1 |
dns2 |
0.00 |
XXXV Liga MOZN - VI edycja - SL (gr.7-10) |
Litwinka |
|
B |
Liczone do rankingu |
2 |
28 |
2.50 |
XXXV Liga MOZN - V edycja - GS (gr.7-10) |
Litwinka |
|
B |
Liczone do rankingu |
3 |
26 |
3.00 |
XXXV Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.7-10) |
Litwinka |
|
B |
Liczone do rankingu |
4 |
2 |
16.00 |
42 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS |
Suche |
|
B |
Liczone do rankingu |
5 |
3 |
14.50 |
42 Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS |
Jurgów |
|
B |
Liczone do rankingu |
6 |
14 |
5.50 |
XXXIV Liga MOZN - V edycja - GS (gr.7-10) |
Jurgów |
|
B |
Liczone do rankingu |
7 |
17 |
4.50 |
XXXIV Liga MOZN - IV edycja - SL (gr.7-10) |
Jurgów |
|
B |
Liczone do rankingu |
8 |
12 |
6.50 |
XXXIV Liga MOZN - III edycja - SL (gr.7-10) |
Suche |
|
B |
Liczone do rankingu |
9 |
14 |
5.50 |
XXXIV Liga MOZN - II edycja - GS (gr.7-10) |
Kluszkowce |
|
B |
Liczone do rankingu |
10 |
15 |
5.00 |
XXXIV Liga MOZN - I edycja - GS (gr.7-10) |
Kluszkowce |
|
B |
Liczone do rankingu |
11 |
4 |
13.50 |
XXXX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS |
Suche |
|
B |
Liczone do rankingu |
12 |
4 |
13.50 |
XXXX Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS |
Jurgów |
|
B |
Liczone do rankingu |
13 |
24 |
7.00 |
XXXIII Liga MOZN - VI edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
14 |
dsq |
0.00 |
XXXIII Liga MOZN - V edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
15 |
23 |
7.00 |
XXXIII Liga MOZN - IV edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
16 |
33 |
5.50 |
XXXIII Liga MOZN - III edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Jurgów |
|
A |
Liczone do rankingu |
17 |
13 |
11.50 |
XXXIII Liga MOZN - II edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL |
Jurgów |
|
A |
Liczone do rankingu |
18 |
dnf |
0.00 |
XXXIII Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Jurgów |
|
A |
Liczone do rankingu |
19 |
17 |
9.50 |
XII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Kluszkowce |
|
A |
Liczone do rankingu |
20 |
5 |
12.50 |
XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
21 |
5 |
12.50 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - gigant |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
22 |
4 |
13.50 |
Warszawska Olimpiada Młodzieży 2020 - kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
23 |
4 |
13.50 |
XIX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja -kombi race |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
24 |
10 |
7.50 |
XIX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
25 |
10 |
7.50 |
XIX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
26 |
34 |
5.50 |
XXXII Liga MOZN - VIII edycja GS (gr.1-6; 11-12) |
Jurgów |
|
A |
Liczone do rankingu |
27 |
31 |
5.50 |
XXXII Liga MOZN - VII edycja kolanówki (gr.5-6), SL (gr.11-12) |
Jurgów |
|
A |
Liczone do rankingu |
28 |
9 |
4.50 |
Zawody obozowe - GS |
Presolana |
|
C |
Liczone do rankingu |
29 |
1 |
10.00 |
Zawody obozowe - Isolaccia - GS |
Isolaccia |
|
C |
Liczone do rankingu |
30 |
41 |
5.50 |
XXXII Liga MOZN - IV edycja GS (gr.1-6) |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
31 |
43 |
5.50 |
XXXII Liga MOZN - III edycja GS (gr.1-6) |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
32 |
dsq |
0.00 |
XXXII Liga MOZN - I edycja kolanówki (gr.5-6); SL (gr.11-12) |
Kluszkowce |
|
A |
Liczone do rankingu |