - Tauron BachledaSKI (SL) Kluszkowce A Liczone do rankingu
62 10 13.00 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankingu
63 10 13.00 Puchar SŁOTWIN - Tauron BachledaSKI (GS) Krynica-Słotwiny A Liczone do rankingu
64 3 7.50 Zawody obozowe - Stubai - GS Stubai C Liczone do rankingu
65
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
66
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
67
3
14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom carvingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
68
2
16.00 XII Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
69
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
70
2
16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży w narciarstwie alpejskim - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
71
3
14.50 XII Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
72
3
14.50 Mistrzostwa Mazowsza w slalomie carvingowym Szczęśliwice B Liczone do rankingu
73
1
18.00 Narciarski Puchar Mazowsza IV Jurgów B Liczone do rankingu
74
3
21.50 Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich Kluszkowce A Liczone do rankingu
75
3
21.50 XXXVI Liga Zakopiańska - V - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
76
12
12.00 XXV Liga MOZN - GS Suche A Liczone do rankingu
77
1
18.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Jurgów B Liczone do rankingu
78
1
18.00 Puchar Rodzinny Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
79
8
15.00 Puchar PZN dzieci Jurgów A Liczone do rankingu
80
7
16.00 XXXVI Liga Zakopiańska - IV - GS Jurgów A Liczone do rankingu
81
11
12.50 XXXVI Liga Zakopiańska - III - GS Grapa - Litwinka A Liczone do rankingu
82
16
10.00 XXV Liga MOZN - GS Suche koło Poronina A Liczone do rankingu
83
2
8.50 Zawody obozowe Hochficht C Liczone do rankingu
84
11
12.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
85
7
16.00 XXXVI Liga Zakopiańska - II - GS Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
86
2
16.00 Narciarski Puchar Mazowsza II Czarna Góra B Liczone do rankingu
87
2
16.00 Narciarski Puchar Mazowsza I Czarna Góra B Liczone do rankingu
88 13 11.50 XXXVI Liga Zakopiańska - I - GS Witów A Liczone do rankingu
89 11 12.50 XXV Liga MOZN - GS Kluszkowce A Liczone do rankingu
90 5 12.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
91 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - III edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
92 2 8.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
93 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - gigant 1 Szczęśliwice B Liczone do rankingu
94 2 16.00 XI Warszawska Liga Narciarska - II edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
95 3 14.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
96 7 10.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
97 3 14.50 XI Warszawska Liga Narciarska - I edycja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
98 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Nie liczone do rankingu
99 1 18.00 NPM - IV eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
100 1 18.00 NPM - III eliminacja - gigant Jurgów B Liczone do rankingu
101 7 16.00 XXXV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
102 2 16.00 Otwarte Mistrzostwa Warszawy Kasprowy Wierch B Liczone do rankingu
103 2 16.00 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
104 7 16.00 XXXV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
105 22 7.00 XXXV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
106 1 10.00 Zawody obozowe - ferie Presolana C Liczone do rankingu
107 9 14.00 XXXV Liga Zakopiańska - II - gigant Harenda A Liczone do rankingu
108 2 16.00 NPM - II eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
109 2 16.00 NPM - I eliminacja - gigant Czarna Góra B Liczone do rankingu
110 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
111 3 14.50 X Warszawska Liga Szkolna - finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
112 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
113 5 12.50 X Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
114 7 10.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
115 6 11.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
116 4 13.50 X Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
117 5 12.50 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombi race Szczęśliwice B Liczone do rankingu
118 4 13.50 NPM - IV eliminacja - Otwarte Mistrzostwa Warszawy - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
119 5 12.50 NPM - III eliminacja - Puchar Rodzinny - gigant Białka Tatrzańska B Liczone do rankingu
120 18 9.00 XXXIV Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
121 17 9.50 XXXIV Liga Zakopiańska - V - gigant Jurgów A Liczone do rankingu
122 20 8.00 XXXIV Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica Białczańska A Liczone do rankingu
123 21 7.50 XXXIV Liga Zakopiańska - III - gigant Rusiński Wierch A Liczone do rankingu
124 22 7.00 XXXIV Liga Zakopiańska - I - gigant Witów A Liczone do rankingu
125 6 11.50 IX Warszawska Liga Szkolna - Finał - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
126 7 5.50 Zawody obozowe - gigant Stubai C Liczone do rankingu
127 8 9.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu