1 |
10 |
13.00 |
XIII Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich - GS |
Kluszkowce |
|
A |
Liczone do rankingu |
2 |
5 |
18.50 |
XXXIV Liga MOZN - X edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
A |
Liczone do rankingu |
3 |
7 |
16.00 |
XI Zawody Dzieci o Puchar PZN - GS |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
4 |
5 |
12.50 |
41 Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS |
Suche |
|
B |
Liczone do rankingu |
5 |
1 |
18.00 |
41 Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS |
Jurgów |
|
B |
Liczone do rankingu |
6 |
12 |
12.00 |
XXXIV Liga MOZN - VII edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Litwinka |
|
A |
Liczone do rankingu |
7 |
9 |
14.00 |
XXXIV Liga MOZN - VI edycja - KR (gr 1-4) |
Litwinka |
|
A |
Liczone do rankingu |
8 |
4 |
20.00 |
XXXIV Liga MOZN - V edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Jurgów |
|
A |
Liczone do rankingu |
9 |
7 |
16.00 |
XXXIV Liga MOZN - IV edycja - KR (gr 1-4); kolanówki (gr.5-6) |
Jurgów |
|
A |
Liczone do rankingu |
10 |
3 |
21.50 |
XXXIV Liga MOZN - II edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
A |
Liczone do rankingu |
11 |
5 |
18.50 |
XXXIV Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Kluszkowce |
|
A |
Liczone do rankingu |
12 |
2 |
16.00 |
XX Warszawska Liga Narciarska - Finał - GS, Kombi Race |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
13 |
1 |
18.00 |
XX Warszawska Liga Narciarska - III eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
14 |
2 |
16.00 |
XX Warszawska Liga Narciarska - II eliminacja - GS, Kombi Race |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
15 |
3 |
14.50 |
XX Warszawska Liga Narciarska - I eliminacja - GS |
CSN Szczęśliwice |
|
B |
Liczone do rankingu |
16 |
24 |
7.00 |
X Zawody Dzieci o Puchar PZN - GS |
Suche |
|
A |
Liczone do rankingu |
17 |
3 |
14.50 |
XXXX Puchar Rodzinny im. Janusza Pawlika - GS |
Suche |
|
B |
Liczone do rankingu |
18 |
1 |
18.00 |
XXXX Otwarte Mistrzostwa Warszawy - GS |
Jurgów |
|
B |
Liczone do rankingu |
19 |
8 |
15.00 |
X Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - III edycja - GS |
Murzasichle |
|
A |
Liczone do rankingu |
20 |
22 |
7.00 |
XXXIII Liga MOZN - III edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Jurgów |
|
A |
Liczone do rankingu |
21 |
24 |
7.00 |
XXXIII Liga MOZN - II edycja - gr.1-4 kombi race; 5-6 kolanówki; 11-12 SL |
Jurgów |
|
A |
Liczone do rankingu |
22 |
22 |
7.00 |
XXXIII Liga MOZN - I edycja - GS (gr.1-6; 11-12) |
Jurgów |
|
A |
Liczone do rankingu |
23 |
11 |
12.50 |
X Ogólnopolska Liga Przedszkolaków - I edycja - GS |
Nosal |
|
A |
Liczone do rankingu |