Gil Katarzyna

Data wygaśnięcia
2012-05-31
Rocznik
1997
Suma punktów
681.00
Liczba startów
56
Ranking-miejsce
108

Wyniki - zawodnik

Lp. Miejsce Punkty Nazwa zawodów Miejsce zawodów Data Klasa Ranking
1 3 7.50 Zawody obozowe Stubai C Liczone do rankingu
2 22 7.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
3 dsq 0.00 Puchar Polski - Puchar Kotelnicy Białczańskiej - slalom Białka Tatrzańska A Liczone do rankingu
4 dnf 0.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
5 20 8.00 Puchar Polski - Puchar Łysej Góry - slalom Limanowa A Liczone do rankingu
6 10 13.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - slalom Zakopane Harenda A Liczone do rankingu
7 18 9.00 Puchar Polski - Puchar Klubu SNA Ski Team - gigant Zakopane Harenda A Liczone do rankingu
8 3 14.50 IX Warszawska Liga Szkolna - II eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
9 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - kombinacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
10 2 16.00 Warszawska Olimpiada Młodzieży - slalom karwingowy Szczęśliwice B Liczone do rankingu
11 4 13.50 IX Warszawska Liga Szkolna - I eliminacja - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
12 2 23.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
13 10 13.00 04 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankingu
14 6 17.00 03 - Puchar Polski - Mistrzostwa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankingu
15 3 21.50 52 - Liga Zakopiańska II Harenda A Liczone do rankingu
16 9 14.00 02 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - gigant Ustrzyki A Liczone do rankingu
17 8 15.00 01 - Puchar Polski - Mistrzostwa POZN - slalom Ustrzyki Dolne A Liczone do rankingu
18 2 16.00 08 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
19 1 10.00 02 - zawody obozowe - slalom Hintertux C Liczone do rankingu
20 3 14.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - II Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
21 4 13.50 04 - WOM - slalom Szczęśliwice B Liczone do rankingu
22 3 14.50 01 - Warszawska Liga Szkolna - I Eliminacja Szczęśliwice B Liczone do rankingu
23 3 14.50 02 - WOM - gigant Szczęśliwice B Liczone do rankingu
24 9 14.00 09 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankingu
25 15 10.50 08 - Puchar Polski - Jugów - slalom Jugów A Liczone do rankingu
26 dnf 0.00 07 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankingu
27 dnf 0.00 06 - Puchar Polski - SNA-SKI TEAM - gigant Harenda A Liczone do rankingu
28 21 7.50 03 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - slalom Harenda A Liczone do rankingu
29 23 7.00 01 - Puchar Polski - Puchar Prezesa TZN - gigant Harenda A Liczone do rankingu
30 24 7.00 02 - Puchar Polski Mistrzostwa Małopolski - gigant Harenda A Liczone do rankingu
31 2 16.00 05 - Puchar Rodzinny - gigant Białka -
Kotelnica
B Liczone do rankingu
32 9 14.00 56 - Liga Zakopiańska VI Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
33 8 15.00 55 - Liga Zakopiańska V Kluszkowce A Liczone do rankingu
34 5 18.50 54 - Liga Zakopiańska IV Kotelnica A Liczone do rankingu
35 6 17.00 53 - Liga Zakopiańska III Kaniówka A Liczone do rankingu
36 3 21.50 52 - Liga Zakopiańska II Długa
Polana
A Liczone do rankingu
37 4 20.00 51 - Liga Zakopiańska I Witów A Liczone do rankingu
38 6 11.50 07 - Warszawska Liga Szkolna - Finał Szczęśliwice B Liczone do rankingu
39 8 15.00 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
40 3 14.50 21- Family Cup - finał Niedzica B Liczone do rankingu
41 16 10.00 55 - Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
42 6 11.50 03 - NPW - II eliminacja - gigant Słotwiny B Liczone do rankingu
43 10 13.00 54 - Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
44 13 11.50 53 - Liga Zakopiańska - III - gigant Długa
Polana
A Liczone do rankingu
45 4 7.00 09-Family Cup 2007 - Mazowsze - gigant Szczęśliwice C Liczone do rankingu
46 23 7.00 52-Liga Zakopiańska - II - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
47 dnf 0.00 01-Warszawska Liga Szkolna - Mikołajkowe Zaw.Narc. Szczęsliwice B Liczone do rankingu
48 8 2.50 02-Warszawska Liga Szkolna II eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
49 4 7.00 01-Zawody obozowe - Maso Corto - gigant Maso-Corto C Liczone do rankingu
50 4 3.00 01-Warszawska Liga Szkolna I eliminacja Szczęśliwice D Liczone do rankingu
51 7 16.00 56-Liga Zakopiańska - VI - gigant Kluszkowce A Liczone do rankingu
52 11 12.50 57-Puchar Diabełka - gigant Krynica A Liczone do rankingu
53 7 16.00 55-Liga Zakopiańska - V - gigant Małe
Ciche
A Liczone do rankingu
54 16 4.50 05-NPW - II - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
55 12 6.50 04-NPW - I - gigant Kluszkowce B Liczone do rankingu
56 10 13.00 54-Liga Zakopiańska - IV - gigant Kotelnica A Liczone do rankingu
57 6 11.50 10-Warszawska Liga Narciarska I - gigant Bełchatów B Liczone do rankingu
58 22 7.00 53-Liga Zakopiańska (Frencys Cup) - III - gigant Harenda A Liczone do rankingu
59 5 6.50 03-Obóz Tonale - gigant Tonale C Liczone do rankingu
60 23 7.00 51-Liga Zakopiańska - I - gigant Kaniówka A Liczone do rankingu
61 3 7.50 02-Obóz Sylwestrowy - gigant Nowy
Targ
C Liczone do rankingu